3 izbový byt | Nábrežie Andreja Hlinku | 67 m²
Ponúkame na predaj priestranný 3-izbový byt o výmere 67 m², ktorý sa nachádza v tichej a príjem
134,000 € 2000 €/m²
3 izbový byt | Švábska | 72 m²
Ponúkam na predaj priestranný 3 izbový byt na ul. Švábska, Prešov LOKALITA: Byt sa nachádza
164,900 € 2290 €/m²
3 izbový byt | Čiernomorská | 68.5 m²
Ponúkame na predaj 3-izbový byt na ulici Čiernomorská v Košiciach. Byt prešiel čiastočnou reko
196,000 € 2861 €/m²
3 izbový byt | Líščie nivy | 70 m²
JKV Real ponúka na predaj príjemný, svetlý 3 izbový byt situovaný na obľúbenej ulici Líščie Niv
298,990 € 4271 €/m²
3 izbový byt | 65 m²
Ponuka na predaj priestranného a svetlého 3 - izbového bytu vo vyhľadávanej lokalite - Sídlisko
120,000 € 1846 €/m²
3 izbový byt | Hroncova | 67 m²
Hľadáte bývanie s výbornou atmosférou, krásnym svetlom a skvelou lokalitou? Ponúkame na predaj
222,000 € 3313 €/m²
3 izbový byt | Budatínska | 65 m²
Ponúkame Vám na predaj čiastočne zariadený 3 izbový byt Bratislava-Petržalka, Budatínska. Plo
240,000 € 3692 €/m²
3 izbový byt | Petržalka | 68 m²
JKV REAL so súhlasom vlastníka ponúka na predaj 3-izbový byt s loggiou v centrálnej časti Petrž
238,990 € 3515 €/m²
3 izbový byt | 80 m²
Ponúkame na predaj priestranný 3-izbový byt nachádzajúci sa na sídlisku Ťahanovce v Košiciach.
190,000 € 2375 €/m²
3 izbový byt | Šafáriková | 73 m²
Ponúkam na predaj priestranný a svetlý 3 izbový byt, ktorý sa nachádza na Šafárikovej ulici v
139,990 € 1918 €/m²
3 izbový byt | Haburská | 67.31 m²
Ponúkam na predaj pôvodne 3 izbový byt, ktorý bol prerobený na 4 izbový na Haburskej ulici v ča
244,800 € 3637 €/m²
3 izbový byt | 62 m²
Miesto, ktoré môžete nazvať domovom – 3-izbový byt s loggiou v Leviciach, 62 m² Predstavte si
97,500 € 1573 €/m²
3 izbový byt | 69 m²
Ponuka na predaj veľmi pekný, udržiavaný 3-izbový byt s výmerou 69 m², nachádzajúci sa na 7. po
130,000 € 1884 €/m²
3 izbový byt | Obchodná | 65 m²
Ponúkam na predaj zrekonštruovaný 3 izbový byt v atraktívnej lokalite Starého Mesta na Obchodne
254,900 € 3922 €/m²
3 izbový byt | 86 m²
Ponúkame na predaj priestranný 3-izbový byt v obci Demandice, ktorý predstavuje ideálnu príleži
59,000 € 686 €/m²
3 izbový byt | A. Bernoláka | 69 m²
Priestranný 3-izbový byt v tichej časti Severu – stačí sa nasťahovať! ul. A. Bernoláka / Gők
125,000 € 1812 €/m²
3 izbový byt | Kostlivého | 64 m²
JKV Real ponúka na predaj komfortný 3-izbový byt v obľúbenej časti Ružinova, na tichej Kostlivé
232,990 € 3640 €/m²
3 izbový byt | Lomnická | 76 m²
Ponúkam na predaj veľký, priestranný 3 izbový byt na adrese Lomnická 14, Prešov Základné infor
169,900 € 2236 €/m²
3 izbový byt | Partizánska | 76 m²
🌟 3,5-izbový byt s potenciálom na 4 izby – Klokočina, Partizánska ulica Hľadáte priestranný byt
161,890 € 2130 €/m²
3 izbový byt | Trenčín | 65 m²
Ponúkame na predaj príjemný a slnečný 3-izbový byt o výmere 65 m², situovaný vo vyhľadávanej lo
164,990 € 2538 €/m²
3 izbový byt | 75 m²
🏡 Na predaj priestranný 3-izbový byt – Nitra-Diely, Klokočina Ponúkame na predaj svetlý a prie
156,000 € 2080 €/m²
3 izbový byt | Landauova | 68 m²
Ponúkam na predaj priestranný a svetlý 3-izbový byt s praktickým dispozičným riešením typu 3 iz
215,000 € 3162 €/m²
3 izbový byt | Lidické námestie | 63 m²
REZERVOVANÝ Predstavte si miesto, kam sa každý deň radi vraciate. Presne taký je tento 3-izbový
188,000 € 2984 €/m²
3 izbový byt | Azovská | 72 m²
Ponúkame na predaj priestranný 3-izbový byt na Azovskej ulici v Košiciach. Byt prešiel čiastočn
200,000 € 2778 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.