ROYAL MARIE │ Elegantný 2-izbový apartmán s balkónom v luxusnom štandarde

Reality Turčianske Teplice

2 izbový byt | Školská | 69.4 m²

TARGETreal Vám ponúka projekt Royal Marie - bývanie a investícia priamo na pešej zóne Turčiansk

Publikované: 22.10.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Turčianske Teplice

194,900 € 2808 €/m²

Top
Top

PREDAJ, priestranný 3 - izbový zvolenský byt, centrum Banskej Bystrice, Kukučínova ulica

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | Kukučínova | 81 m²

Tento trojizbový byt typu Zvolenský sa nachádza vo vyhľadávanej lokalite centra Banskej Bystric

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

207,000 € 2556 €/m²

Top
Top

PRENÁJOM - PRIESTOR PRIPRAVENÝ PRE LEKÁREŇ - Turčianske Teplice

Reality Turčianske Teplice

Obchodné priestory | Školská | 150 m²

TARGETreal ponúka na prenájom priestor určený pre lekáreň v novom projekte ROYAL MARIE, priamo

Publikované: 21.01.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Priestory na prenájom Turčianske Teplice

3,390 €/mesiac 23 €/mesiac/m²

Top
Top

Rodinný dom Majcichov len na skok od Trnavy 477m2 pozemok

Reality Majcichov

Rodinný dom | Nevyplnená | 60 m²

Realitná kancelária RE/MAX Expert vo výhradnom zastúpení klienta ponúka rodinný dom s garážou,

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Majcichov

109,000 € 1817 €/m²

Top
Top

TARGETreal | Moderný 4-izbový bungalov s terasou - Ivančiná, Turčianske Teplice

Reality Ivančiná

Rodinný dom | Nezadaná | 100 m²

TARGETreal ponúka EXKLUZÍVNE na predaj jeden z moderných 4-izbových rodinných domov (bungalov)

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Ivančiná

230,000 € 2300 €/m²

Top
Top

Na predaj POSLEDNÉ DVA 2-izbové byty v projekte Rezidencia Turá Lúka

Reality Myjava

2 izbový byt | Nezadaná | 49.38 m²

Ponúkame na predaj posledné 2-izbové byty Ponúkame posledné dva 2-izbové byty. Byty sú zariade

Publikované: 23.09.2024 Aktualizované: 02.02.2026
Byty na predaj Myjava

109,192 € 2211 €/m²

Top
Top

Svetlý 3 izbový byt s balkónom s celkovou plochhou 64,46 m2 v obľúbenej časti Petržalky, Bratislava V

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Osuského | 62.96 m²

V exkluzívnom zastúpení majiteľov ponúkam na predaj svetlý 3 izbový byt s balkónom na Osuského

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

260,000 € 4130 €/m²

Top
Top

Útulný 4i byt 81 m2 Drobného BA4 Kúpou voľný

Reality Bratislava-Dúbravka

4 izbový byt | Drobného | 81 m²

Hľadáte útulné bývanie pre väčšiu rodinu, širokú ponuku služieb, vzdelania, zeleň a dostupnú MH

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

280,000 € 3457 €/m²

Top
Top

Na predaj | Štýlová garzónka po kompletnej rekonštrukcii | Trenčianske Teplice | Ideálna investícia

Reality Trenčianske Teplice

Garsónka | Štvrť SNP | 24 m²

LUCA & DOREN ponúka na predaj moderne navrhnutú garzónku vo vyhľadávanej lokalite kúpeľného mes

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Trenčianske Teplice

99,500 € 4146 €/m²

Top
Top

Na predaj chata so záhradou v Nižnej Hutke

Reality Nižná Hutka

Záhradná chatka | Záhradkárska | 378 m²

Na predaj záhrada s chatou v krásnom prostredí v obci Nižná Hutka, Košice – okolie. Pozemok sa

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Nižná Hutka

69,900 € 185 €/m²

Top
Top

5i RD s veľkou záhradou a samostatným bytom – Ivanka pri Dunaji

Reality Ivanka pri Dunaji

Rodinný dom | Bernolákovská | 344 m²

Či robíte z domu alebo každý deň dochádzate do práce, tento dom ponúka skutočné zázemie, ktoré

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Domy na predaj Ivanka pri Dunaji

409,000 € 1189 €/m²

Top
Top

Bývanie s vôňou novoty: Štýlový 2-izbový byt v Arborii

Reality Trnava

2 izbový byt | Novomestská ulica | 45.92 m²

/ EXKLUZÍVNE IBA U NÁS / Ponúkame na prenájom svetlý a vkusne zariadený 2 izbový byt vo vyhľadá

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Trnava

740 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

Top
Top

Prenájom 1 izbového bytu s parkovaním na Budatínskej ulici v Petržalke

Reality Bratislava-Petržalka

1 izbový byt | Budatínska | 42 m²

Prenájom priestranného 1 izbového bytu v novostavbe na Budatínskej ulici v Petržalke v príjemne

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

600 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Top
Top

Predaj 3 izbového bytu s park. státím v novostavbe na ulici Staré Grunty v Karlovej vsi

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Staré Grunty | 94 m²

Ponúkame Vám na predaj 3 izbový byt Bratislava-Karlova Ves na ulici Staré Grunty s pekným výhľa

Publikované: 29.03.2023 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

365,000 € 3926 €/m²

Top
Top

Predaj 3 izbového bytu so záhradkou na ulici Staré Grunty v Karlovej Vsi

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Staré grunty | 228 m²

Ponúkame Vám na predaj 3 izbový byt Bratislava-Karlova Ves na ulici Staré Grunty v novostavbe (

Publikované: 04.04.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

425,000 € 1925 €/m²

Top
Top

Predaj 3 izbového bytu s predzáhradkou v novostavbe na ulici Staré Grunty v Karlovej vsi

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Staré Grunty | 229 m²

Publikované: 28.02.2023 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

420,000 € 2017 €/m²

Top
Top

Prenájom 1,5 izbového bytu na Žabotovej ulici v centre

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Žabotova | 55 m²

Prenájom pekného 1,5 izbového bytu v novostavbe na Žabotovej ulici v centre pri Hlavnej želežni

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

700 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Top
Top

Delta- Rodinný dom 5 izbový s pozemkom 1796 m2 Zvolen predaj

Reality Zvolenská Slatina

Rodinný dom | Poľovnícka | 180 m²

Delta Property ponúka na predaj veľký 2-podlažný rodinný dom postavený na krásnom, slnečnom po

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Domy na predaj Zvolenská Slatina

159,000 € 883 €/m²

Top
Top

Predaj 2 izbový byt pôvodný stav - Košice IV. - Juh

Reality Košice-Juh

2 izbový byt | Užhorodská | 51 m²

Túžite bývať v širšom centre mesta v MČ - Košice IV. ? Hľadáte 2 izbový byt s potenciálom pre

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Košice-Juh

168,900 € 3312 €/m²

Top
Top

Predaj 3 izbový byt Košice I. Staré mesto Svätoplukova ul.

Reality Košice-Staré Mesto

3 izbový byt | Svätoplukova | 77 m²

Hľadáte investičnú nehnuteľnosť s výbornou možnosťou prenajímania? Snívate o bývaní v blízkost

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

215,900 € 2804 €/m²

Top
Top

Zariadená garsónka (19,96 m2) blízko centra - Trnava.

Reality Trnava

Garsónka | Ulica Andreja Kubinu | 20 m²

Ponúkame na predaj príjemnú garsónku na ulici A. Kubinu v Trnave, v zateplenom bytovom dome len

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Trnava

107,990 € 5400 €/m²

Top
Top

Veľkoplošný 4 -izbový byt - 127,19 m2 A3 ,Rezidencia Murgašova Žilina.

Reality Žilina

4 izbový byt | Murgašova | 127.19 m²

Ponúkame na predaj mimoriadne priestranný a svetlý 4-izbový byt s prekrásnym výhľadom s celkovo

Publikované: 27.09.2022 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Žilina

447,511.21 € 3269 €/m²

Top
Top

BOSEN | Na predaj 4 izbový byt na ulici Sama Chalúpku, Stupava

Reality Stupava

4 izbový byt | Sama Chalúpku | 77 m²

Bosen Group Vám exkluzívne ponúka na predaj kompletne zrekonštruovaný 4 izbový byt na ulici Sam

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Stupava

217,000 € 2818 €/m²

člen NARKS
Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

Moderný 2-izbový byt v Bratislave – projekt Predmestie

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Podniková | 57 m²

Ponúkame na predaj moderný 2-izbový byt č. 304 v novostavbe projektu Predmestie, situovaný v at

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

219,990 € 3859 €/m²

Top
Top

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Byty na predaj v Bratislave (8559)
Byty v Banskej Bystrici (1389)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30435)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1298)
Reality v Martine (738)
Rodinné domy na predaj (23071)
Upresniť hľadanie