EXKLUZÍVNY DOM PRI JAZERE V SÚKROMNOM AREÁLI PENATI GOLF RESORT

Reality Šajdíkove Humence

Rodinný dom | Nezadaná | 156.15 m²

FEDORS GROUP vám ponúka exkluzívne na predaj výnimočný rodinný dom nachádzajúci sa v tichej a p

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Šajdíkove Humence

1,259,000 € 8063 €/m²

Novinka
Novinka

Na prenájom 1-izbový byt, Vlčie hrdlo – Ružinov, kompletne zariadený

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Vlčie hrdlo | 42.66 m²

Ponúkame na prenájom štýlový 1-izbový byt po staršej rekonštrukcii v mestskej časti Bratislava

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

390 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

BOSEN | Súkromné rodinné sídlo v Stupave, 7500 m2

Reality Stupava

Rodinný dom | Hrabová | 506 m²

Bosen Group Vám ponúka na predaj výnimočný 6-izbový rodinný dom so samostatnou garsónkou, zasad

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Domy na predaj Stupava

Cena na vyžiadanie

člen NARKS
Novinka 3D prehliadka
Novinka 3D prehliadka

Prenájom garsónka ,Perecká ul., Levice , 24 m²

Reality Levice

Garsónka | 24 m²

Realitná kancelária Patriot Reality ponúka na prenájom garsónku na Pereckej ulici v Leviciach.

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Levice

350 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Veľkorysý 5 izbový, tehlový RD s garážou, možnosť dvojgeneračného bývania, len 7 Km od Bratislavy.

Reality Svätý Jur

Rodinný dom | Nová Pezinská | 210 m²

Predáme samostatne stojaci 5izb. RD. trojpodlažný, kompletne podpivničený v pôvodnom stave, (k

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 20.04.2026
Domy na predaj Svätý Jur

399,000 € 1900 €/m²

Prenájom polyfunkčného priestoru pri hlavnej ceste s parkovaním a reklamnou plochou

Reality Svätý Jur

Objekt pre obchod | Krajinská cesta | 160 m²

Ponúkame na prenájom priestory suterénu v rodinnom dome s celkovou rozlohou 160 m². Priestor je

Publikované: 26.01.2026 Aktualizované: 31.03.2026
Objekty na prenájom Svätý Jur

800 €/mesiac 5 €/mesiac/m²

5-izb. RD Modra – Harmónia, garáž, 3x parking, bazén, terasa, veľký pozemok

Reality Modra

Rodinný dom | Harmónia | 257 m²

Predáme dvojpodlažný RD v Modre, časť Harmónia. Úžitková plocha domu je 257m2. Nachádza sa vo

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 22.04.2026
Domy na predaj Modra

460,000 € 1790 €/m²

NEO | Ponúkame na prenájom moderný 1-izbový byt na ulici Mikovíniho

Reality Trnava

1 izbový byt | Ulica Mikovíniho | 32 m²

Ponúkame na prenájom moderný 1-izbový byt na ulici Mikovíniho s výmerou 32 m², s balkónom a pod

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Trnava

550 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Domáci Majstri, Kutilovia, na predaj 1 i. Byt, Galanta, Sever

Reality Galanta

1 izbový byt | Česká | 33 m²

Domáci Majstri, Kutilovia, ponúkame vám na predaj 1 izbový byt v meste Galanta. Ak ste Nároč

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Galanta

95,000 € 2879 €/m²

Novinka
Novinka

Stavebný pozemok na predaj, 555m2, Galanta

Reality Galanta

Pozemok pre rodinné domy | Mládežnícka štvrť | 555 m²

IntExReal realitná kancelária vám ponúka na predaj stavebný pozemok na výstavbu samostatne s

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Galanta

150 €/m2 150 €/m2

Novinka
Novinka

Administratívna budova na predaj, komerčný objekt, Martin - Košúty, kancelárie, výroba, sídlo firmy.

Reality Martin

Objekt pre obchod | Dúbravca | 350 m²

Ponúkame na predaj administratívnu budovu / komerčný objekt, v priemyselnej časti Martin - Košú

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Objekty na predaj Martin

400,000 € 1143 €/m²

Novinka
Novinka

Nebytové priestory na predaj 44,40 m2 v novostavbe, Martin - Podháj.

Reality Martin

Kancelárie, administratívne priestory | Gorkého | 45 m²

Ponúkame na predaj nebytový priestor v novostavbe na Podháji v Martine. Priestory sa na nachád

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Priestory na predaj Martin

63,000 € 1400 €/m²

Novinka
Novinka

NA PREDAJ STAVEBNÝ POZEMOK S PROJEKTOM A PRÁVOPLATNÝM STAVEBNÝM POVOLENÍM V ŽILINE!

Reality Žilina

Pozemok pre rodinné domy | Hôrecká cesta | 1,095 m²

Ponúkam na predaj tri susediace stavebné parcely o celkovej výmere 1095 m² v Žiline, pod Hájiko

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Žilina

Cena dohodou

Novinka
Novinka

Novučičký 3 izbový byt v novostavbe Veže Brezovec

Reality Dolný Kubín

3 izbový byt | Ľudovíta Štúra | 72 m²

Ponúkame na prenájom moderný a kompletne zariadený 3-izbový byt v novostavbe Veže Brezovec, kto

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Dolný Kubín

750 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

2-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii, Spútniková ulica - Košice, Nad jazerom

Reality Košice-Nad jazerom

2 izbový byt | Sputniková | 39.01 m²

MATHIS. Realitná kancelária ponúka na predaj 2-izbový byt na Spútnikovej ulici v mestskej časti

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Košice-Nad jazerom

Info v RK

Novinka
Novinka

1 izbový byt s mezonetom KVP Grunt č. 11

Reality Košice-Sídlisko KVP

1 izbový byt | Trieda KVP 3112 | 62.44 m²

Ponúkame na predaj: Štýlové nové byty s príbehom – KVP Grunt V exkluzívnom zastúpení vlastníka

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Košice-Sídlisko KVP

209,900 € 3362 €/m²

Novinka Video prehliadka
Novinka Video prehliadka

1 izbový apartmán KVP Grunt č. 31

Reality Košice-Sídlisko KVP

1 izbový byt | Trieda KVP 3112 | 40.16 m²

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Košice-Sídlisko KVP

149,900 € 3733 €/m²

Novinka Video prehliadka
Novinka Video prehliadka

3-izbový kompletne zrekonštruovaný byt s garážou v Plešivci

Reality Plešivec

3 izbový byt | 55 m²

Exkluzívne Vám ponúkame na predaj kompletne zrekonštruovaný slnečný 3-izbový byt s garážou a zá

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Plešivec

72,500 € 1318 €/m²

Novinka
Novinka

KRÁSNY POZEMOK NA PREDAJ 954m2, DÚBRAVA-PREŠOV

Reality Prešov

Pozemok pre rodinné domy | Broskyňová | 954 m²

BENARD reality ponúka na predaj slnečný pozemok o výmere 954 m2 priamo pod lesom . Nachádza sa

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Prešov

199,999 € 210 €/m²

Novinka
Novinka

Apartim sro predá 2 izbový byt na Stavbárskej ulici vo Vrakuni.

Reality Bratislava-Vrakuňa

2 izbový byt | Stavbárska | 41.17 m²

Apartim sro predá 2 izbový byt na Stavbárskej ulici vo Vrakuni. Má rozlohu 41,17 m2 a nachádza

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 20.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Vrakuňa

95,000 € 2308 €/m²

Výborná cena !!! Apartim sro predá zaujímavý obchodný nebytový priestor v komplexe Dolce Vita na Vrakunskej ulici.

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

Obchodné priestory | Vrakunská | 94.3 m²

Apartim sro predá zaujímavý obchodný nebytový priestor so všestranným využitím v komplexe Dolce

Publikované: 21.11.2025 Aktualizované: 03.03.2026
Priestory na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

260,000 € 2757 €/m²

NUTUM | Vzorový dom na predaj KOMPLET NA KĽÚČ S TRÁVNIKOM

Reality Dolný Bar

Rodinný dom | Nezadaná | 90 m²

Ponúkame Vám na predaj náš vzorový dom nachádzaajúci sa v novovybudovanej lokalite obce Dolný B

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Domy na predaj Dolný Bar

225,000 € 2500 €/m²

NOVÝ MILOSLAVOV | ÚVODNÁ CENA HOTOVÝ SAMOSTATNÝ BUNGALOV

Reality Miloslavov

Rodinný dom | Bottova ulica | 107 m²

Ponúkame Vám na predaj za ÚVODNÚ VÝHODNEJŠIU CENU moderné 4-izbové Rodinné Domy v krásnej zabýv

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Miloslavov

350,000 € 3271 €/m²

4-IZBOVÝ BYT S TERASOU V KOMORNOU PROJEKTE V DOWNTOWNE

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Chalupkova | 112 m²

FEDORS GROUP vám ponúka5 na predaj dizajnový 4-izbový byt s veľkou terasou v jedinečnom projekt

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

599,000 € 5348 €/m²

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23019)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Byty v Banskej Bystrici (1406)
Byty na predaj v Bratislave (8522)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30310)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1301)
Reality v Martine (750)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Upresniť hľadanie