AKTUÁLNE! LUNA REALITY PREDAJ Vaše nové rodinné bývanie s panoramatickým výhľadom, Sauberg, Svätý Jur

Reality Svätý Jur

Rodinný dom | Ulica Sauberg | 273 m²

LUNA REALITY Vám ponúka na predaj novostavbu 5-izbového rodinného domu s panoramatickým výhľado

Publikované: 21.07.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Svätý Jur

790,000 € 2894 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

Lukratívne stavebné pozemky s výhľadom v Svätom Jure

Reality Svätý Jur

Pozemok pre rodinné domy | Mariánska cesta | 1,952 m²

Ponúkame na predaj výnimočné stavebné pozemky v pokojnej časti Svätého Jura, jednej z najvyhľad

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Svätý Jur

350 €/m2 350 €/m2

Top
Top

Jedinečný pozemok s domom pod lesom vo Svätom Jure – Neštich

Reality Svätý Jur

Pozemok pre rodinné domy | Mariánska cesta | 2,181 m²

Exkluzívne na predaj ponúkame jedinečný pozemok s pôvodným rodinným domom vo vyhľadávanej vinoh

Publikované: 16.05.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Pozemky na predaj Svätý Jur

499,900 € 229 €/m²

Na predaj stavebný pozemok 1025 m2 vo Svätom Jure

Reality Svätý Jur

Pozemok pre rodinné domy | Mariánska cesta | 1,025 m²

Máme na predaj pekný stavebný pozemok so starým 2 izb. RD v peknej časti Jura pod lesom. RD je

Publikované: 19.12.2025 Aktualizované: 01.04.2026
Pozemky na predaj Svätý Jur

Cena dohodou

Pozemok, Svatý Jur, 940 m2, druh pozemku vinica, predaj

Reality Svätý Jur

Vinica, chmelnica | Pod Vinicami | 940 m²

Ponúkame na predaj rovinatý pozemok v Svätom Jure v osobnom vlastníctve. Prístupová cesta k poz

Publikované: 07.09.2023 Aktualizované: 12.03.2026
Pozemky na predaj Svätý Jur

29,900 € 32 €/m²

Pozemok na stavbu (vinohradnícka stavba) blízko Bratislavy, Svätý Jur, výmera 1580 m2

Reality Svätý Jur

Iný poľnohosp. pozemok | Pod Vnicami | 1,580 m²

Ponúkame na predaj pozemok vo Svätom Jure, o výmere 1580 m2. Pozemok sa skladá z 3 parciel - dr

Publikované: 01.03.2023 Aktualizované: 12.03.2026
Pozemky na predaj Svätý Jur

35,000 € 22 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

MIKELSSEN - Na predaj pozemok v lese s možnosťou výstavby nad Svätým Jurom

Reality Svätý Jur

Rekreačný pozemok | Prostredné | 2,191 m²

Realitná kancelária MIKELSSEN ponúka exkluzívne na predaj pozemok na svahoch v severnej časti m

Publikované: 23.02.2026 Aktualizované: 23.02.2026
Pozemky na predaj Svätý Jur

70,000 € 32 €/m²

HERRYS - Na predaj priemyselná hala s kanceláriami a skladovými priestormi pri obchvate - Svätý Jur

Reality Svätý Jur

Administratívny objekt | Na Pažiti | 2,400 m²

HERRYS - Na predaj priemyselná hala s kanceláriami a skladovými priestormi pri obchvate - Svätý

Publikované: 24.02.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na predaj Svätý Jur

Cena dohodou

Na predaj: Budova bývalého hostinca a reštaurácie v Svätom Jure – Ulica Podhradie

Reality Svätý Jur

Reštaurácia | Podhradie | 300 m²

Hľadáte príležitosť oživiť zabehnutý priestor s bohatou históriou? Ponúkame na predaj budovu s

Publikované: 18.06.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na predaj Svätý Jur

305,000 € 1017 €/m²

člen NARKS

DIRECTREAL|Pozemok vo Svätom Jure - časť Kúpeľné , 2708m2, šírka 25m, pozemok vhodný na záhradníctvo

Reality Svätý Jur

Orná pôda | Neuvedená | 2,708 m²

Directreal Office - Predaj pozemku vo Svätom Jure - lokalite Kúpeľné o výmere 2 708m2. V blí

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Svätý Jur

18 €/m2 18 €/m2

Novinka
Novinka

Rezidencia Krajinská – Svätý Jur www.krajinska.sk

Reality Svätý Jur

1 izbový byt | Krajinská cesta | 40.71 m²

NA PREDAJ: Rezidencia Krajinská – Svätý Jur - www.krajinska.sk !!! Zaplaťte teraz len rezervač

Publikované: 11.08.2025 Aktualizované: 29.03.2026
Byty na predaj Svätý Jur

170,490 € 4188 €/m²

Rezidencia Krajinská – Svätý Jur www.krajinska.sk

Reality Svätý Jur

3 izbový byt | Krajinská cesta | 113.51 m²

Rezidencia Krajinská – Svätý Jur www.krajinska.sk !!! Zaplaťte teraz len rezervačný poplatok,

Publikované: 11.08.2025 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Svätý Jur

429,900 € 3787 €/m²

Rezidencia Krajinská – Svätý Jur www.krajinska.sk

Reality Svätý Jur

Objekt pre obchod | Krajinská cesta | 48.03 m²

NA PREDAJ NOVÝ PROJEKT: Rezidencia Krajinská – Svätý Jur www.krajinska.sk !!! Zaplaťte teraz l

Publikované: 11.08.2025 Aktualizované: 05.05.2026
Objekty na predaj Svätý Jur

208,900 € 4349 €/m²

Rezidencia Krajinská – Svätý Jur www.krajinska.sk

Reality Svätý Jur

2 izbový byt | Krajinská cesta | 48.3 m²

Publikované: 09.08.2025 Aktualizované: 29.03.2026
Byty na predaj Svätý Jur

199,900 € 4139 €/m²

Veľký dvojgeneračný rodinný dom v krásnej oblasti,Svätý Jur

Reality Svätý Jur

Rodinný dom | Hradištná | 519 m²

Hľadáte bývanie priamo pri lese ale stále v blízkej dostupnosti do Bratislavy? Želáte si ráno

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Svätý Jur

495,000 € 954 €/m²

Exkluzívna VILA s panoramatickým výhľadom vo Svätom Jure - 5 izbová s terasou, átriom, krbom a pozemkom 6 616 m2

Reality Svätý Jur

Rodinný dom | Panciere | 581 m²

Realitná kancelária DAHLIA REALITY Vám ponúka na predaj výnimočnú vilu v malokarpatských vinohr

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Svätý Jur

1,590,000 € 2737 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Rodinný dom v srdci Svätého Jura

Reality Svätý Jur

Rodinný dom | Pezinské záhumenice | 350 m²

PLATINUM REAL vo výhradnom zastúpení majiteľa ponúka na predaj rodinný dom v exkluzívnej a dobr

Publikované: 12.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Svätý Jur

749,000 € 2140 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

ZÁHRADA 500m2_ Predaj

Reality Svätý Jur

Záhrada | Hájniky | 500 m²

Predaj pozemku v extraviláne Svätého Jura o rozlohe 500 m2. Pozemok sa nachádza v časti Stol

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Svätý Jur

28,000 € 56 €/m²

Rodinný dom na prestavbu v obci Svätý Jur

Reality Svätý Jur

Rodinný dom | Sasinkova | 54 m²

Predáme starý rodinný dom neďaleko centra obce Svätý Jur, v štádiu prípravy na kompletnú rekon

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Domy na predaj Svätý Jur

79,990 € 1481 €/m²

Novinka
Novinka

RADO | 5-izbový dom 194m2 + pozemok 165m2 | Svätý Jur

Reality Svätý Jur

Rodinný dom | Bratislavská | 194 m²

RadoReality Vám ponúka na predaj priestranný 5-izbový rodinný dom vo Svätom Jure s úžitkovou pl

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Svätý Jur

279,900 € 1443 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

AVENUE | samostatný, zariadený výrobno – skladový areál, Svätý Jur.

Reality Svätý Jur

Skladový objekt | 953 m²

Na predaj nadštandardne zariadený výrobno – skladový areál pozostávajúci z administratívnej čas

Publikované: 03.12.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Objekty na predaj Svätý Jur

Cena dohodou

Rodinný dom Svätý Jur, centrum, pôvodný stav

Reality Svätý Jur

Rodinný dom | Felcánova | 65 m²

Ponúkame na predaj rodinný dom v srdci mesta Svätý Jur. Je v pôvodnom stave, s garážou a podie

Publikované: 16.01.2026 Aktualizované: 17.04.2026
Domy na predaj Svätý Jur

97,700 € 1503 €/m²

Hala s pozemkom č.3 na predaj I Svätý JUR

Reality Svätý Jur

Výrobný objekt | Na Pažiti | 1,081 m²

ZENITH LUXURY REAL ESTATE Vám predstavuje jedinečnú investičnú príležitosť v oblasti priemyseln

Publikované: 03.02.2026 Aktualizované: 03.02.2026
Objekty na predaj Svätý Jur

764,454 € 707 €/m²

Pozemok č.3 s halou na predaj I Svätý JUR

Reality Svätý Jur

Komerčná zóna | Na Pažiti | 2,603 m²

Publikované: 03.02.2026 Aktualizované: 03.02.2026
Pozemky na predaj Svätý Jur

764,454 € 294 €/m²

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8507)
Byty v Banskej Bystrici (1408)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1303)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30323)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Rodinné domy na predaj (23083)
Reality vo Vysokých Tatrách (182)
Reality v Martine (763)
Upresniť hľadanie