HALO reality - Predaj, trojizbový byt Trakovice, s garážou a malým pozemkom

Reality Trakovice

3 izbový byt | 72 m²

Realitná kancelária HALO reality a Mgr. Andrea Kopinská, kontakt: 0907 920 359, nehnuteľnosť s

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Trakovice

149,900 € 2082 €/m²

HALO reality - Predaj, trojizbový byt Vranov nad Topľou

Reality Vranov nad Topľou

3 izbový byt | 65 m²

Realitná kancelária HALO reality a Ing. Marta Ilčišáková, kontakt: 0907 906 386, nehnuteľnosť s

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Vranov nad Topľou

99,000 € 1523 €/m²

HALO reality - Predaj, trojizbový byt Bánovce nad Bebravou, Sever - ZNÍŽENÁ CENA

Reality Bánovce nad Bebravou

3 izbový byt | 64 m²

Realitná kancelária HALO reality a Ing. Andrea Repová, kontakt: 0948 081 280, nehnuteľnosť s ID

Publikované: 15.04.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bánovce nad Bebravou

94,400 € 1561 €/m²

HALO reality - Predaj, trojizbový byt Levice

Reality Levice

3 izbový byt | 65 m²

Realitná kancelária HALO reality a Ing. arch. Zuzana Agová, kontakt: 0904 942 871, nehnuteľnosť

Publikované: 12.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Levice

93,000 € 1431 €/m²

HALO reality - Predaj, trojizbový byt Lučenec - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Lučenec

3 izbový byt | 72 m²

Realitná kancelária HALO reality a Ján Beľa, kontakt: 0911 776 676, nehnuteľnosť s ID: LC-70477

Publikované: 17.07.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Lučenec

69,999 € 1069 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Reality Lučenec

3 izbový byt | Adyho | 72 m²

Realitná kancelária HALO reality a Tomáš Mužík, kontakt: 0915 484 475, nehnuteľnosť s ID: LC-72

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Lučenec

79,999 € 1111 €/m²

HALO reality - Predaj, trojizbový byt Partizánske, Šípok - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Partizánske

3 izbový byt | J. Kráľa | 72 m²

Realitná kancelária HALO reality a Bc. Lucia Vlčková, kontakt: 0910 982 524, nehnuteľnosť s ID:

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Partizánske

115,000 € 1597 €/m²

PRIESTRANNÝ 3-IZBOVÝ TEHLOVÝ BYT V ŠIRŠOM CENTRE BB

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | 29. augusta | 77.6 m²

Hľadáte bývanie, kde sa spája poctivá tehlová stavba s atmosférou širšieho centra Banskej Bystr

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

229,000 € 2951 €/m²

Novinka
Novinka

3 – izbový byt, vlastné kúrenie, nízke náklady - Valaliky, Hlavná ulica

Reality Valaliky

3 izbový byt | Hlavná | 75 m²

SAXAREAL Vám EXKLUZÍVNE ponúkame na predaj 3-izbový byt v udržiavanom pôvodnom stave vo výmere

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Valaliky

149,000 € 1987 €/m²

Novinka
Novinka

PNORF – čiastočne zrekonštruovaný 3-izbový byt, balkón, pivnica, výťah, ul. SNP

Reality Hlohovec

3 izbový byt | SNP | 73.5 m²

Exkluzívne iba v PNORF – REAL ESTATE ponúkame na predaj priestranný a slnečný 3-izbový byt s ba

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Hlohovec

135,000 € 1837 €/m²

Novinka
Novinka

PREDAJ - 3-izbový byt s terasou, tichá lokalita s výhľadom na Nitru

Reality Nitra

3 izbový byt | Nezadaná | 68 m²

Spoločnosť Findigo Vám ponúka bývanie, ktoré kombinuje pokoj prírody, krásny výhľad a komfort m

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Nitra

179,000 € 2632 €/m²

Novinka
Novinka

Predaj 3-izbový byt s loggiou | Nad jazerom, Rovníková ulica

Reality Košice-Nad jazerom

3 izbový byt | Rovníková | 57 m²

Ponúkam na predaj svetlý a prakticky riešený 3-izbový byt o výmere 57 m² vo vyhľadávanej lokali

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Košice-Nad jazerom

189,900 € 3332 €/m²

Novinka
Novinka

Na predaj čiastočne zrekonštruovaný 3 - izbový na sídlisku 1.mája vo Vranove nad Topľou.

Reality Vranov nad Topľou

3 izbový byt | 69 m²

Ponuka na predaj čistočne zrekonštruovaného 3 - izbového bytu na sídlisku 1.mája vo Vranove nad

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Vranov nad Topľou

92,000 € 1333 €/m²

Na predaj priestranný 3-izbový tehlový byt 80 m² + garáž – ul. J. Gagarina v Stropkove.

Reality Stropkov

3 izbový byt | 80 m²

Ponuka na predaj priestranného 3-izbového tehlového bytu s garážou v bytovke (iba 4 byty vo vch

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Stropkov

165,000 € 2063 €/m²

Veľký 3-izb. byt s balkónom výborná lokalita Sever Prievidza

Reality Prievidza

3 izbový byt | Vladimíra Clemantisa | 81 m²

Realitná kancelária JKV Real vám ponúka na predaj priestranný 3-izbový byt v osobnom vlastníct

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Prievidza

135,000 € 1667 €/m²

Na predaj 3-izbový byt s loggiou, balkónom

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | 67 m²

Na predaj priestranný 3-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite na Rumančekovej ulici. Byt ponúka

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

259,000 € 3866 €/m²

NOVÁ CENA ! PREDAJ | Svetlý 3-izbový byt po čiastočnej rekonštrukcií

Reality Hlohovec

3 izbový byt | Nábrežie Andreja Hlinku | 67 m²

Ponúkame na predaj priestranný 3-izbový byt nachádzajúci sa na prízemí 4-poschodového bytového

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Hlohovec

135,000 € 2015 €/m²

Predám 3 izbový byt, loggia, Vihorlatská, Sekčov, Prešov

Reality Prešov

3 izbový byt | Vihorlatská | 72 m²

Predám 3 izbový byt s loggiou na Vihorlatskej ulici vo vyhľadávanej lokalite sídliska Sekčov.

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Prešov

166,000 € 2306 €/m²

Predám 3 izb. byt, 79m2, loggia,pivnica,špajza, Staré mesto, Košice

Reality Košice-Staré Mesto

3 izbový byt | Vojenská | 79 m²

Predám exkluzívny 3-izbový byt vo výmere cca 79 m2 s veľkým balkónom, pivnicou a špajzou na Voj

Publikované: 12.02.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

244,900 € 3100 €/m²

NA PREDAJ - Priestranný 3-izbový byt v tichej lokalite

Reality Piešťany

3 izbový byt | Mateja Bela | 69 m²

REZERVOVANÝ JKV REAL ponúka na predaj byt po čiastočnej rekonštrukcii situovaný v pokojnej čas

Publikované: 21.01.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Piešťany

142,900 € 2071 €/m²

Predaj 3-izbového bytu po čiastočnej rekonštrukcií

Reality Hlohovec

3 izbový byt | Nábrežie Andreja Hlinku | 67 m²

Ponúkame na predaj priestranný 3-izbový byt o výmere 67 m², ktorý sa nachádza v tichej a príjem

Publikované: 26.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Hlohovec

134,000 € 2000 €/m²

Na predaj 3-izbový byt s balkónom - 70 m² v centre mesta Humenné.

Reality Humenné

3 izbový byt | 70 m²

Ponuka na predaj priestranného 3 - izb. bytu s balkónom v osobnom vlastníctve, nachádzajúci sa

Publikované: 30.01.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Humenné

110,000 € 1571 €/m²

3 izbový byt na predaj - Švábska

Reality Prešov

3 izbový byt | Švábska | 72 m²

Ponúkam na predaj priestranný 3 izbový byt na ul. Švábska, Prešov LOKALITA: Byt sa nachádza

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Prešov

164,900 € 2290 €/m²

REZERVOVANÝ/ 3-izbový byt s terasou a garážou v TOP lokalite – Pod Brezinou

Reality Trenčín

3 izbový byt | Nad Tehelňou | 123 m²

Ponúkame Vám na predaj výnimočný 3-izbový byt s priznaným krovom, nachádzajúci sa vo vyhľadávan

Publikované: 16.02.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Trenčín

239,990 € 1951 €/m²

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23117)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Byty na predaj v Bratislave (8529)
Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30315)
Byty v Banskej Bystrici (1409)
Reality v Martine (756)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1304)
Upresniť hľadanie