Moderné bývanie v dotyku s prírodou

Reality Bratislava-Čunovo

1 izbový byt | Cédrová | 25.77 m²

Čunovo nie je len miesto na bývanie. Je to životný štýl, tu sa bývanie stáva zážitkom. Ak túžit

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Čunovo

140,688 € 5459 €/m²

Top
Top

Moderné bývanie v dotyku s prírodou

Reality Bratislava-Čunovo

2 izbový byt | Cédrová | 56.91 m²

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Čunovo

218,220 € 3834 €/m²

Top
Top

Moderné bývanie v dotyku s prírodou

Reality Bratislava-Čunovo

3 izbový byt | Cédrová | 66.22 m²

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Čunovo

250,164 € 3778 €/m²

Top
Top

Moderné bývanie v dotyku s prírodou

Reality Bratislava-Čunovo

4 izbový byt | Cédrová | 86.03 m²

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Čunovo

369,740 € 4298 €/m²

Top
Top

EXKLUZÍVNA PONUKA – PRIAMO OD MAJITEĽA: Na predaj luxusný 4-izbový dizajnový mezonet v historickom centre Bratislavy

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Rybárska brána | 146.97 m²

Ponúkame na predaj jedinečný 4-izbový mezonet situovaný priamo v srdci historického centra Brat

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

850,000 € 5783 €/m²

Top
Top

REZERVOVANÉ : 3-izbový byt s balkónom a loggiou v Ružinove, Muškátová ul.

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Muškátová | 68 m²

EXKLUZÍVNE - IBA U NÁS: Ponúkame na predaj svetlý 3-izbový byt s veľkým potenciálom, v žiadanej

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

229,000 € 3368 €/m²

Top
Top

Na predaj 3-izbový byt s veľkorysou rozlohou 74m2

Reality Galanta

3 izbový byt | Štvrť SNP | 74 m²

Ponúkame na predaj priestranný 3-izbový byt s veľkorysou výmerou až 74 m², nachádzajúci sa v ob

Publikované: 07.03.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Galanta

135,000 € 1824 €/m²

Top
Top

PREDAJ 4-IZBOVÝ BYT | 87m² | TRENČIANSKÉ BOHUSLAVICE

Reality Trenčianske Bohuslavice

4 izbový byt | - | 87 m²

*****WFM REALITY***** Ponúkame na predaj 4-izbový byt nachádzajúci sa v Trenčianských Bohus

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Trenčianske Bohuslavice

155,000 € 1782 €/m²

Top
Top

PREDAJ: Nadštandardný rodinný dom s dvomi bytovými jednotkami – Bratislava, Vajnory

Reality Bratislava-Vajnory

Rodinný dom | 424 m²

Z poverenia majiteľa ponúkame na predaj výnimočnú nehnuteľnosť v srdci obľúbenej mestskej časti

Publikované: 22.01.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Vajnory

730,000 € 1722 €/m²

Top
Top

RADO | 3i byt s výhľadom na Kolibu a hrad | Kramáre | 74.7m2

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Rozvodná | 67.85 m²

Chcete bývať na mieste, kde máte prírodu aj centrum mesta na pár minút? Potom si obľúbite tent

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

273,500 € 4031 €/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

BOSEN | Na predaj rekreačná chata pri starom Dunaji – Gabčíkovo

Reality Gabčíkovo

Rodinný dom | Prístav | 82.12 m²

BOSEN GROUP Dunajská Streda Vám exkluzívne ponúka na predaj kompletne zariadenú rekreačnú chatu

Publikované: 10.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Gabčíkovo

170,000 € 2070 €/m²

člen NARKS
Top 3D prehliadka Video prehliadka
Top 3D prehliadka Video prehliadka

NANDU - predaj 2i byt s parkingom, Panorama city, BA - Staré Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Landererova | 60.52 m²

NANDU ponúka na predaj 2-izbový, zariadený byt v polyfunkčnom objekte PANORAMA CITY v Bratislav

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

320,000 € 5288 €/m²

Top
Top

NANDU - predaj 3i byt s parkingom, Panorama city, BA - Staré Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Landererova | 75.39 m²

NANDU ponúka na predaj 3-izbový, zariadený byt v polyfunkčnom objekte PANORAMA CITY v Bratislav

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

410,000 € 5438 €/m²

Top
Top

SLIVNIKOVÝ POZEMOK, KOŠICE - VYŠNÁ ÚVRAŤ

Reality Košice-Dargovských hrdinov

Pozemok pre rodinné domy | Vyšná úvrať | 611 m²

EQUILIBRIO real v spolupráci s Ing. Marekom Rášim exkluzívne ponúka pozemok vhodný na výstavbu

Publikované: 13.10.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Košice-Dargovských hrdinov

54,987 € 90 €/m²

Top
Top

PRENÁJOM NOVOSTAVBY RODINNÉHO DOMU V JANÍKU

Reality Janík

Rodinný dom | - | 78 m²

Nebaví Vás už uponáhľaný život v centre mesta? Chcete utiecť od ruchu mesta k pokoju vidieckeho

Publikované: 25.07.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na prenájom Janík

998 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Top
Top

OÁZA POKOJA A KREATÍVY – ZÁHRADA NA PREDAJ

Reality Nižný Klátov

Záhrada | - | 561 m²

Ak hľadáte miesto, kde sa dá naplno využiť fantázia, máme pre Vás ponuku – rovinatý pozemok zvl

Publikované: 04.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Nižný Klátov

26,500 € 47 €/m²

Top
Top

TOP CENA - ZREKONŠTRUOVANÝ 3 IZBOVÝ BYT BEZ INVESTÍCII

Reality Košice-Šaca

3 izbový byt | - | 63 m²

EQUILIBRIO real v spolupráci s Ing. Ivetou Taškovičovou Vám exkluzívne ponúka na predaj novo a

Publikované: 17.07.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Košice-Šaca

134,970 € 2142 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

NOVOSTAVBA s nadštandardom - ihneď k nasťahovaniu!!!

Reality Hviezdoslavov

Rodinný dom | Nezadaná | 93 m²

Ponúkame na predaj Skolaudovanú novostavbu, 4-izbový RD s TEPELNÝM ČERPADLOM. Možnosť sa ihneď

Publikované: 13.11.2025 Aktualizované: 27.04.2026
Domy na predaj Hviezdoslavov

279,000 € 3000 €/m²

Top
Top

EXKLUZÍVNE na predaj 5 izbový rodinný dom vo Hviezdoslavove

Reality Hviezdoslavov

Rodinný dom | Štefana Vidu | 113.7 m²

Kúpte priamo od Developera, bez poplatkov pre RK s kompletným právnym servisom v cene. Reziden

Publikované: 14.03.2024 Aktualizované: 13.03.2026
Domy na predaj Hviezdoslavov

369,000 € 2982 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

Stavebné pozemky v Častkovciach - KOPEC II.

Reality Častkovce

Pozemok pre rodinné domy | 543 m²

57 pozemkov s výmerami od 543m2 do 759m2 sa nachádza v krásnom prostredí viníc s výhľadom na ce

Publikované: 21.04.2023 Aktualizované: 22.04.2026
Pozemky na predaj Častkovce

Info v RK

Top
Top

AMEXA EXKLUZÍVNE - PREDAJ - SVETLÝ, KOMPLETNE ZREKONŠTRUOVANÝ 2-IZBOVÝ BYT

Reality Bratislava-Vrakuňa

2 izbový byt | Stavbárska | 35.39 m²

AMEXA REAL ponúka exkluzívne na predaj svetlý, kompletne zrekonštruovaný, 2-izbový byt s 2 lodž

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Vrakuňa

139,000 € 3928 €/m²

Top 3D prehliadka Video prehliadka
Top 3D prehliadka Video prehliadka

Svetlý 2 izbový byt kúsok od OC Centrál

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Bartoškova | 50 m²

V zastúpení klienta Vám ponúkam pekný 2 izbový byt v Bratislave, na Bartoškovej ulici. Byt má r

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

248,000 € 4960 €/m²

Top
Top

Predaj - 2 izbový byt s potenciálom na Moldavskej ulici v Ružinove

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Moldavská | 53.62 m²

Ponúkam Vám so súhlasom majiteľa na predaj 2-izbový byt v srdci obľúbeného Ružinova na Moldavsk

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

225,000 € 4196 €/m²

Top
Top

824 m2 pre Váš domov.

Reality Bratislava-Staré Mesto

Pozemok pre rodinné domy | Pri Suchom mlyne | 824 m²

V exkluzívnom zastúpení vlastníkov Vám ponúkam pozemok v Bratislave, mestskej časti Staré Mesto

Publikované: 03.09.2023 Aktualizované: 27.04.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Staré Mesto

659,500 € 800 €/m²

Top
Top

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Byty v Banskej Bystrici (1389)
Reality v Martine (738)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1298)
Rodinné domy na predaj (23075)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30436)
Byty na predaj v Bratislave (8556)
Upresniť hľadanie