GRAVITAS | Na predaj 3 izb. s 2 balkónmi a panoramatickým výhľadom

Reality Chorvátsky Grob

3 izbový byt | Školská | 82.27 m²

Ponúkame na predaj výborne dispozične riešený 3-izbový byt s 2 balkónmi a panoramatickým výhľad

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Chorvátsky Grob

272,000 € 3306 €/m²

GRAVITAS | Na predaj 3 izb. byt s balkónom blízko centra

Reality Chorvátsky Grob

3 izbový byt | Školská | 68.97 m²

Ponúkame na predaj výborne dispozične riešený 2-izbový byt s balkónom na Školskej ulici blízko

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Chorvátsky Grob

209,000 € 3030 €/m²

NA PREDAJ 3 IZBOVÝ BYT CHOR. GROB NADSTAVBA

Reality Chorvátsky Grob

3 izbový byt | Mila Urbana | 56.38 m²

V exkluzívnom zastúpení ponúkame na predaj veľmi priestranný, svetlý, útulný, slnečný 3 izbový

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Chorvátsky Grob

185,000 € 3281 €/m²

SKOLAUDOVANÝ 3i. BYT SO ZÁHRADOU+TEP. ČERPADLO, KLIMATIZÁCIA A ŽALÚZIE

Reality Chorvátsky Grob

3 izbový byt | Dúhová | 69.27 m²

MÁME SKOLAUDOVANÉ A POSLEDNÉ BYTY VOĽNÉ! Celú ponuku bytov nájdete na www.byvajtevraji.sk Ten

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Chorvátsky Grob

236,400 € 3413 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

PORUBSKY | Takmer 100 m² svetlého 3-izbového bytu s terasou a balkónom v Chorvátskom Grobe

Reality Chorvátsky Grob

3 izbový byt | Konopná | 83 m²

Hľadáte bývanie, ktoré má z každého rožka troška? Tak potom ste možno hľadali tento priestranný

Publikované: 16.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Chorvátsky Grob

239,900 € 2890 €/m²

Bývanie s najkrajším výhľadom v obci | 3-izbový byt | Novostavba 2021 | Centrum

Reality Chorvátsky Grob

3 izbový byt | Školská | 90 m²

Najkrajší panoramatický výhľad v Chorvátskom Grobe | 3-izbový byt 89,75 m² | Novostavba 2021 |

Publikované: 11.02.2026 Aktualizované: 11.02.2026
Byty na predaj Chorvátsky Grob

246,000 € 2733 €/m²

Slnečný 3-izbový byt v centre Chorvátskeho Grobu za dobrú cenu

Reality Chorvátsky Grob

3 izbový byt | Školská | 76 m²

3-izbový byt v centre Chorvátskeho Grobu v novostavbe za dobrú cenu Ponúkame na predaj slnečný

Publikované: 11.02.2026 Aktualizované: 11.02.2026
Byty na predaj Chorvátsky Grob

199,000 € 2618 €/m²

BOSEN | Priestranný 3-izbový byt – Školská Chorvátsky Grob

Reality Chorvátsky Grob

3 izbový byt | Školská | 79.53 m²

Bosen Group: Vám exkluzívne ponúka na predaj priestranný a útulný 3-izbový byt v komornom bytov

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Chorvátsky Grob

250,000 € 3143 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

Dokončené - 3-izb. byt s terasou (B4) - Activity Residence s komunitnou záhradou

Reality Chorvátsky Grob

3 izbový byt | Jelšová | 80 m²

Activity Residence TERMÍN KOLAUDÁCIE: 2Q 2026 Viac informácií na www.jelsova.sk Miesto pre pok

Publikované: 10.05.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Chorvátsky Grob

226,750 € 2834 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Dokončené - Byt (D2) s veľkou terasou (54 m2) s výhľadom - Activity Residence s komunitnou záhradou

Reality Chorvátsky Grob

3 izbový byt | Jelšová | 115 m²

Activity Residence TESNE PRED DOKONČENÍM! Viac informácií na www.jelsova.sk Miesto pre pokojn

Publikované: 03.03.2026 Aktualizované: 26.04.2026
Byty na predaj Chorvátsky Grob

269,220 € 2341 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Dokončené - Byt s veľkým balkónom (B1) - Activity Residence s komunitnou záhradou

Reality Chorvátsky Grob

3 izbový byt | Jelšová | 66 m²

Activity Residence Kolaudácia už teraz 2Q/2026. Viac informácií na www.jelsova.sk Miesto pre

Publikované: 09.06.2025 Aktualizované: 26.04.2026
Byty na predaj Chorvátsky Grob

217,500 € 3229 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1412)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Byty na predaj v Bratislave (8511)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality v Martine (772)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30315)
Rodinné domy na predaj (23081)
Upresniť hľadanie