Príbeh o čase a prestíži – Rezidenčný klenot v srdci starých Rusoviec

Reality Bratislava-Rusovce

Pozemok pre rodinné domy | Maďarská | 921 m²

ZENITH Luxury Real Estate s hrdosťou uvádza na trh jeden z najcennejších stavebných assetov v r

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Rusovce

529,900 € 575 €/m²

Top
Top

Pre konkrétneho klienta hľadám stavebný pozemok v Rusovciach - cash!

Reality Bratislava-Rusovce

Pozemok pre rodinné domy | Keltská | 700 m²

Pre konkrétneho klienta hľadám stavebný pozemok v Rusovciach s rozlohou 600 - 700 m2 a za nepre

Publikované: 13.04.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Rusovce

300,000 € 429 €/m²

člen NARKS

Pozemok alebo rodinný dom vidieckeho charakteru – priamo oproti Rusovskému kaštieľu na predaj

Reality Bratislava-Rusovce

Pozemok pre rodinné domy | Balkánska | 550 m²

Pozemok alebo rodinný dom vidieckeho charakteru – priamo oproti Rusovskému kaštieľu na predaj P

Publikované: 25.09.2025 Aktualizované: 27.11.2025
Pozemky na predaj Bratislava-Rusovce

419,900 € 763 €/m²

člen NARKS

Predáme STP v Rusovciach

Reality Bratislava-Rusovce

Pozemok pre rodinné domy | 630 m²

Ponúkame na predaj pozemok vo výmere 630 m2 (šírka cca 15m), ktorý sa nachádza v Bratislave, MČ

Publikované: 13.03.2024 Aktualizované: 17.03.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Rusovce

650 €/m2 650 €/m2

Predaj investičného pozemku, orná pôda o výmere 11.941 m², Bratislava

Reality Bratislava-Rusovce

Pozemok pre rodinné domy | Ľanoviská | 11,941 m²

Číslo ponuky : 1338, Kontakt: Eduard Číž, Telefón : 0910 706 802, E-mail : ciz@vasereality.sk

Publikované: 30.12.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Rusovce

365,000 € 31 €/m²

GRAVITAS | NA PREDAJ | investičný pozemok | Rusovce | výborná poloha

Reality Bratislava-Rusovce

Pozemok pre rodinné domy | Pri Pieskovom Hone | 7,346 m²

GRAVITAS vám ponúka na predaj súbor pozemkov o celkovej výmere 20001 m2, ktoré sa nachádzajú v

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Rusovce

125 €/m2 125 €/m2

Video prehliadka
Video prehliadka

GRAVITAS | NA PREDAJ | investičný developerský pozemok | Rusovce |

Reality Bratislava-Rusovce

Pozemok pre rodinné domy | Pri Pieskovom Hone | 7,346 m²

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Rusovce

125 €/m2 125 €/m2

Video prehliadka
Video prehliadka

Stavebný pozemok v Rusovciach na predaj

Reality Bratislava-Rusovce