BD ZICHER - PREDAJ NOVÝCH BYTOV PRIAMO OD DEVELOPERA: 2-izbový byt 1A

Reality Martin

2 izbový byt | Jesenského | 70.1 m²

Ponúkame na predaj 2-izbový byt v novostavbe bytového domu ZICHER v Martine. Nehnuteľnosť sa n

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Martin

188,600 € 2690 €/m²

Top
Top

Predaj zariadenej Novostavby 3-izbového bytu s balkónom, záhradou a vlastným parkovaním, ul. Rezavková, Hamuliakovo

Reality Hamuliakovo

3 izbový byt | Rezavková | 90.9 m²

Predaj zariadenej Novostavby 3-izbového bytu s balkónom, záhradou a vlastným parkovaním, ul. Re

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Hamuliakovo

259,900 € 2859 €/m²

Top 3D prehliadka Video prehliadka
Top 3D prehliadka Video prehliadka

Predaj 3-izbového bytu po úplnej novej kompletnej rekonštrukcii, ul. Banšelova, BA II - Ružinov, časť Trnávka

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Banšelova | 77.96 m²

Predaj 3-izbového bytu po úplnej novej kompletnej rekonštrukcii, ul. Banšelova, BA II - Ružinov

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 30.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

294,900 € 3783 €/m²

Top 3D prehliadka Video prehliadka
Top 3D prehliadka Video prehliadka

🏡✨ NOVŠÍ RODINNÝ DOM BEZ INVESTÍCIÍ – 1 170 m² POZEMOK, GARÁŽ, TERASA | DLHÉ NAD CIROCHOU ✨🏡

Reality Dlhé nad Cirochou

Rodinný dom | Študentská | 438 m²

🏡✨ DOM, KTORÝ SI VÁS ZÍSKA NA PRVÝ POHĽAD ✨🏡 Predstavte si bývanie, kde máte pokoj vidieka, do

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Dlhé nad Cirochou

189,000 € 432 €/m²

člen NARKS
Top
Top

2-izbový byt 56,06 m², Kazanská, Podunajské Biskupice

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

2 izbový byt | Kazanská | 49.5 m²

Realitná kancelária Maxim Real vám exkluzívne ponúka na predaj 2-izbový byt v projekte Ecohouse

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

199,000 € 4020 €/m²

Top
Top

BD ZICHER - PREDAJ NOVÝCH BYTOV PRIAMO OD DEVELOPERA: 2-izbový byt 2A

Reality Martin

2 izbový byt | Jesenského | 69.43 m²

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Martin

187,000 € 2693 €/m²

Top
Top

Na predaj príjemný 2-izbový byt s predzáhradkou v Hamuliakove

Reality Hamuliakovo

2 izbový byt | Scilová | 44.5 m²

Exkluzívne na predaj príjemný 2-izbový byt s privátnou predzáhradkou v Hamuliakove – bývanie pr

Publikované: 09.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Hamuliakovo

239,900 € 5391 €/m²

Top
Top

Na prenájom obchodný priestor Cintorínska ulica Nitra

Reality Nitra

Obchodné priestory | Cintorínska | 170 m²

Ponúkame Vám na prenájom kompletne rekonštruované obchodné priestory vo výbornej lokalite v šir

Publikované: 07.02.2024 Aktualizované: 16.01.2026
Priestory na prenájom Nitra

1,100 €/mesiac 6 €/mesiac/m²

Top
Top

Bytový dom PINIA: predaj moderného 2-izbového bytu 8C s balkónom, skladom na podlaží a vonkajším parkovacím miestom

Reality Vrútky

2 izbový byt | Palackého | 70.89 m²

Ponúkame na predaj moderne riešený 2-izbový byt s označením 8C v novostavbe bytového domu PINIA

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na predaj Vrútky

193,000 € 2723 €/m²

Top
Top

BD ZICHER - PREDAJ NOVÝCH BYTOV PRIAMO OD DEVELOPERA: 3-izbový byt 6B

Reality Martin

3 izbový byt | Jesenského | 97.04 m²

Ponúkame na predaj 3-izbový byt v novostavbe bytového domu ZICHER v Martine. Byt sa nachádza n

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Martin

264,400 € 2725 €/m²

Top
Top

Slnečný, priestranný a klimatizovaný 3- izb. byt po rekonštrukcii vo vyhľadávanej lokalite, ul. Adámiho, Karlova Ves

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Adámiho | 82 m²

Ponúkame na predaj slnečný, priestranný a klimatizovaný 3-izb. byt v pokojnom prostredí Karlove

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

273,900 € 3340 €/m²

člen NARKS
Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

IBA U NÁS! Na predaj pekný 3i byt po rekonštr.TN-Sihoť, 65m2

Reality Trenčín

3 izbový byt | M.Turkovej | 65 m²

🏠 Hľadáte domov, kde slovo „pohoda“ naberá reálny rozmer? ✨ Predstavujeme vám tento krásny, ko

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Trenčín

164,999 € 2538 €/m²

Top
Top

IBA U NÁS! Na predaj 6i Rezidencia Častkovce, bazén, 817m2

Reality Nové Mesto nad Váhom

Rodinný dom | 300 m²

Predstavujeme vám exkluzívnu rodinnú rezidenciu v obci Častkovce, ktorá ponúka výnimočný priest

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Nové Mesto nad Váhom

349,990 € 1167 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

IBA U NÁS! Na predaj 3-izbový dom v Pečeňanoch, 585m2, BNB

Reality Bánovce nad Bebravou

Rodinný dom | . | 95 m²

Predstavujeme na predaj ✨tvoj nový vysnívaný 3 izbový rodinný dom v Pečenanoch! 🏡❤️* Okres Bán

Publikované: 23.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Bánovce nad Bebravou

229,990 € 2421 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

LEVELREAL | Na predaj 3-izbový byt na Čermáni / Novostavba

Reality Nitra

3 izbový byt | Tehelná | 68 m²

Vo výhradnom zastúpení majiteľa ponúkame na predaj novostavbu 3-izbového bytu na Čermáni na Teh

Publikované: 10.02.2025 Aktualizované: 26.04.2026
Byty na predaj Nitra

179,990 € 2647 €/m²

Top
Top

IBA U NÁS! Na predaj 4i rodinný dom+garáž, 149m2, Prievidza

Reality Prievidza

Rodinný dom | Jašíka | 149 m²

Váš nový mestský prístav: Luxus, pohodlie a štýl v Prievidzi! ✨🏙️ Túžite po modernom bývaní, kd

Publikované: 13.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Prievidza

309,990 € 2080 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

NEO - REZERVOVANÉ -3 byty v jednom dome v centre mesta Trnava

Reality Trnava

Rodinný dom | Horné bašty | 383 m²

Naša spoločnosť v exkluzívnom zastúpení majiteľa ponúka na predaj rodinný dom s 3 bytovými jedn

Publikované: 13.08.2025 Aktualizované: 06.05.2026
Domy na predaj Trnava

950,000 € 2480 €/m²

Top
Top

NEO | Prenájom | Moderný 2-izbový byt s predzáhradkou do zelene | Cukrovar Trnava

Reality Trnava

2 izbový byt | Cukrovarská | 53 m²

Bývanie s vlastnou predzáhradkou, orientáciou do parku Kalvária a kompletným zariadením. Tento

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 10.04.2026
Byty na prenájom Trnava

900 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

Na predaj rodinný dom s dvoma garážami a záhradným ateliérom, Šamorín-Mliečno

Reality Šamorín

Rodinný dom | Brečtanová | 138 m²

Rodinný dom v Šamoríne-Mliečne s úžitkovou plochou 138 m², ktorý v posledných rokoch prešiel ob

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Šamorín

368,000 € 2667 €/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

Atraktívny 4 izbový mezonet s výhľadom na Bratislavský hrad a Dóm Sv. Martina, Panenská, 130 m2

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Panenská | 127 m²

Ponúkame Vám exkluzívne na predaj priestranný, staromestský, veľkometrážny 4 izbový byt nachád

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

509,000 € 4008 €/m²

Top
Top

Prenájom, dvojizbový byt Žilina, Vlčince - Kastor

Reality Žilina

2 izbový byt | Karpatská | 46 m²

Ponúkame exkluzívne na prenájom dvojizbový byt v Žiline na Karpatskej ulici v komplexe Kastor.

Publikované: 16.10.2023 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na prenájom Žilina

650 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

EXKLUZÍVNE krásny 3 izbový byt na PREDAJ so zariadením

Reality Tlmače

3 izbový byt | Dlhá | 60.27 m²

AK HĽADÁTE KRÁSNY BYT PRE SEBA, ALEBO INVESTIČNÝ BYT NA DLHODOBÝ PRENÁJOM, TÁTO PONUKA JE URČEN

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Tlmače

99,000 € 1643 €/m²

Top
Top

PEKNÝ 3 izbový byt na PREDAJ v centre mesta Levice

Reality Levice

3 izbový byt | Ul. M. R. Štefánika | 66 m²

ZNÍŽENÁ CENA! Ponúkame Vám z poverenia majiteľa na PREDAJ zrekonštruovaný, veľmi atraktívny, m

Publikované: 18.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Levice

Info v RK

Top
Top

ROYAL MARIE│Elegantný 2-izbový byt s balkónom v luxusnom štandarde

Reality Turčianske Teplice

2 izbový byt | Školská | 53.3 m²

TARGETreal Vám predstavuje Royal Marie - projekt, ktorý spája prémiové mestské bývanie s invest

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Turčianske Teplice

166,900 € 3131 €/m²

Top
Top

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Byty v Banskej Bystrici (1390)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1298)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30433)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Byty na predaj v Bratislave (8558)
Rodinné domy na predaj (23070)
Reality v Martine (738)
Upresniť hľadanie