ROŽŇAVA - predaj 3 izbového, kompletne zrekonštruovaného bytu

Reality Rožňava

3 izbový byt | Kyjevská | 74 m²

RealiTana Vám ponúka na predaj kompletne zrekonštruovaný, veľmi útulný 3 izbový byt (74 m2) na

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Rožňava

120,000 € 1622 €/m²

Novinka
Novinka

3 izbovy byt Okružná Rožňava

Reality Rožňava

3 izbový byt | Okružná | 68 m²

Pekný deň priatelia. Hľadáte priestranné bývanie v jednej z najobľúbenejších častí Rožňavy?

Publikované: 12.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Rožňava

107,000 € 1574 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Predám 3 izbový byt s balkónom Vargové pole

Reality Rožňava

3 izbový byt | 55 m²

TUreality ponúka na predaj 3-izbový byt v pôvodnom stave Vargové pole Byt sa nachádza na 4. p

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Rožňava

79,999 € 1455 €/m²

REZERVOVANÉ 3-izbový byt s balkónom na sídlisku Juh

Reality Rožňava

3 izbový byt | 74 m²

Ponúkame na predaj priestranný 3-izbový byt s balkónom, ktorý sa nachádza na obľúbenom sídlisku

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Rožňava

Cena dohodou

3-izbový byt na Zákarpatskej ulici v Rožňave – ideálna príležitosť vytvoriť si bývanie podľa vlastných predstáv

Reality Rožňava

3 izbový byt | Zakarpatská | 66 m²

Ponúkam na predaj 3-izbový byt o výmere cca 67 m² na obľúbenej Zákarpatskej ulici v Rožňave. By

Publikované: 18.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Rožňava

86,990 € 1318 €/m²

Na predaj 3 izbový byt, ulica Sama Czabana, Rožňava

Reality Rožňava

3 izbový byt | Sama Czabána | 72 m²

Na predaj priestranný 3-izbový byt s balkónom na ulici Sama Czabana. Ponúkame na predaj

Publikované: 03.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Rožňava

94,990 € 1319 €/m²

REZERVOVANÉ - NOVÁ CENA | NA PREDAJ ZREKONŠTRUOVANÝ 3 IZBOVÝ BYT V ROŽŇAVE

Reality Rožňava

3 izbový byt | Zakarpatská | 74 m²

REZERVOVANÉ Ing. Kevin Tohol v spolupráci s Diamond Reality vám prináša na predaj priestranný 3

Publikované: 10.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Rožňava

112,990 € 1527 €/m²

Priestranný 3 - izbový byt - Rožňava, Okružná ulica

Reality Rožňava

3 izbový byt | Okružná | 64.5 m²

- 3 izbový byt - výmera 64,5 m2 - pôvodný stav - lokalita: Rožňava, Okružná ulica - bytový dom

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 22.04.2026
Byty na predaj Rožňava

99,900 € 1549 €/m²

3 izbový byt Juh Rožňava

Reality Rožňava

3 izbový byt | 69 m²

TUreality ponúka na predaj 3-izbový byt na sídlisku juh. Ponúkame na predaj priestranný 3-izbov

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Rožňava

114,999 € 1667 €/m²

KYJEVSKÁ ULICA ! 3-IZBOVÝ BYT NA PREDAJ

Reality Rožňava

3 izbový byt | Kyjevská | 65 m²

Ponúkame Vám na predaj 3-izbový byt bez balkóna na sídlisku Juh na Kyjevskej ulici, v okolí kom

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Rožňava

Cena dohodou

NOVÁ CENA | NA PREDAJ 3 IZBOVÝ BYT PO REKONŠTRUKCII | JARNÁ

Reality Rožňava

3 izbový byt | Jarná | 55 m²

Ing. Kevin Tohol v spolupráci s Diamond Reality vám prináša na predaj priestranný 3-izbový byt

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Rožňava

89,990 € 1636 €/m²

3-IZBOVÝ BYT S BALKÓNOM NA PREDAJ.

Reality Rožňava

3 izbový byt | Kyjevská | 67 m²

SÍDLISKO JUH ! Ak preferujete bývanie na sídlisku JUH v Rožňave, máme pre Vás ponuku. Veľmi p

Publikované: 23.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Rožňava

110,000 € 1642 €/m²

Veľký 3-izbový byt s balkónom v Top lokalite!!

Reality Rožňava

3 izbový byt | Okružná | 64.5 m²

Priestranný 3-izbový byt na sídlisku Juh - Váš nový domov čaká! Vaša príležitosť na komfor

Publikované: 08.12.2025 Aktualizované: 18.04.2026
Byty na predaj Rožňava

99,999 € 1550 €/m²

Rýchly výber

Reality v Martine (763)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30330)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Reality vo Vysokých Tatrách (182)
Byty na predaj v Bratislave (8509)
Byty v Banskej Bystrici (1412)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Rodinné domy na predaj (23082)
Upresniť hľadanie