1-izbový byt s 2 lodžiami, Košice – Nad jazerom, Levočská ul., 50 m², možnosť prerobenia na 2-izbový byt

Reality Košice-Nad jazerom

2 izbový byt | Levočská | 50 m²

1-izbový byt s 2 lodžiami, Košice – Nad jazerom, Levočská ul., 50 m², možnosť prerobenia na 2-i

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Košice-Nad jazerom

164,900 € 3298 €/m²

na predaj 2-izb. pražský byt 41m2 Ždiarska ul., Košice Nad Jazerom

Reality Košice-Nad jazerom

2 izbový byt | Ždiarska | 41 m²

Ponúkame Vám na predaj v exkluzívnom zastúpení 1,5-izb až 2-izbový byt pražského typu po rekon

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Košice-Nad jazerom

164,800 € 4020 €/m²

ADOMIS - 2-izbový pražský byt 41m2 Ždiarska ul., Košice Nad Jazerom

Reality Košice-Nad jazerom

2 izbový byt | Ždiarska | 41 m²

Ponúkame Vám na predaj v exkluzívnom zastúpení 1,5-izb. až 2-izbový byt pražského typu po reko

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Košice-Nad jazerom

164,800 € 4020 €/m²

Moderný 2-izbový byt 49 m² | Košice – Nad jazerom | 2/7 posch. | kompletná rekonštrukcia

Reality Košice-Nad jazerom

2 izbový byt | 49 m²

TU reality Vám exkluzívne ponúka na predaj moderný a vkusne zariadený 2-izbový byt v obľúbenej

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Košice-Nad jazerom

214,999 € 4388 €/m²

Novinka
Novinka

2-izbový byt, Nad Jazerom, zeleň, pražský typ

Reality Košice-Nad jazerom

2 izbový byt | Polárna | 42 m²

Ponúkame na predaj útulný byt, nachádzajúci sa na najzelenšom sídlisku mesta Košice – Nad Jazer

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Košice-Nad jazerom

160,000 € 3810 €/m²

REZERVOVANÝ - 1,5 izbový byt, Stálicová, Košice

Reality Košice-Nad jazerom

2 izbový byt | Stálicová | 42 m²

Rezervovaný Štartovací byt alebo investícia? 1,5 izbový byt v tichej lokalite Košíc Hľadáte b

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Košice-Nad jazerom

Cena dohodou

REZERVOVANÝ 1,5 izbový byt v Košiciach - Nad jazerom

Reality Košice-Nad jazerom

2 izbový byt | Dneperská | 0 m²

REZERVOVANÝ Viete si predstaviť bývanie v meste a súčasne blízko prirody? Takéto bývanie po

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Košice-Nad jazerom

149,000 €

2-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii, Spútniková ulica - Košice, Nad jazerom

Reality Košice-Nad jazerom

2 izbový byt | Sputniková | 39.01 m²

MATHIS. Realitná kancelária ponúka na predaj 2-izbový byt na Spútnikovej ulici v mestskej časti

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Košice-Nad jazerom

Info v RK

Ponúkame Vám na predaj vkusný 2-izbový byt nachádzajúci sa vo vyhľadávanej lokalite Košice – Nad Jazerom, na Gagarinovom námestí.

Reality Košice-Nad jazerom

2 izbový byt | Gagarinovo námestie | 50 m²

Byt predstavuje ideálne spojenie pokojného bývania v blízkosti prírody s kompletnou občianskou

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Košice-Nad jazerom

175,000 € 3500 €/m²

NOVINKA - 2 izb. byt DRUŽICOVÁ ul., Nad Jazerom - NOVÁ KOMPLETNÁ REKONŠTRUKCIA

Reality Košice-Nad jazerom

2 izbový byt | Druzicova | 42 m²

** REZERVOVANÝ ** Ponúkam na predaj NOVOZREKONŠTRUOVANÝ 2-izbový byt s loggiou - Družicová ul.

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 20.04.2026
Byty na predaj Košice-Nad jazerom

171,980 € 4095 €/m²

NOVINKA 2 izb. byt LADOŽSKÁ ul., sídl. Nad Jazerom - NOVÁ REKONŠTRUKCIA

Reality Košice-Nad jazerom

2 izbový byt | Ladožská | 50 m²

** NOVINKA ** Ponúkam na predaj NOVOZREKONŠTRUOVANÝ 2-izbový byt s loggiou - Ladožská ul. - síd

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na predaj Košice-Nad jazerom

194,980 € 3900 €/m²

pôvodný stav: 1,5-izbový byt, Sputniková ulica, Košice - Nad Jazerom

Reality Košice-Nad jazerom

2 izbový byt | Sputniková | 42 m²

Ponúkam na predaj 1,5-izbový byt nachádzajúci sa na sídlisku Nad Jazerom, na ulici Sputniková v

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Byty na predaj Košice-Nad jazerom

153,000 € 3643 €/m²

1,5-IZBOVÝ BYT-PRAŽSKÝ TYP, RAKETOVÁ - NAD JAZEROM

Reality Košice-Nad jazerom

2 izbový byt | Raketová | 43 m²

Ponúkame na predaj 1,5-izbový byt o výmere 43 m² nachádzajúci sa na Raketovej ulici v mestskej

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Košice-Nad jazerom

151,990 € 3535 €/m²

1,5-izbový byt s kumbálom a pivnicou – Nad jazerom, Bukovecká

Reality Košice-Nad jazerom

2 izbový byt | Bukovecká | 40 m²

MY REALTY AGENTS exkluzívne ponúka na predaj útulný a moderne riešený 1,5-izbový byt, ktorý pre

Publikované: 25.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Košice-Nad jazerom

169,800 € 4245 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

1,5 IZBOVÝ - POLUDNÍKOVÁ - NAD JAZEROM - ÚTULNÝ BYTÍK, KTORÝ SI ZAMILUJETE

Reality Košice-Nad jazerom

2 izbový byt | Poludníková | 42 m²

Na predaj Vám exkluzívne ponúkam pekný, útulný 1,5 – izbový byt na sídlisku Nad Jazerom na Po

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 24.04.2026
Byty na predaj Košice-Nad jazerom

165,000 € 3929 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

**NOVINKA** sídlisko Nad Jazerom, Ladožská ul., NOVOREKONŠTRUOVANÝ, 2-izb.byt

Reality Košice-Nad jazerom

2 izbový byt | Ladožská | 50 m²

**NOVINKA** Ponúkame Vám na predaj NOVOREKONŠTRUOVANÝ 2 - izbový byt v osobnom vlastníctve s

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Košice-Nad jazerom

194,980 € 3900 €/m²

Na predaj - 2 izbový byt na Galaktickej ul.

Reality Košice-Nad jazerom

2 izbový byt | Galaktická | 50 m²

Exkluzívne Vám ponúkam na predaj 2 - izbový byt v Košiciach. Ak túžite bývať na najzelenšom síd

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Nad jazerom

Cena dohodou

**REZERVOVANÝ** sídlisko Nad Jazerom, Družicová, NOVOREKONŠTRUOVANÝ, 2-izb.byt

Reality Košice-Nad jazerom

2 izbový byt | Družicová | 42 m²

**REZERVOVANÝ** Ponúkame Vám na predaj NOVOREKONŠTRUOVANÝ 2 - izbový byt v osobnom vlastníctv

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Košice-Nad jazerom

171,980 € 4095 €/m²

REZERVOVANÉ - Ponúkame na predaj menší 2 izbový byt - Námestie kozmonautov, Košice - Nad jazerom

Reality Košice-Nad jazerom

2 izbový byt | Námestie kozmonautov | 42 m²

REZERVOVANÉ Ponúkam na predaj menší, prakticky riešený 2-izbový byt na ulici Námestie kozmonau

Publikované: 07.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Nad jazerom

149,999 € 3571 €/m²

Reality Košice-Nad jazerom

2 izbový byt | Námestie kozmonautov | 42 m²

REZERVOVANÉ - Ponúkame na predaj menší 2 izbový byt - Námestie kozmonautov, Košice - Nad jazero

Publikované: 03.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Nad jazerom

160,000 € 3810 €/m²

Na predaj pekný 2-izbový byt Nad jazerom

Reality Košice-Nad jazerom

2 izbový byt | Azovská | 52 m²

Raymann real ponúka na predaj pekný 2-izbový byt Košice - Nad jazerom.Rozloha bytu je 52m2,na

Publikované: 16.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Košice-Nad jazerom

185,000 € 3558 €/m²

NA PREDAJ MENŠÍ 2 IZBOVÝ BYT PO KOMPLETNEJ REKONŠTRUKCII NA ULICI NÁMESTIE KOZMONAUTOV, (NAD JAZEROM)

Reality Košice-Nad jazerom

2 izbový byt | Námestie kozmonautov | 42 m²

Diamond Reality ponúka na predaj 2 izbový zariadený byt po novej kompletnej rekonštrukcií na ul

Publikované: 31.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Nad jazerom

185,000 € 4405 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30311)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Rodinné domy na predaj (23055)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Byty v Banskej Bystrici (1419)
Byty na predaj v Bratislave (8518)
Reality v Martine (772)
Upresniť hľadanie