Samostatne stojaci 4i rodinný dom ÚP 110m² v obci Láb, pozemok 286 m²

Reality Láb

Rodinný dom | 110 m²

Samostatne stojaci 4i rodinný dom v obci Láb Lokalita Nachádza sa v pokojnej obci Láb, v rámc

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Láb

330,000 € 3000 €/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

VYNIKAJÚCA LOKALITA ... PRIESTRANNÝ DOM ... POZEMOK 6,7á ... GARÁŽ

Reality Láb

Rodinný dom | 178 m²

Ponúkame na predaj priestranný 2 podlažný RD v príjemnej, kľudnej časti obce Láb, 20 min. od Br

Publikované: 17.11.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Láb

250,000 € 1404 €/m²

NA PREDAJ | Moderný 3i rodinný dom | Láb, okr. Malacky

Reality Láb

Rodinný dom | Topoľová ulica | 75.88 m²

Hľadáte bývanie, kde sa môžete okamžite nasťahovať bez ďalších investícií, v tichej lokalite a

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Láb

205,000 € 2702 €/m²

Novinka
Novinka

Láb: stavebný pozemok 589 m2

Reality Láb

Pozemok pre rodinné domy | 589 m²

Na predaj ponúkame stavebný pozemok veľkosť 589 m2 v obci Láb s vlastnou prístupovou cestou. Vh

Publikované: 13.11.2024 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Láb

130,000 € 221 €/m²

Na predaj krásny 4 izbový bungalov v obci Láb

Reality Láb

Rodinný dom | Krátka | 144 m²

Wealth Group ponúka na predaj nízkoenergetický 4 izbový bungalov v novovybudovanej lokalite v o

Publikované: 21.03.2024 Aktualizované: 21.05.2026
Domy na predaj Láb

280,000 € 1944 €/m²

MIKELSSEN - Na predaj rodinný dom s developerským potenciálom na pozemku o výmere 7979m2

Reality Láb

Rodinný dom | Lúčka | 672 m²

Realitná kancelária MIKELSSEN ponúka exkluzívne na predaj jedinečnú nehnuteľnosť v obci Láb, kt

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Domy na predaj Láb

Info v RK

NOVOSTAVBA 4 izb. rod. domu s 3 parkov. státiami v obci Láb

Reality Láb

Rodinný dom | Leknová ulica | 103 m²

Predaj 4 izbového bungalovu s krytou terasou v obci Láb (okres Malacky) - 10 km od Malaciek, 25

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Domy na predaj Láb

312,000 € 3029 €/m²

Novinka
Novinka

4 izbový rodinný dom s garážou v tichej lokalite

Reality Láb

Rodinný dom | Pri štadióne | 300 m²

Hľadáte ideálne miesto na bývanie pre seba alebo svoju rodinu? Tento dvojpodlažný rodinný dom v

Publikované: 19.08.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Domy na predaj Láb

297,900 € 993 €/m²

Pozemok vedľa rodinných domov

Reality Láb

Pozemok pre rodinné domy | Topoľová ulica | 1,376 m²

Na predaj pozemok v obci Láb, nachádzajúci sa v zastavanej časti obce vedľa rodinných domov. V

Publikované: 13.10.2025 Aktualizované: 13.10.2025
Pozemky na predaj Láb

21,000 € 15 €/m²

Predaj-3 izbový rodinný dom novostavba v obci Láb okr. Malacky

Reality Láb

Rodinný dom | 89.5 m²

Moderný rezidenčný projekt Realitná kancelária KARIN & PARTNERS ponúka na predaj moderný 3-izbo

Publikované: 09.05.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Láb

230,000 € 3029 €/m²

Predaj - Rodinný dom ,, Typ Bungalov " v obci Láb - okr. Malacky

Reality Láb

Rodinný dom | 103 m²

Ponúkame Vám na predaj modernom rezidenčnom projekte 4 izbové rodinné domy v obci Láb okr. Mal

Publikované: 10.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Láb

312,000 € 3029 €/m²

Chata pri Lábskom jazere neďaleko Bratislavy s možnosťou celoročného využitia

Reality Láb

Chalupa, rekreačný domček | Lábske jazero | 40 m²

V exkluzívnom zastúpení majiteľa ponúkame na predaj chatu pri jazere v záhradkárskej osade Lábs

Publikované: 11.08.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Láb

89,900 € 2498 €/m²

Predaj - Rodinný dom 4 izbový ,, Typ Bungalov " v obci Láb - okr. Malacky

Reality Láb

Rodinný dom | 103 m²

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Láb

312,000 € 3029 €/m²

Predaj – Stavebný pozemok na 2 rodinné domy v obci Láb okr. Malacky. TOP PONUKA!

Reality Láb

Pozemok pre rodinné domy | Láb | 2,189 m²

Z poverenia majiteľa výhradne ponúkame na predaj stavebný pozemok na 2 rodinné domy (dvojdom)

Publikované: 05.03.2022 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Láb

260,000 € 119 €/m²

Reality Láb

Rodinný dom | 89.5 m²

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Láb

230,000 € 2570 €/m²

7 stavebných pozemkov s IS na výstavbu RD/investícia v obci Láb.

Reality Láb

Pozemok pre rodinné domy | Školská | 558 m²

Ponúkame zasieťované stavebné pozemky v novej tichej lokalite v obci Láb, prístup z ulice Škols

Publikované: 24.04.2024 Aktualizované: 30.11.2025
Pozemky na predaj Láb

Info v RK

Predaj 4-izbový rodinný dom kompletne zariadený, novostavba, pozemok 302 m2, Láb, okres Malacky

Reality Láb

Rodinný dom | Topoľová | 76.18 m²

ZÁKLADNÉ ÚDAJE: * lokalita: obec Láb, 30 km od Bratislavy * veľkosť pozemku: 302 m2 * zastavaná

Publikované: 23.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Láb

259,000 € 3400 €/m²

NA PRENÁJOM priestranný 2-izbový rodinný dom v Lábe | ECLIPSEREAL

Reality Láb

Rodinný dom | 90 m²

Ponúkame na prenájom priestranný 2-izbový rodinný dom s okrasnou záhradou v blízkosti centra o

Publikované: 13.08.2025 Aktualizované: 12.03.2026
Domy na prenájom Láb

999 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

PREDANÉ Na predaj starší rodinný dom v Lábe

Reality Láb

Rodinný dom | Vŕšek | 96 m²

Realitná kancelária Domov snov Vám exkluzívne ponúka na predaj starší rodinný dom v Lábe. Dom

Publikované: 30.09.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Láb

Info v RK

3 izbový rodinný bungalow, 2 parkovacie miesta, pozemok 380 m2

Reality Láb

Rodinný dom | 76 m²

Ponúkame na predaj novostavbu rodinného bungalowu (v dvojdome) v novovybudovanej lokalite v obc

Publikované: 01.10.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Láb

227,000 € 2987 €/m²

VR 360: Novostavba veľkého 4i bungalovu - holodomu s tepelným čerpadlom v obci Láb

Reality Láb

Rodinný dom | 129 m²

Ponúkame na predaj kvalitnú novostavbu rodinného domu (A04) typu bungalov, situovanú v obci Láb

Publikované: 13.08.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Láb

294,000 € 2279 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Neprehliadni - nová cena a pozri, čo všetko je v cene

Reality Láb

Rodinný dom | Topoľová ulica | 80 m²

Ponúkame na predaj pekný dom v obci Láb, kúsok od Malaciek (8km) a kúsok od hlavného mesta (BA

Publikované: 08.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Láb

264,000 € 3300 €/m²

ZMENA !! NOVOSTAVBA – 4-izb.bungalov u nás na Záhorí

Reality Láb

Rodinný dom | Leknová ulica | 104 m²

Ponúkame na prodaj pjekný dúm v Lábje (Láb), kúsek od Mauacek (Malacky 8km) a kúsek od hlavného

Publikované: 09.10.2025 Aktualizované: 06.03.2026
Domy na predaj Láb

312,000 € 3000 €/m²

Predaj orné pôdy a trvalého trávneho porastu Láb

Reality Láb

Orná pôda | 8,500 m²

Ponúkame Vám na predaj pozemky ve výlučnom vlastnictve. Jedná sa o ornou pôdu a trvalý trávný p

Publikované: 19.12.2024 Aktualizované: 21.04.2026
Pozemky na predaj Láb

0.95 €/m2 1 €/m2

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Reality v Martine (763)
Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Byty v Banskej Bystrici (1408)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30323)
Byty na predaj v Bratislave (8511)
Rodinné domy na predaj (23087)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1303)
Upresniť hľadanie