Ponúkame Vám na predaj garsónku v Michalovciach.

Reality Michalovce

Garsónka | Školská | 32 m²

ZÁKLADNÉ ÚDAJE: Dispozícia: garsonka + pivnica + loggia Ulica: Školská Úžitková plocha: 32m2

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Michalovce

77,000 € 2406 €/m²

NA PREDAJ zrekonštruovaný rodinný dom s veľkorysým pozemkom, Dolné Orešany

Reality Dolné Orešany

Rodinný dom | 85 m²

Ponúkame Vám na predaj podpivničený klimatizovaný rodinný dom po KOMPLETNEJ REKONŠTRUKCIÍ s veľ

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Dolné Orešany

229,900 € 2705 €/m²

Moderný 4-izbový bungalov na predaj – Dlhé Klčovo

Reality Dlhé Klčovo

Rodinný dom | 123 m²

Hľadáte pokojné bývanie v novostavbe s nadštandardným pozemkom a moderným dizajnom? Ponúkame na

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Dlhé Klčovo

227,000 € 1846 €/m²

Na PREDAJ priestranný 6-izbový dom v exkluzívnej prvej línii na Slnečných jazerách – JUH

Reality Senec

Rodinný dom | Slnečné jazerá | 277 m²

Ponúkame na predaj veľkorysý rekreačný dom na trvalé bývanie, v exkluzívnej prvej línii na Slne

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Senec

489,000 € 1765 €/m²

Ponúkame na predaj budovu / skladový priestor v Strážskom

Reality Strážske

Skladový objekt | 613 m²

Ponúkame na predaj budovu / skladový priestor v Strážskom. ZÁKLADNÉ ÚDAJE: Lokalita: Stráž

Publikované: 07.08.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Objekty na predaj Strážske

360,000 € 587 €/m²

Exkluzívne Vám ponúkame na prenájom zariadený 1,5 izbový byt v Humennom

Reality Humenné

2 izbový byt | Mierová | 40 m²

ZÁKLADNÉ ÚDAJE: Predmet: 1,5 izbový byt s pivnicou Lokalita: Humenné Ulica: Mierová P

Publikované: 13.01.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Humenné

500 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Ponúkame Vám na predaj 1 izbový byt v Košiciach na Terase

Reality Košice-Západ

1 izbový byt | Považská | 28 m²

ZÁKLADNÉ ÚDAJE: Dispozícia: 1 izba+ pivnica + kuchyňa + kúpeľňa Ulica: Považská Úžitková plo

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

159,000 € 5679 €/m²

Tehlový 3 izbový byt 92 m2 po novej kompletnej rekonštrukcii s balkónom v centre mesta na ul. Palackého v Košiciach.

Reality Košice-Staré Mesto

3 izbový byt | Palackého | 92 m²

Exkluzívne Vám ponúkame na predaj tehlový 3 izbový byt s balkónom po novej kompletnej rekonštru

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

390,000 € 4239 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

PREDAJ POLYFUNKČNEJ NOVOSTAVBY: JEDINEČNÉ SPOJENIE PODNIKANIA S MOŽNOSŤOU BÝVANIA

Reality Zvončín

Polyfunkčný objekt | Zvončín | 210 m²

Na predaj ponúkame modernú polyfunkčnú budovu s možnosťou kombinácie podnikania a bývania, nach

Publikované: 12.11.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Objekty na predaj Zvončín

405,000 € 1929 €/m²

Ponúkam Vám priestranný 3i byt na Novej terase

Reality Košice-Západ

3 izbový byt | Strážovská | 81.4 m²

Ponúkam Vám priestranný 3i byt s loggiou v novostavbe na Novej Terase – Košice Západ – Strážovs

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

433,990 € 5332 €/m²

Garzónka po čiastočnej rekonštrukcii s loggiou na ul. Húskova, sídl. KVP v Košiciach.

Reality Košice-Sídlisko KVP

Garsónka | Húskova | 28 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj garzónku po čiastočnej rekonštrukcii na sídl. KVP, ulica Húskova,

Publikované: 26.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Košice-Sídlisko KVP

125,000 € 4464 €/m²

Stavebný pozemok s projektom na 5izbovú chatu a platným stavebným povolením

Reality Zázrivá

Rekreačný pozemok | Plešivá | 1,216 m²

Stavebný pozemok so stavebným povolením, ideálny na výstavbu rekreačnej chaty Zázrivá – Pleši

Publikované: 22.01.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Zázrivá

Cena na vyžiadanie

Video prehliadka
Video prehliadka

Moderný nebytový priestor open space o veľkosti 124,76 m2 v DUETT Business Residence na prenájom.

Reality Košice-Juh

Administratívny objekt | Námestie osloboditeľov | 124.76 m²

Exkluzívne Vám ponúkame na prenájom pripravený moderný nebytový priestor o výmere 124,76 m2 v b

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Objekty na prenájom Košice-Juh

17 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Pozemok na predaj – Belža, okres Košice – okolie

Reality Belža

Pozemok pre bytovú výstavbu | 0 m²

Ponúkame na predaj rovinatý pozemok v obci Belža, vhodný na výstavbu rodinného domu. Pozemok sa

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Belža

89,990 €

Novinka
Novinka

Dva stavebné pozemky v lukratívnej časti mesta

Reality Lučenec

Pozemok pre rodinné domy | J.Chalupku | 481 m²

VŠEOBECNE: Lokalita: Lučenec, Ulica J. Chalupku Účel využitia: pozemok určený na výstavbu rodin

Publikované: 28.10.2024 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Lučenec

45,000 € 94 €/m²

REZERVOVANÉ - Stavebný pozemok o veľkosti 954 m2 na Plechotickej ul. v Sečovciach

Reality Sečovce

Pozemok pre bytovú výstavbu | Plechotická | 954 m²

Exkluzívne Vám ponúkame na predaj stavebný pozemok o výmere 954 m2 na Plechotickej ulici v mest

Publikované: 28.10.2024 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Sečovce

Cena dohodou

Exkluzívne Vám ponúkame na predaj 3 izbový byt s loggiou a záhradkou v Kamenici nad Cirochou.

Reality Kamenica nad Cirochou

3 izbový byt | Gaštanová | 74.6 m²

ZÁKLADNÉ ÚDAJE: Predmet: 3 izbový byt Lokalita: Humenné Ulica: Gaštanová Počet izie

Publikované: 20.02.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Kamenica nad Cirochou

78,000 € 1046 €/m²

Ponúkam Vám 4i byt v novostavbe Čížik – Košice – Staré Mesto.

Reality Košice-Staré Mesto

4 izbový byt | Alvinczyho | 89.63 m²

Projekt Čížik je vo výstavbe a aktuálne je predaných 70% bytov. Termín ukončenia a kolaudácie j

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

379,990 € 4240 €/m²

Na predaj lukratívny stavebný pozemok v Udavskom

Reality Udavské

Pozemok pre bytovú výstavbu | Udavské | 738 m²

Pozemok sa nachádza v obci mimo hlavnej cesty s IS. Svojou rozlohou je vhodný sa výstavbu rod

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Udavské

Cena na vyžiadanie

Ponúkam Vám novostavbu 4i domu s garážou pri Košiciach

Reality Bretejovce

Rodinný dom | Bretejovce | 139.89 m²

Ponúkam Vám na predaj novostavbu 4i rodinného domu s garážou v blízkosti Košíc. ZÁKLADNE ÚDAJ

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Bretejovce

299,990 € 2144 €/m²

Nebytový priestor v business centre DUETT II o výmere 98,74m2 na 1.poschodí.

Reality Košice-Juh

Obchodné priestory | Námestie osloboditeľov | 98.74 m²

Exkluzívne Vám ponúkame na prenájom nebytový priestor o výmere 98,74 m2 v business centre DUETT

Publikované: 23.12.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Priestory na prenájom Košice-Juh

14 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Exkluzívne Vám ponúkame na prenájom nebytové priestory o výmere od 17,88 m2 do 200 m2 v business centre LETNÁ 40 v Košiciach.

Reality Košice-Staré Mesto

Obchodné priestory | Letná | 17.88 m²

ZÁKLADNÉ ÚDAJE: • Lokalita: Košice – Letná 40 • Výmera priestorov: od 17,88 m2 do 200 m2 • Podl

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Priestory na prenájom Košice-Staré Mesto

10 €/m2/mesiac 1 €/m2/mesiac

Ponúkame na predaj 2 izbové byty/apartmány v projekte PONTY, na Sekčove, vhodné aj investične

Reality Prešov

2 izbový byt | Ďumbierska | 54 m²

Základné údaje: Dispozícia: 2 izbový byt + balkón (4,8 m2) Poschodie: 2.NP, 3.NP, 4.NP, 5.NP, 6

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Prešov

155,593 € 2881 €/m²

Novinka
Novinka

Ponúkame na predaj 3 izbové byty/apartmány v projekte PONTY, na Sekčove, vhodné aj investične

Reality Prešov

3 izbový byt | Ďumbierska | 63.15 m²

Základné údaje: Dispozícia: 3 izbový byt + balkón (4,8 m2) Poschodie: 2.NP, 3.NP, 4.NP, 5.NP, 6

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Prešov

178,799 € 2831 €/m²

Novinka
Novinka

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23017)
Byty v Banskej Bystrici (1406)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1301)
Byty na predaj v Bratislave (8522)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Reality v Martine (750)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30312)
Upresniť hľadanie