Pozemok na predaj • 570 m2 • Veľká Ida

Reality Veľká Ida

Pozemok pre bytovú výstavbu | Veľká Ida | 570 m²

• Pozemok č2 na predaj • 570 m2 • Veľká Ida ZÁKLADNÉ ÚDAJE: Lokalita: Veľká Ida Účel vy

Publikované: 30.01.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Veľká Ida

42,000 € 74 €/m²

Pozemok na predaj • 792 m2 • Veľká Ida

Reality Veľká Ida

Pozemok pre bytovú výstavbu | Veľká Ida | 792 m²

• Pozemok č.3 na predaj • 792 m2 • Veľká Ida ZÁKLADNÉ ÚDAJE: Lokalita: Veľká Ida Účel v

Publikované: 30.01.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Veľká Ida

45,000 € 57 €/m²

Na predaj rodinný dom s garážou, pozemok 817 m2, Hornoulická ulica, Bojnice

Reality Bojnice

Rodinný dom | Hornoulická | 165 m²

ZÁKLADNÉ ÚDAJE: * lokalita: Bojnice, pôvodný stav * veľkosť pozemku: 817 m2 * zastavaná plocha

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Bojnice

289,800 € 1756 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Ponúkame na PREDAJ priestranný 3-izbový byt na sídlisku 1.Mája vo Vranove nad Topľou

Reality Vranov nad Topľou

3 izbový byt | Sídlisko 1. mája | 74 m²

ZÁKLADNÉ ÚDAJE: Lokalita: Vranov nad Topľou Ulica: Sídlisko 1.Mája, blok F Predmet: 3 izbov

Publikované: 10.01.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Vranov nad Topľou

109,900 € 1485 €/m²

Ponúkame na prenájom budovu / skladový priestor v Strážskom

Reality Strážske

Skladový objekt | 613 m²

Ponúkame na prenájom budovu / skladový priestor v Strážskom. ZÁKLADNÉ ÚDAJE: Lokalita: Str

Publikované: 07.08.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Objekty na prenájom Strážske

1,500 €/mesiac 2 €/mesiac/m²

Priemyselný areál v obci Skrabské

Reality Skrabské

Priemyselná zóna | Skrabské | 7,135 m²

Jedná sa o zaujímavý pozemok v extraviláne obce Skrabské (okr. Vranov n.T) s rôznymi možnosťami

Publikované: 14.11.2024 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Skrabské

208,000 € 29 €/m²

Ponúkame na predaj priestranný rodinný dom 456,06m2 s bazénom v tichej ulici, blízko centra Stupavy

Reality Stupava

Rodinný dom | Moyzesova | 456.06 m²

Ponúkame Vám na predaj výnimočný rodinný dom 456,06m2 s garážou, bazénom v tichej ulici, blízko

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Stupava

590,000 € 1294 €/m²

NA PREDAJ KOMPLETNE ZREKONŠTRUOVANÝ 3-podlažný rodinný dom, Prídavková ulica, Záhorská Bystrica

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

Rodinný dom | Prídavkova | 284.87 m²

Ponúkame Vám na predaj čerstvo dokončený 3-podlažný 5-izbový rodinný dom o hrubej podlahovej pl

Publikované: 20.01.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

589,000 € 2068 €/m²

NA PREDAJ pozemok (1 256m2) vhodný na výstavbu RD s 2 bytovými jednotkami, ul. Mierová Tomášov

Reality Tomášov

Pozemok pre rodinné domy | Mierová | 1,256 m²

Ponúkame Vám NA PREDAJ pozemok vhodný na výstavbu RD s 2 bytovými jednotkami, ul. Mierová Tomáš

Publikované: 13.10.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Tomášov

259,000 € 206 €/m²

NA PREDAJ 3-podlažná záhradná chata obklopená prírodou v pokojnej a dostupnej lokalite, obec Kuchyňa

Reality Kuchyňa

Chalupa, rekreačný domček | 72 m²

Ponúkame Vám na predaj 3-podlažnú záhradnú chatu obklopenú prírodou v pokojnej a dostupnej loka

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Kuchyňa

74,900 € 1040 €/m²

NA PREDAJ NOVOSTAVBA 2-izbový byt 62,38m2 s predzáhradkou, pivnicou a park. státím v projekte Prúdy, ul. Včelárska Trnava

Reality Trnava

2 izbový byt | Včelárska | 62.38 m²

Ponúkame Vám na predaj NOVOSTAVBU 2-izbového bytu 62,38m2 s predzáhradkou, pivnicou a park. stá

Publikované: 20.02.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Trnava

189,900 € 3044 €/m²

Exkluzívne na predaj rodinný dom s ideálnym pozemkom v obci Čabalovce

Reality Čabalovce

Rodinný dom | Čabalovce | 150 m²

Exkluzívne vám ponúkame na predaj rodinný dom s ideálnym pozemkom v obci Čabalovce ZÁKLADN

Publikované: 07.04.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Čabalovce

65,000 € 433 €/m²

Nadštandardný bungalov s pozemkom 660 m2 v obci Sady nad Torysou - Byster len 5km od mesta Košice

Reality Sady nad Torysou

Rodinný dom | Byster | 233 m²

EXKLUZÍVNE vám ponúkame na predaj nadštandardný bungalov s pozemkom 660 m2 v obci Byster, 5 km

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Sady nad Torysou

449,000 € 1927 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

PREDAJ: POZEMOK V LOKALITE BECKOV

Reality Beckov

Rekreačný pozemok | Beckov | 33,336 m²

Rovinatý pozemok s pásom lesného porastu vhodný na farmu, salaš alebo rodinný dom Katastrálne

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Beckov

135,000 € 4 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Exkluzívne na predaj rodinný dom vhodný aj ako investícia, priamo v centre mesta Banská Štiavnica

Reality Banská Štiavnica

Rodinný dom | Andreja Sládkoviča | 265 m²

Ponúkame Vám exkluzívne na predaj rodinný dom vhodný aj ako investícia, priamo v centre mesta B

Publikované: 16.11.2023 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Banská Štiavnica

380,000 € 1506 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

NOVÁ CENA! NA PREDAJ – Moderný 4-izbový rodinný dom s veľkou terasou a súkromím | Hontianske Nemce | pozemok 765 m²

Reality Hontianske Nemce

Rodinný dom | Hontianske Nemce | 145 m²

Moderný rodinný dom v štádiu hrubej stavby s premysleným pôdorysom, veľkou terasou a príjemným

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Hontianske Nemce

109,000 € 752 €/m²

Exkluzívne na predaj budova s obrovským potenciálom v obci Oborín!

Reality Oborín

Obchodné priestory | Oborín | 900 m²

Exkluzívne Vám ponúkame na predaj budovu využívanú ako zariadenie pre poskytovanie sociálnych s

Publikované: 16.01.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Priestory na predaj Oborín

Cena na vyžiadanie

NA PREDAJ | Novostavby rodinných domov v radovej výstavbe – Ladzany (okres Krupina)

Reality Ladzany

Rodinný dom | Ladzany | 149 m²

Ponúkame Vám na predaj posledné dva rodinné domy (dom č. 6 a dom č. 9) v novovybudovanej radove

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Ladzany

139,900 € 939 €/m²

PREDAJ, INVESTIČNÁ NEHNUTEĽNOSŤ S OKAMŽITÝM VÝNOSOM, RODINNÝ DOM – 3 BYTOVÉ JEDNOTKY POD JEDNOU STRECHOU, Hlohovec

Reality Hlohovec

1 izbový byt | Hlohovec | 112 m²

Hneď na úvod jasne a bez nejasností: Nejde o predaj samostatných bytov. Predmetom predaja je ce

Publikované: 17.02.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Hlohovec

199,990 € 1786 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Ponúkame Vám na predaj záhrada vo Vyšnom Opátskom časť Nižná Úvrať

Reality Košice-Vyšné Opátske

Záhrada | Nižná úvrať | 783 m²

Ponúkame Vám na predaj záhradu vo Vyšnom Opátskom časť Nižná Úvrať. ZÁKLADNÉ ÚDAJE: Lokalita

Publikované: 10.03.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Košice-Vyšné Opátske

59,000 € 75 €/m²

Exkluzívne ponúkam na predaj garáž v Humennom

Reality Humenné

Garáž | Štefánikova | 0 m²

Ponúkam na predaj garáž v Humennom na ul. Štefánikovej , Garáž je v osobnom vlastníctve, výme

Publikované: 01.07.2024 Aktualizované: 19.05.2026
Objekty na predaj Humenné

19,000 €

Reality Malacky

Chalupa, rekreačný domček | Kuchyňa | 62 m²

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Malacky

74,900 € 1208 €/m²

Ponúkame Vám na predaj veľmi pekný 3 izbový byt v Michalovciach.

Reality Michalovce

3 izbový byt | Okružná | 84 m²

ZÁKLADNÉ ÚDAJE: Dispozícia: 3 izbový + loggia+ komora v byte aj komora na poschodí + pivnica,

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Michalovce

160,000 € 1905 €/m²

Rodinný dom v obci Hyľov – pokojné bývanie v krásnom prírodnom prostredí

Reality Hýľov

Rodinný dom | Hyľov | 70 m²

Hľadáte bývanie v tichom prostredí obklopenom zeleňou, no zároveň s dobrou dostupnosťou do mest

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Hýľov

199,000 € 2843 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30312)
Byty na predaj v Bratislave (8522)
Reality v Martine (750)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Rodinné domy na predaj (23018)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1301)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Byty v Banskej Bystrici (1406)
Upresniť hľadanie