Luxusná NOVOSTAVBA 2-izb. byt v top lokalite Čierna Voda

Reality Chorvátsky Grob

2 izbový byt | - | 65 m²

STARS REALITY ponúka na predaj luxusný 2-izbový byt v NOVOSTAVBE situovaný v obľúbenej lokalite

Publikované: 26.01.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Chorvátsky Grob

239,000 € 3677 €/m²

GRAVITAS | Na predaj 2 izb. byt s balkónom blízko centra

Reality Chorvátsky Grob

2 izbový byt | Školská | 61 m²

Ponúkame na predaj výborne dispozične riešený 2-izbový byt s balkónom na Školskej ulici blízko

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Chorvátsky Grob

189,000 € 3098 €/m²

Útulný 2-izbový byt s parkovacím miestom - Chorvátsky Grob

Reality Chorvátsky Grob

2 izbový byt | Hošťáky | 42.84 m²

| parkovacie miesto | investičná príležitosť | kúpou voľný | virtuálna prehliadka Hľadáte útul

Publikované: 09.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Chorvátsky Grob

159,000 € 3711 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Moderný 2 izbový byt na skok od Bratislavy

Reality Chorvátsky Grob

2 izbový byt | Školská | 69 m²

2-IZBOVÝ BYT V CENTRE CHORVÁTSKEHO GROBU | NOVOSTAVBA 2021 | TICHÁ SLEPÁ ULICA Ponúkame na pr

Publikované: 06.02.2026 Aktualizované: 06.02.2026
Byty na predaj Chorvátsky Grob

189,000 € 2739 €/m²

Veľký zariadený 2-izbový byt s balkónom, klimatizáciou a parkovaním

Reality Chorvátsky Grob

2 izbový byt | Konopná | 60 m²

Útulný a priestranný 2-izbový byt s balkónom a parkovaním v obľúbenej lokalite Čierna Voda pri

Publikované: 10.03.2026 Aktualizované: 12.03.2026
Byty na predaj Chorvátsky Grob

195,000 € 3250 €/m²

2 izb.byt v Chorvátskom Grobe (garáž + park.miesto)10 km z BA

Reality Chorvátsky Grob

2 izbový byt | Hoštáky | 45 m²

Predáme na základe exkluzívneho zastúpenia klienta svetlý , útulný 2 izbový tehlový byt v Chorv

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Chorvátsky Grob

199,990 € 4444 €/m²

Moderný 2 izbák s veľkou terasou a súkromím pri BA

Reality Chorvátsky Grob

2 izbový byt | Čerešňová | 40 m²

Hľadáte rýchlo dostupné služby, modernú bytovku, pokojné prostredie, zeleň a súkromie? Ponúkame

Publikované: 01.05.2026 Aktualizované: 01.05.2026
Byty na predaj Chorvátsky Grob

185,000 € 4625 €/m²

DOKONČENÉ - 2-izb. byt s veľkým balkónom (B1) - Activity Residence s komunitnou záhradou

Reality Chorvátsky Grob

2 izbový byt | Jelšová | 66 m²

Activity Residence Kolaudácia už teraz 2Q/2026. Viac informácií na www.jelsova.sk Miesto pre

Publikované: 11.04.2026 Aktualizované: 26.04.2026
Byty na predaj Chorvátsky Grob

217,500 € 3295 €/m²

Dokončené - 2-izb. byt s terasou (B4) - Activity Residence s komunitnou záhradou

Reality Chorvátsky Grob

2 izbový byt | Jelšová | 82 m²

Activity Residence (lokalita: Chorvátsky Grob - Čierna Voda) - hneď pri cyklotrase Viac info

Publikované: 09.06.2025 Aktualizované: 26.04.2026
Byty na predaj Chorvátsky Grob

226,750 € 2765 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

2izb. byt s parkovaním a pivnicou - Activity Residence s komunitnou záhradou

Reality Chorvátsky Grob

2 izbový byt | Jelšová | 66 m²

Activity Residence s komunitnou záhradou NA PREDAJ - 2izb. byt (C4) v štandarde, s veľkým bal

Publikované: 11.04.2026 Aktualizované: 11.04.2026
Byty na predaj Chorvátsky Grob

235,000 € 3561 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Dokončené - 2-izb. byt (D2) s veľkou terasou (54 m2) a výhľadom - Activity Residence s komunitnou záhradou

Reality Chorvátsky Grob

2 izbový byt | Jelšová | 115 m²

Activity Residence s komunitnou záhradou - priamo pri cyklotrase Viac informácií na www.jelsov

Publikované: 09.06.2025 Aktualizované: 26.04.2026
Byty na predaj Chorvátsky Grob

269,220 € 2341 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Rýchly výber

Reality v Martine (772)
Byty na predaj v Bratislave (8520)
Rodinné domy na predaj (23060)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30302)
Byty v Banskej Bystrici (1411)
Upresniť hľadanie