Pozemok pre rodinné domy | - | 395 m²
Moderný maklér ponúka na predaj perspektívny stavebný pozemok v obci Sekule, situovaný v obľúbe
67,000 € 170 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 143 m²
Ponúkame na predaj samostatne stojaci rodinný dom s veľmi dobrou a praktickou dispozíciou, nach
169,900 € 1188 €/m²
Rodinný dom | Pekná | 100 m²
A&P REALITNÁ KANCELÁRIA Vám vo výhradnom zastúpení majiteľov ponúka na predaj samostatne stojac
Info v RK
Pozemok pre rodinné domy | 710 m²
A&P REALITNÁ KANCELÁRIA - Vo výhradnom zastúpení majiteľov vám ponúkame na predaj rovinatý poze
Info v RK
Rodinný dom | Štúrova | 263 m²
Ak hľadáte priestranný rodinný dom po kompletnej rekonštrukcii, ktorý ponúka dostatok priestoru
350,000 € 1331 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 252 m²
Hľadáte nehnuteľnosť, ktorá sa prispôsobí vašim plánom a nie naopak? Či už potrebujete vyriešiť
209,900 € 833 €/m²
3 izbový byt | Pekná | 68.89 m²
Váš prvý domov v Panskom Dvore – Sekule Novostavba spája nadčasovú architektúru s pokojom vidi
153,900 € 2234 €/m²
Polyfunkčný objekt | Nevyplnená | 653 m²
️ INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ – ROZOSTAVANÁ BUDOVA (MLYN) | SEKULE Pozemok 2 162 m² | právoplatné
365,000 € 559 €/m²
Rodinný dom | Nevyplnená | 103 m²
Realitná kancelária REMAX v Malackách vám vo výhradnom zastúpení so súhlasom majiteľov ponúka
230,000 € 2233 €/m²
Rodinný dom | 92 m²
Ponúkame na predaj exkluzívnu dizajnovú novostavbu rodinného domu, ktorá spája modernú architek
296,000 € 3217 €/m²
Rodinný dom | 470 m²
Veľký prakticky Polyfunkčný/Rodinný dom/byty 350m2 Sekule č.d. 582 + Druhý Rodinný dom 120m2.
315,000 € 670 €/m²
Hotel, penzión, ubytovňa | 470 m²
Prenajatý!!! Každý mesiac prináša 2600eur Veľký prakticky Polyfunkčný/Rodinný dom/byty 350m2 S
315,500 € 671 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 95 m²
Rodinný dom – Sekule Na predaj rodinný dom v obci Sekule s úžitkovou plochou 100 m², nachádzaj
178,000 € 1874 €/m²
1 izbový byt | 48.4 m²
DeveloX Reality ponúka na predaj kompletne zariadený 1-izbový byt v novostavbe v obci Sekule. C
98,000 € 2025 €/m²
Rodinný dom | 100 m²
DeveloX Reality ponúka na predaj rodinný dom po kompletnej rekonštrukcii na Záhorí v obci Sekul
220,000 € 2200 €/m²
Rekreačný pozemok | 5,045 m²
Develox Reality ponúka na predaj lukratívny pozemok s vlastnou vodnou plochou v obľúbenej lokal
95,000 € 19 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 5,700 m²
Bosen Group Vám ponúka na predaj investičný pozemok v obci Sekule, časť Šutrovňa. POZEMOK: rov
70 €/m2 70 €/m2
Rodinný dom | Nezadaná | 220 m²
Ponúkame na predaj dvojgeneračný dom v obci Sekule osadený na pozemku o výmere 957 m2. Rodinný
289,000 € 1314 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | 90 m²
Realitná kancelária PEGAS REAL Vám ponúka na predaj celoročne obývateľnú chatu pri jazere v cha
119,000 € 1322 €/m²
Obchodné priestory | Pekná | 40 m²
Priestor je situovaný na prízemí polyfunkčného objektu s orientáciou na ulicu, čo zabezpečuje d
8 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac
1 izbový byt | Pekná | 34.56 m²
Developer projektu Panský Dvor ponúka na predaj moderný 1-izbový byt v štandarde v novovybudova
115,200 € 3333 €/m²
Obchodné priestory | Pekná | 50 m²
Spoločnosť Atops ponúka na predaj priestranný nebytový priestor OP C1.2 - holopriestor, v bytov
116,800 € 2336 €/m²
3 izbový byt | Pekná | 68.89 m²
Developer projektu Panský Dvor ponúka na predaj moderný 3-izbový byt v štandarde v novovybudova
156,400 € 2270 €/m²
Obchodné priestory | Pekná | 40 m²
93,000 € 2325 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.