Na predaj 3- izbový byt, sídlisko Železníky, Užhorodská ul. Košice-Juh

Reality Košice-Juh

3 izbový byt | Užhorodská | 68 m²

Hľadáte nové bývanie, ktoré ponúka okamžitý komfort, no zároveň aj priestor pre Vašu vlastnú kr

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Košice-Juh

196,000 € 2882 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Jedinečný 3-izbový byt v kvalitnej novšej stavbe bytového domu.

Reality Dolný Kubín

3 izbový byt | Ľudovíta Štúra | 78 m²

Ponúkame na predaj štýlovo prerobený 3-izbový byt v novšom bytovom dome na ulici Ľ. Štúra v obľ

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Byty na predaj Dolný Kubín

174,000 € 2231 €/m²

NEPREKONATEĹNÁ CENA 3IZB BYTU TOP LOKALITA DARGOVSÝCH HRDINOV

Reality Košice-Dargovských hrdinov

3 izbový byt | Adlerova | 68 m²

Predáme veľký 3izb byt s loggiou po staršej čiastočnej rekonštrukcii v PERFEKTNEJ LOKALITE UPR

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Košice-Dargovských hrdinov

188,999 € 2779 €/m²

Na predaj 3-izbový byt Košice – Furča

Reality Košice-Dargovských hrdinov

3 izbový byt | 65.51 m²

Ponúkam na predaj 3-izbový byt na Lidickom námestí v Košiciach, v obľúbenej lokalite Furča. By

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Košice-Dargovských hrdinov

205,000 € 3129 €/m²

AZ PROPERTY* ponúkame na predaj krásny a priestranný 3-izbový byt v srdci Starého Mesta, na Vajanského nábreží, orientovaný do tichého vnútrobloku.

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Vajanského nábrežie | 107.02 m²

Ponúkame na predaj krásny a priestranný 3-izbový byt v srdci Starého Mesta, na Vajanského nábre

Publikované: 08.04.2025 Aktualizované: 20.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

379,000 € 3541 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Na predaj 3 izbový byt pražského typu na ulici Jaltská, Košice - Dargovských hrdinov.

Reality Košice-Dargovských hrdinov

3 izbový byt | Jaltská | 67 m²

Ponúkame na predaj priestranný 3-izbový byt pražského typu vo vyhľadávanej lokalite Košice – Da

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Košice-Dargovských hrdinov

208,000 € 3104 €/m²

V exkluzívnom zastúpení na predaj 3 izbový byt v Topoľčiankách

Reality Topoľčianky

3 izbový byt | 70 m²

TUreality Vám exkluzívne ponúka na predaj rekonštruovaný 3-izbový byt s výmerou 70 m2 v Topoľči

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Topoľčianky

135,000 € 1929 €/m²

Na predaj pekný 3 izbový byt 66 m2, sídlisko Furča

Reality Košice-Dargovských hrdinov

3 izbový byt | Charkovská | 66 m²

V ponuke na predaj veľmi pekný 3 izbový byt 66m2 + balkón po čiastočnej rekonštrukcii, ktorá pr

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Košice-Dargovských hrdinov

184,000 € 2788 €/m²

NOMA | REZERVOVANÉ-VETERNICOVÁ č.27 - Doprajte si tento VÝHĽAD z vlastnej SPÁLNE

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Veternicová | 62 m²

Ondrej Bugár a spoločnosť NOMA Realitné služby Vám ponúkajú na PREDAJ tento 3-izbový byt v poko

Publikované: 22.03.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

239,990 € 3871 €/m²

Na predaj 3 izbový byt, Košice Juh, Fibichova ul.

Reality Košice-Juh

3 izbový byt | Fibichova | 72 m²

🏡 Na predaj 3-izbový byt, Košice – Juh, Fibichova ulica Spoločnosť Diamond Reality v exkluzívn

Publikované: 22.03.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Košice-Juh

228,000 € 3167 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

TRIOREALITY - Mezonet 3+1 na predaj - 80 m2 - CA centrum

Reality Čadca

3 izbový byt | Májová | 80 m²

TRIOREALITY ponúkajú na predaj murovaný 3-izbový byt typu mezonet o celkovej výmere 80 m2 aj s

Publikované: 21.03.2026 Aktualizované: 21.03.2026
Byty na predaj Čadca

139,000 € 1738 €/m²

ARBIZ | predaj 3-izbový byt (92 m²) Podhorského, Bratislava-Staré Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Podhorského chodník | 92 m²

ARBIZ Vám EXKLUZÍVNE ponúka na predaj 3-izbový byt na ulici Podhorského, mestská časť Bratislav

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 20.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

489,900 € 5325 €/m²

člen NARKS

Útulný 3-izbový byt na Karadžičovej ulici pri OC Nivy

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | 80 m²

Zariadený 3-izbový byt sa nachádza na 2. nadzemnom podlaží bytového domu na Karadžičovej ulici.

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

315,000 € 3938 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj 3-izbový byt v meste Levice

Reality Levice

3 izbový byt | Školská | 78 m²

Ponúkame Vám na predaj priestranný 3-izbový byt s lodžiou na Školskej ulici v Leviciach. Byt sa

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Levice

103,000 € 1321 €/m²

3 - izbový byt na predaj, Húskova ul., Košice - KVP

Reality Košice-Sídlisko KVP

3 izbový byt | Húskova | 74 m²

Realitná kancelária PRONECA, s.r.o. vám exkluzívne ponúka na predaj pekný 3 – izbový byt, Húsk

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Košice-Sídlisko KVP

210,000 € 2838 €/m²

Na predaj 3 izbový byt na Sekčove Pozor znížená cena

Reality Prešov

3 izbový byt | Magurska | 76 m²

PhDr.Erika Majorošová Diamond reality Prešov s.r.o. ponúkam na predaj 3 izbový byt . Byt sa n

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Prešov

173,990 € 2289 €/m²

Moderný 3 izbový byt po rekonštrukcii - sídlisko Zapotôčky, Prievidza

Reality Prievidza

3 izbový byt | 70 m²

TUreality ponúka na predaj 3-izbový byt s výmerou 70 m² nachádzajúci sa na obľúbenom sídlisku Z

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Prievidza

126,000 € 1800 €/m²

REZERVOVANÉ - Na predaj veľký 3-izbový byt v meste Hurbanovo

Reality Hurbanovo

3 izbový byt | 85 m²

Ponúkame Vám na predaj 3-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite v meste Hurbanovo, časť Bohatá. Ve

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Hurbanovo

93,000 € 1094 €/m²

56M2 3I BYT HOLLÉHO UL. BÁNOVCE NAD BEBRAVOU

Reality Bánovce nad Bebravou

3 izbový byt | 56 m²

TUreality Vám ponúka na predaj svetlý a moderne zrekonštruovaný 3-izbový byt o výmere 56 m² + p

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bánovce nad Bebravou

113,990 € 2036 €/m²

Na predaj 3.izbový byt v najkrajšej časti Ružinova.68m2

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | 68 m²

TUreality ponúkajú na predaj: Na predaj v najkrajšej časti Ružinova 3.izbový byt v tehlovom 3 p

Publikované: 14.03.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

282,990 € 4162 €/m²

SIREAL MYJAVA - Na predaj 3 izbový byt v Myjave. PO ZĽAVE !!!!

Reality Myjava

3 izbový byt | Hurbanova | 71 m²

Ponúkame na predaj 3-izbový byt v osobnom vlastníctve s veľmi peknou rozlohou 71 m², nachádzajú

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 31.03.2026
Byty na predaj Myjava

105,000 € 1479 €/m²

PREDANÝ 3-izbový byt s loggiou a výhľadom – Sídlisko Zapotôčky, Prievidza

Reality Prievidza

3 izbový byt | 70 m²

Hľadáte štartovacie bývanie alebo skvelú investíciu na prenájom bez ďalších okamžitých nákladov

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Prievidza

Cena na vyžiadanie

Na krok do centra - TUreality ponúka na predaj 3i byt o výmere 65 m² nachádzajúci sa v centre Popradu.

Reality Poprad

3 izbový byt | 65 m²

TUreality ponúka na predaj 3i byt o výmere 65 m² nachádzajúci sa na vyvýšenom prízemí bytového

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Poprad

222,000 € 3415 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

(REZERVOVANÉ)3 IZBOVÝ BYT, ŽILINA-HLINY 6, UL. BAJZOVA, 2 BALKÓNY, 82m²

Reality Žilina

3 izbový byt | 82 m²

REZERVOVANÉ: Skopírujte si link na videoprehliadku: https://youtu.be/oO_6CbKlH9E TUreality p

Publikované: 10.03.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Žilina

212,000 € 2585 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23115)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1304)
Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30314)
Byty na predaj v Bratislave (8522)
Byty v Banskej Bystrici (1408)
Reality v Martine (757)
Upresniť hľadanie