Na predaj 2-izbový byt v projekte tatryPARK RESIDENCE v Tatranskej Štrbe

Reality Štrba

2 izbový byt | Partizánska | 53 m²

VÁŠ RAJ V SRDCI TATIER ! Projekt TatryPark v Tatranskej Štrbe sa pýši úchvatným severným výhľa

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Štrba

206,700 € 3900 €/m²

Top
Top

Na predaj rodinný dom vo Višňovom

Reality Višňové

Rodinný dom | 126 m²

Ponúkame na predaj 4-izbový rodinný dom v štádiu hrubej stavby, ktorý je ideálnou príležitosťou

Publikované: 12.12.2024 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Višňové

246,900 € 1880 €/m²

Top
Top

Na PREDAJ 4i RD obklopený prírodou a súkromím Nitra - LEHOTA

Reality Lehota

Rodinný dom | 100 m²

Maroš Vereš +421 904 086 200 e-mail: maros.veres@v2realestate.sk V2 real estate ponúka na pred

Publikované: 28.03.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Domy na predaj Lehota

Cena dohodou

Top
Top

BOSEN | Nadštandardný 4-izbový rodinný dom s vedľajšou budovou v obci Trstice

Reality Trstice

Rodinný dom | 144 m²

BOSEN Vám ponúka na predaj výnimočný, nadštandardný 4-izbový rodinný dom s vedľajšou budovou, k

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Trstice

325,000 € 2257 €/m²

člen NARKS
Top
Top

Štýlová garsónka po kompletnej rekonštrukcii | Námestie Hraničiarov | ihneď voľná

Reality Bratislava-Petržalka

Garsónka | Námestie Hraničiarov | 28 m²

Ponúkame na prenájom modernú a kompletne zrekonštruovanú garsónku na obľúbenej adrese Námestie

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

450 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

Top
Top

Na predaj posledné 2 nízkoenergetické 5 izbové podkrovné domy v projekte OÁZA v nádhernom prostredí a s výhladom na rieku

Reality Rajka

Rodinný dom | Maďarsko | Rajka | Vízpart

Ponúkame na predaj tento 5 izbový podkrovný dom v novej štvrti Rajky na pozemku s výmerou 326 m

Publikované: 25.10.2022 Aktualizované: 26.01.2026
Domy na predaj Rajka

245,000 € 2179 €/m²

Top
Top

ŠTÝLOVÁ KOMPLETNE ZREKONŠTRUOVANÁ CHATA S BAZÉNOM A ZÁHRADOU – IDEÁLNA NA ODDYCH AJ CELOROČNÉ BÝVANIE - NOVÉ ZÁMKY

Reality Nové Zámky

Chalupa, rekreačný domček | 66 m²

Krásna výmera 467m2 | 2x Terasa | Parkovanie | Bazén | Rekonštrukcia | Vlastná piecka | Zateple

Publikované: 21.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Nové Zámky

120,000 € 1818 €/m²

Top
Top

Prístav pre vašu rodinu: 3-izbový byt, kde sa detaily stretávajú s komfortom, Nové Zámky

Reality Nové Zámky

3 izbový byt | 78 m²

78 m2 | Komora | Klimatizácia | Balkón | Pivnica | Rekonštrukcia | TOP lokalita Hľadáte miest

Publikované: 02.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Nové Zámky

130,000 € 1667 €/m²

Top
Top

NA PREDAJ: 3-izbový RD v obci Palárikovo, Ľudovítov

Reality Palárikovo

Rodinný dom | 170 m²

EXKLUZÍVNE LEN U NÁS: NA PREDAJ: 3-izbový rodinný dom na veľkom pozemku v Palárikovo, časť Ľud

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Palárikovo

199,900 € 1176 €/m²

Top
Top

Znížená cena: Zrekonštruovaný a zariadený rodinný dom v Kolárove

Reality Kolárovo

Rodinný dom | 105 m²

Znížená cena: Hľadáte domov, kde si stačí vybaliť kufre? Ponúkame vám výnimočnú príležitosť n

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Kolárovo

124,900 € 1190 €/m²

Top
Top

Kancelárie na Bôriku s parkovaním od 17 do 500m2

Reality Žilina

Kancelárie, administratívne priestory | Bôrická cesta | 20 m²

Ponúkame na prenájom klimatizované kancelárie s bezproblémovým parkovaním na žilinskom Bôriku.

Publikované: 01.07.2025 Aktualizované: 17.04.2026
Priestory na prenájom Žilina

9 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Top
Top

BYTY V ROVINKE - POSLEDNÝ VOĽNÝ BYT S PARKOVANÍM A ZÁHRADOU

Reality Rovinka

Rodinný dom | Zelená | 96 m²

4 izbové dvojpodlažné byty sú naprojektované v rodinnom dvojdome, samostatný vstup, 2 x parkov

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Rovinka

309,900 € 3228 €/m²

Top
Top

FRANK ZICHER - Predávame 3 izbový apartmán s 2 balkónmi v projekte METROPOLIS - veža B

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Bottova 6 | 83.16 m²

Realitná kancelária FRANK ZICHER ponúka na predaj 3 izbový apartmán s 2 balkónmi v skolaudovano

Publikované: 09.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

429,900 € 5170 €/m²

Top
Top

FRANK ZICHER – predávame samostatný rodinný dom so záhradou v Stupave

Reality Stupava

Rodinný dom | Liesková | 105 m²

Realitná kancelária FRANK ZICHER vám ponúka na predaj samostatný, 4-izbový rodinný dom s peknou

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Stupava

425,000 € 4048 €/m²

Top
Top

NGO | Kancerlárie, advokátov, beauty či štúdia- Záhradnícka ulica

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Záhradnícka | 180 m²

Ponúkame na prenájom flexibilný nebytový priestor v obľúbenej lokalite pri centre Bratislavy, i

Publikované: 15.07.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

1,290 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

Top
Top

Na predaj rodinný dom Nižná Myšľa 1212 m2, Košice - okolie

Reality Nižná Myšľa

Rodinný dom | Mäsiarska | 240 m²

Bývanie pre rodinu v rodinnom dome ktorý ponúka dostatok priestoru v interiéry - 5 izieb, veľkú

Publikované: 09.07.2025 Aktualizované: 19.04.2026
Domy na predaj Nižná Myšľa

255,000 € 1063 €/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

Pozemok v obci Smolnícka Huta

Reality Smolnícka Huta

Rekreačný pozemok | 12,035 m²

Realitná kancelária TOBI Real Vám ponúka na predaj pozemok v obci Smolnícka Huta okres Gelnica,

Publikované: 16.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Smolnícka Huta

39,990 € 3 €/m²

člen NARKS
Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

Záhrada, Vyšná Hutka

Reality Vyšná Hutka

Záhrada | 391 m²

Realitná kancelária TOBI Real Vám ponúkame na predaj záhradu v kľudnej záhradkárskej lokalite o

Publikované: 16.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Vyšná Hutka

29,990 € 77 €/m²

člen NARKS
Top
Top

3 izbový byt s terasou, ul. Borievková, Vyšné Opátske

Reality Košice-Dargovských hrdinov

3 izbový byt | Borievková | 90 m²

Realitná kancelária TOBI Real Vám ponúka na predaj výnimočný 3 izbový byt s priestrannou teraso

Publikované: 10.12.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Košice-Dargovských hrdinov

349,990 € 3889 €/m²

člen NARKS
Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

1 izbový byt, Košice - Šaca, Nám. Oceliarov

Reality Košice-Šaca

1 izbový byt | Nám. Oceliarov | 34 m²

Realitná kancelária TOBI Real Vám ponúka na predaj 1 izbový byt v Košiciach, v mestskej časti Š

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Košice-Šaca

89,900 € 2644 €/m²

člen NARKS
Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

RD v širšom centre Trenčína - pokročilá rekonštrukcia, pozemok 923 m2 - J. Kráľa 8, Trenčín

Reality Trenčín

Rodinný dom | J. Kráľa | 222 m²

PRESTÍŽNA PONUKA Exkluzívna príležitosť bývania v jednej z vyhľadávaných lokalít mesta Trenčín

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Domy na predaj Trenčín

433,000 € 1950 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

Rodinný dom so slnečným pozemkom 1 190 m² a výhľadom na hrad, Beckov

Reality Beckov

Rodinný dom | Nezadaná | 118 m²

KL financie a reality exkluzívne ponúka na predaj tradičný murovaný rodinný dom, skolaudovaný v

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 30.04.2026
Domy na predaj Beckov

169,000 € 1432 €/m²

Top
Top

2-izbový byt, 53 m2 – Galanta, Sídlisko Sever, Železničiarska ulica

Reality Galanta

2 izbový byt | Železničiarska | 53 m²

Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj 2-izbový byt v obľúbenej a pokojnej časti Galanty

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Galanta

121,500 € 2292 €/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

Stavebný pozemok so stavebným povolením a projektom Skalka nad Váhom

Reality Trenčín

Pozemok pre rodinné domy | 600 m²

ZVÝHODNENÝ PREDAJ LEN NA PRVÝCH 10 POZEMKOV 120 EUR + DPH/m2 Výnimočná lokalita Ponúkame na

Publikované: 18.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Trenčín

Cena dohodou

Top
Top

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8556)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Rodinné domy na predaj (23075)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1298)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30432)
Byty v Banskej Bystrici (1389)
Reality v Martine (738)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Upresniť hľadanie