MODERNÝ 3 IZBOVÝ BYT, MOJŠ - ŽILINA

Reality Mojš

3 izbový byt | 57 m²

Na predaj 3-izbový byt v Mojši – útulné bývanie blízko Žiliny Hľadáte útulný a prakticky riešen

Publikované: 22.04.2025 Aktualizované: 07.04.2026
Byty na predaj Mojš

172,000 € 3018 €/m²

člen NARKS

Predaj, pozemok, Mojš, Exkluzívne Reality IQ

Reality Mojš

Pozemok pre rodinné domy | Mojš | 3,363 m²

Ponúkame na predaj slnečný pozemok vo výmere 3363m2 v obci Mojš, len 10 min od mesta. Prístup

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Mojš

Cena dohodou

Novinka
Novinka

Predaj pozemkov v obci Mojš , výmery od 510m2, cena 125€ m2

Reality Mojš

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 510 m²

*** NOVÁ PONUKA*** OBEC MOJŠ ***NOVÁ ULICA Ponúkame Vám na predaj parcely s výmerou už od 510

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Mojš

125 € 0 €/m²

Novinka
Novinka

Predaj: záhrádná chatka Mojšová Lúčka (N094-13-DASEa)

Reality Mojš

Chalupa, rekreačný domček | Mojšová Lúčka | 0 m²

N094-13-DASEa Ponúkame vám na predaj útulnú záhradnú chatku v lokalite Mojšova Lúčka. Nachád

Publikované: 25.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Mojš

39,900 €

Rodinný dom Mojš

Reality Mojš

Rodinný dom | 159 m²

Ponúkame na predaj 4 izbový rodinný dom v obci Mojš. Tento dom disponuje podlahovou plochou 15

Publikované: 22.07.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Mojš

649,000 € 4082 €/m²

EXKLUZÍVNE: Bezbariérový bungalov s nádherným pozemkom, Mojš, Žilina

Reality Mojš

Rodinný dom | Nezadaná | 130 m²

TARGETreal ponúka EXKLUZÍVNE na predaj bezbariérový jednopodlažný rodinný dom typu bungalov, na

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Mojš

419,990 € 3231 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Na prenájom, 3 izbový byt Mojš, RES Group

Reality Mojš

3 izbový byt | 128 m²

Prenájom bytov v obci Mojš – pokoj, priestor a výhľad na Malú Fatru Hľadáte bývanie, kde ráno

Publikované: 03.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Mojš

900 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

NA PREDAJ, Pozemok pre rodinný dom v Obci Mojš

Reality Mojš

Pozemok pre rodinné domy | 599 m²

Na predaj pozemok v obci Mojš pri Žiline Ponúkame na predaj stavebný pozemok v obci Mojš, ktorý

Publikované: 17.04.2023 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Mojš

137,000 € 229 €/m²

Predaj priestranného 4-izbového rodinného domu v stredomorskom štýle - Mojš pri Žiline

Reality Mojš

Rodinný dom | Mojš | 727 m²

Hľadáte dom, ktorý spája komfort moderného bývania so štýlovou architektúrou? Tento 4-izbový ro

Publikované: 05.11.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Mojš

649,000 € 893 €/m²

Predaj pozemku obci Mojš , výmera od 520m2 , cena 115€/m2

Reality Mojš

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 520 m²

Ponúkame Vám na predaj pozemky v širšom centre obce Mojš, v oblasti pri známom zábavnom centre

Publikované: 02.10.2024 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Mojš

115 €/m2 115 €/m2

Jedinečný rodinný dom v obci Mojš – len pár minút od Žiliny

Reality Mojš

Rodinný dom | Nezadaná | 178 m²

Ponúkame Vám na predaj moderný jednopodlažný rodinný dom, ktorý spája komfort mestského bývania

Publikované: 24.10.2025 Aktualizované: 30.10.2025
Domy na predaj Mojš

Info v RK

Predaj pozemkov v obci Mojš , " Pod Jarkami "nová lokalita pre Váš domov.

Reality Mojš

Pozemok pre rodinné domy | 520 m²

*** Lokalita vytváraná pre Vás s Vami *** Ponúkame na predaj pozemky pre výstavbu rodinných do

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Mojš

125 €/m2 125 €/m2

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30315)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Reality v Martine (772)
Rodinné domy na predaj (23055)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Byty na predaj v Bratislave (8516)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty v Banskej Bystrici (1418)
Upresniť hľadanie