998912 (Ju2AwUUJgYN) Aktualizovaný: 19. 05. 2026 1. publikácia: 19. 05. 2026

Domáci Majstri, Kutilovia, na predaj 1 i. Byt, Galanta, Sever

Česká
Galanta • Slovensko Ukázať na mape
Ukázať na mape

95,000 € 2879 €/m²

Základné informácie

Druh:
1 izbový byt

Typ:
Predaj

Úžitková plocha:
33 m²
Info
Domáci Majstri, Kutilovia, ponúkame vám na predaj 1 izbový byt v meste Galanta.
Ak ste Nároční na bývanie, ste zruční domáci Majstri, a hľadáte práve 1 IZBOVÝ BYT v polo-, pôvodnom stave v meste Galanta, na predaj ponúkaný byt je možno zaujímavý práve pre Vás.
Nízko nákladová Nehnuteľnosť ponúkaná na predaj Realitnou kanceláriou IntExReal sa nachádza vo vyhľadávanej časti sídliska Sever na ideálnom 1. Poschodí bytového domu s výťahom. Obnovený a zateplený Bytový dom je vykurovaný Geotermálnym vrtom, čo zabezpečuje Nízke náklady na bývanie.
VYMENENÉ v byte boli:
- okná na plastové,
- vchodové dvere na bezpečnostné. Inak je v pôvodnom stave.
DISPOZÍCIA BYTU:
- Vstupná chodba
- Kuchyňa
- Kúpeľňa
- Izba.
Rozloha, podlahová plocha: 33 m².
K bytu prislúcha aj pivnica o rozlohe: 1,38 m²

Výhoda nehnuteľnosti:
- možnosť vykonania kvalitnej obnovy, presne podľa Vašich preferencií a predstáv. Nehnuteľnosť prispôsobená potrebám nového Majiteľa, je to najlepšie, čo môže rekonštrukcia bytu priniesť. Zároveň vás v byte v budúcnosti už nič neprekvapí. Nový vlastník môže použitím moderných technológií a materiálov aj usporiť a zvýšiť komfort bývania.
- nehnuteľnosť je vhodná investičná príležitosť.
Lokalita:: Sídlisko Sever sa nachádza v meste Galanta, ktoré disponuje dobrou občianskou vybavenosťou. Nachádza sa cca 5-8 minút chôdze od centra mesta, blízko Nemocnice, rôznych obchodov a služieb. V blízkosti je dobrá občianska vybavenosť: lekári, mestská doprava, Pizzeria s vonkajšou terasou, domov dôchodcov, penzión, škola, škôlka.
Byt sa predáva jedine na hotovosť / vlastné zdroje/!

O nás: Realitná kancelária IntExReal, ako člen Slovenskej realitnej únie Vám zabezpečí v spolupráci s Advokátskou kanceláriou Valach, Kišac s.r.o. kompletný chod kúpy, predaja, prenájmu vašej nehnuteľnosti - príprava a autorizácia zmlúv, katastrálny servis.
Zastrešíme všetko pod jednou strechou:
- komplexné Finančné poradenstvo
a/ vybavenie úveru / hypo- , spotrebný /
b/ poistenia rôzneho druhu / nehnuteľností aj hnuteľných vecí, atď./ ,
c/ sporenia
- home staging / prípravu nehnuteľností na predaj, prenájom /
- 3D vizualizáciu, dizajn a realizáciu interiéru, projektovanie, výstavbu nehnuteľností / služby našich obchodných partnerov/.

Kontakty: Edita Vörösová, Mgr. - IntExReal
mobil: +421 902 625 115, 0902 625 115, 0911 557 822
e - mail: info@intexreal.sk
web: reality.intexreal.sk
web: www.intexreal.sk
Nechajte aj Vy svoju nehnuteľnosť zažiariť!
Prečítať viac
Charakteristika

Úžitková plocha:
33 m²

Umiestnenie:
Ďalšie nadzemné podlažie

Podlažie:
1

Počet nadzemných podlaží:
7

Stav nehnuteľnosti:
Pôvodný stav

Vlastníctvo:
Osobné

Typ konštrukcie:
Panelová

Rok výstavby:
1986

Počet izieb / miestností:
1

kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť?Nečakajte a dohodnite si termín obhliadky ešte dnes.

Žiadne výsledky Zobraziť viac Zobraziť menej

Nehnuteľnosť na mape

Kontakt na predajcu

Mgr. Edita Vörösová

Mgr. Edita Vörösová - IntExReal

Mgr. Edita Vörösová IntExReal

495 • 92507, Mostová
Celá ponuka spoločnosti

95,000 € 2879 €/m²

Kontakt na predajcu

Mgr. Edita Vörösová

Mgr. Edita Vörösová - IntExReal