Domov, ktorý dáva zmysel – Predmestie

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Podniková | 63.5 m²

Bývajte alebo investujte v novom projekte s výbornou dostupnosťou, premyslenými dispozíciami a

Publikované: 16.06.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

209,990 € 3307 €/m²

Top
Top

3-izbový byt s 2 lodžiami a klimatizáciou

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Nezadaná | 62.54 m²

Hľadáte bývanie pre rodinu alebo bezpečnú investíciu v obľúbenej časti Bratislavy? Ponúkame na

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 22.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

239,990 € 3837 €/m²

Top
Top

Bývanie + podnikanie pod jednou strechou - 2 samostatné bytové jednotky

Reality Sekule

Rodinný dom | Nezadaná | 252 m²

Hľadáte nehnuteľnosť, ktorá sa prispôsobí vašim plánom a nie naopak? Či už potrebujete vyriešiť

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Sekule

209,900 € 833 €/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

Záhradná chatka pri potôčiku v lone prírody pri Brezne.

Reality Brezno

Chalupa, rekreačný domček | Nevyplnená | 50 m²

Realitná kancelária REMAX Vám exkluzívne ponúka na predaj chatku v okrajovej časti Padličkova.

Publikované: 12.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Brezno

25,900 € 518 €/m²

Top
Top

+++ NOVINKA +++ VEĽKOMETRÁŽNY 3 IZBOVÝ BYT V CENTRE SEREDE NA PREDAJ +++

Reality Sereď

3 izbový byt | Andreja Hlinku | 90 m²

+++ NOVINKA +++ VEĽKOMETRÁŽNY 3 IZBOVÝ BYT V CENTRE SEREDE NA PREDAJ +++ Kamenár&Partners Vám

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Sereď

154,900 € 1721 €/m²

Top
Top

Príbeh o čase a prestíži – Rezidenčný klenot v srdci starých Rusoviec

Reality Bratislava-Rusovce

Pozemok pre rodinné domy | Maďarská | 921 m²

ZENITH Luxury Real Estate s hrdosťou uvádza na trh jeden z najcennejších stavebných assetov v r

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Rusovce

529,900 € 575 €/m²

Top
Top

LUCRON | Krásny 2 izbový byt s parkovaním a pivnicou v cene na prenájom v projekte Arboria na Novomestskej ulici

Reality Trnava

2 izbový byt | Novomestská ulica | 56.9 m²

LUCRON Vám ponúka exkluzívne na prenájom krásny a nadštandardne zariadený 2 izbový byt o veľkor

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na prenájom Trnava

590 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Top
Top

Dvojgarsónka v Petržalke na prenájom, kompletná rekonštrukcia

Reality Bratislava-Petržalka

Dvojgarsónka | Znievska | 42 m²

PRENÁJOM: DVOJGARSÓNKA – ZNIEVSKA ULICA, PETRŽALKA Ponúkame na prenájom kompletne zrekonštruova

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

650 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

Top
Top

TARGETreal | Moderný 4-izbový bungalov s terasou - Ivančiná pri Turčianskych Tepliciach

Reality Ivančiná

Rodinný dom | Nezadaná | 103 m²

Exkluzívne v ponuke TARGETreal. Rodinný dom s terasou neďaleko mesta Turčianske Teplice, už vo

Publikované: 03.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Ivančiná

235,000 € 2282 €/m²

Top
Top

EXKLUZÍVNE: Bezbariérový bungalov s nádherným pozemkom, Mojš, Žilina

Reality Mojš

Rodinný dom | Nezadaná | 130 m²

TARGETreal ponúka EXKLUZÍVNE na predaj bezbariérový jednopodlažný rodinný dom typu bungalov, na

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Mojš

419,990 € 3231 €/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

Dokončené - Byt s veľkým balkónom (B1) - Activity Residence s komunitnou záhradou

Reality Chorvátsky Grob

3 izbový byt | Jelšová | 66 m²

Activity Residence Kolaudácia už teraz 2Q/2026. Viac informácií na www.jelsova.sk Miesto pre

Publikované: 09.06.2025 Aktualizované: 26.04.2026
Byty na predaj Chorvátsky Grob

217,500 € 3229 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

Dokončené - 2-izb. byt (D2) s veľkou terasou (54 m2) a výhľadom - Activity Residence s komunitnou záhradou

Reality Chorvátsky Grob

2 izbový byt | Jelšová | 115 m²

Activity Residence s komunitnou záhradou - priamo pri cyklotrase Viac informácií na www.jelsov

Publikované: 09.06.2025 Aktualizované: 26.04.2026
Byty na predaj Chorvátsky Grob

269,220 € 2341 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

Dokončené - 3-izb. byt s terasou (B4) - Activity Residence s komunitnou záhradou

Reality Chorvátsky Grob

3 izbový byt | Jelšová | 80 m²

Activity Residence TERMÍN KOLAUDÁCIE: 2Q 2026 Viac informácií na www.jelsova.sk Miesto pre pok

Publikované: 10.05.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Chorvátsky Grob

226,750 € 2834 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

Nebytový priestor s predzáhradkou a park. miestom - Triblavinská Residence so strešnou panoramatickou terasou

Reality Chorvátsky Grob

Obchodné priestory | Triblavinská | 29.8 m²

SKOLAUDOVANÉ! Triblavinská Residence Developerský projekt s komornou atmosférou v pokojnej čast

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Priestory na predaj Chorvátsky Grob

135,700 € 4554 €/m²

Top
Top

4i byt čerstvo po krásnej kompletnej rekonštrukcii - Wolkrová ul.

Reality Bratislava-Petržalka

4 izbový byt | Wolkrova | 85 m²

Vo vyhradenom zastúpení majiteľa ponúkame na predaj 4-izbový byt na Wolkrovej ulici v Petržalke

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

335,000 € 3941 €/m²

Top
Top

NEWCASTLE⏐PRENÁJOM 1 izbového bytu (40m²) voľný ihneď

Reality Banská Bystrica

1 izbový byt | Trieda Hradca Králové | 40 m²

NEWCASTLE | Hľadáme zodpovedného a spoľahlivého nájomníka pre tento pekný a dobre udržiavaný by

Publikované: 05.03.2025 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na prenájom Banská Bystrica

500 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

6-izbový rodinný dom pri lese so saunou – Lamač, Plánky

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

Rodinný dom | Plánky | 140 m²

Ponúkame na predaj 6-izbový dvojpodlažný rodinný dom v pokojnej rekreačnej lokalite Plánky v br

Publikované: 08.03.2026 Aktualizované: 08.03.2026
Domy na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

650,000 € 4643 €/m²

Top
Top

2-izbový štýlový byt na prenájom v blízkosti centra Prešova – Záhradné sady

Reality Prešov

2 izbový byt | Hrušková | 53.5 m²

Predstavujeme Vám výnimočnú ponuku na prenájom – úplne nový a kompletne zariadený 2-izbový v bl

Publikované: 07.02.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na prenájom Prešov

750 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Top
Top

POSLEDNÝ LUXUSNÝ 4i PENTHOUSE S PANORAMATICKOU TERASOU_ Rezidencia Záhradné sady

Reality Prešov

4 izbový byt | Hrušková | 155.07 m²

Hľadáte bývanie, ktoré nekombinuje len štýl a priestor, ale aj status a bezstarostnosť? Predsta

Publikované: 26.05.2025 Aktualizované: 28.04.2026
Byty na predaj Prešov

299,980 € 1934 €/m²

Top
Top

COMPACT OFFICES | Prenájom kancelárskych priestorov o výmere 22,30m2 | CBC3

Reality Bratislava-Staré Mesto

Administratívny objekt | Karadžičova | 35.89 m²

Hľadáte moderné, flexibilné kancelárie, ktoré sa prispôsobia Vašim potrebám? Objavte Compact Of

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

Top
Top

ZNÍŽENÁ CENA! - River House - nepremeškajte jedinečnú príležitosť bývať uprostred prírody a zároveň na dosah mesta

Reality Bratislava-Vrakuňa

Rodinný dom | Brezová | 120.5 m²

Nepremeškajte jedinečnú príležitosť a splňte si sen bývať v dome s kvalitnou architektúrou s vý

Publikované: 16.12.2025 Aktualizované: 29.04.2026
Domy na predaj Bratislava-Vrakuňa

507,000 € 4207 €/m²

Top
Top

Samostatne stojaci 4i rodinný dom ÚP 110m² v obci Láb, pozemok 286 m²

Reality Láb

Rodinný dom | 110 m²

Samostatne stojaci 4i rodinný dom v obci Láb Lokalita Nachádza sa v pokojnej obci Láb, v rámc

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Láb

330,000 € 3000 €/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

Byty a apartmány v Trenčianskych Tepliciach

Reality Trenčianske Teplice

Apartmán | Kúpeľná | 27.43 m²

Moderný pavlačový bytový komplex situovaný priamo na pešej zóne v Trenčianskych Tepliciach ponú

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Trenčianske Teplice

89,202 € 3252 €/m²

Top
Top

Moderný 2-izbový byt na prenájom s garážovým parkovacím státím a výhľadom na mesto, Ružinov – Jégého

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Jégého | 53.15 m²

Broker Consulting ponúka na prenájom 2-izbový byt v Ružinove na Jégeho ulici s celkovou výmerou

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

690 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

člen NARKS
Top
Top

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1298)
Rodinné domy na predaj (23070)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Byty v Banskej Bystrici (1389)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Byty na predaj v Bratislave (8556)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30431)
Reality v Martine (738)
Upresniť hľadanie