Slnečný 2,5-izbový byt v tehlovom dome v Ružinove na PREDAJ – tichá lokalita, zeleň, balkón

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Medzilaborecká | 63 m²

Ponúkame na predaj slnečný a príjemne riešený 2,5-izbový byt s balkónom, situovaný v pokojnom z

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 15.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

299,000 € 4746 €/m²

Veľkorysý 3-izbový byt so staromestskou dušou, pripravený na váš vysnívaný dizajn. Ul. 29. augusta – Staré Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Ulica 29. augusta | 113 m²

Livion Vám v exkluzívnom zastúpení klienta ponúka na predaj výnimočný 3-izbový byt s rozlohou 1

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 20.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

449,000 € 3973 €/m²

Rezervované //3izbák s balkónom // ul. D.Štúra

Reality Sereď

3 izbový byt | D. Štúra | 77 m²

Nehnuteľnosť je aktuálne blokovaná rezerváciou. V prípade že máte záujem o info ohľadne zmeny s

Publikované: 28.11.2025 Aktualizované: 26.03.2026
Byty na predaj Sereď

134,000 € 1740 €/m²

3- izbový byt s priestrannou dispozíciou

Reality Nové Zámky

3 izbový byt | Cyrilometodská | 72.9 m²

Ponúkame Vám na predaj priestranný 3-izbový byt s dispozíciou o výmere 72,9m2. Byt sa nachádza

Publikované: 11.11.2025 Aktualizované: 21.01.2026
Byty na predaj Nové Zámky

109,700 € 1505 €/m²

Na predaj: CENTRUM veľký 3 izb.byt + BALKON + ŠATNIK

Reality Levice

3 izbový byt | Nezadaná | 82.57 m²

Realitná spoločnosť Time4dreams Vám ponúka na predaj veľkometrážny 3 izbový byt vo výmere 83m2

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Levice

120,000 € 1453 €/m²

Na predaj: 4 izb.byt + BALKON + ŠATNIK + ŠPAJZA

Reality Levice

3 izbový byt | Nezadaná | 81.3 m²

Realitná spoločnosť Time4dreams Vám ponúka na predaj 4 izbový byt vo výmere 81,30 m2 s veľkou š

Publikované: 12.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Levice

118,000 € 1451 €/m²

Ponuka 3i investičného bytu v širšom centre v NZ

Reality Nové Zámky

3 izbový byt | Gogoľova | 65 m²

Na predaj 3-izbový investičný byt so spoľahlivým nájomníkom – Nové Zámky (širšie centrum) Ponú

Publikované: 10.11.2025 Aktualizované: 27.04.2026
Byty na predaj Nové Zámky

113,000 € 1738 €/m²

Predaj 3 izb. bytu s loggiou na G. Bethlena v NZ

Reality Nové Zámky

3 izbový byt | G. Bethlena | 74.54 m²

NOVINKA ! Na predaj: 3-izbový byt s lóggiou v skvelej lokalite – Nové Zámky, ul. G. Bethlena

Publikované: 12.10.2025 Aktualizované: 27.04.2026
Byty na predaj Nové Zámky

119,000 € 1596 €/m²

Priestranný 3-izbový byt na predaj v Komárne - výborná lokalita

Reality Komárno

3 izbový byt | Pávia | 73 m²

Ponúkam na predaj priestranný 3-izbový byt s rozlohou 76 m², nachádzajúci sa na 3. poschodí byt

Publikované: 21.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Komárno

132,800 € 1819 €/m²

Predaj - 3-izbový svetlý byt, 64 m2, loggia 5m2, Matejkova ulica, Bratislava - Dlhé Diely

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Matejkova | 64 m²

Predaj: 3-izbový slnečný byt s loggiou, 64m2 + 5m2, Matejkova ul., Bratislava - Dlhé Diely Pon

Publikované: 12.11.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

239,900 € 3748 €/m²

IMPEREAL - Predaj veľkometrážny 3 izbový byt s dvoma loggiami ul. Sklabinskej, Bratislava III. – Rača – časť Rendez.

Reality Bratislava-Rača

3 izbový byt | Sklabinská | 91.4 m²

IMPEREAL ponúka na predaj veľkometrážny 3 izbový byt s dvoma loggiami v tichom prostredí v tehl

Publikované: 02.09.2025 Aktualizované: 13.01.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

276,000 € 3020 €/m²

Pre konkrétneho klienta hľadám 3-4 izbový byt v centre Bratislavy.

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Cintorínska | 150 m²

Pre konkrétneho klienta hľadám 3 až 4 izbový byt v centre Bratislavy v pôvodnom stave v perimet

Publikované: 13.04.2024 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

500,000 € 3333 €/m²

člen NARKS

Predaj priestranného 3 izbového bytu v Pezinku na sídlisku Sever

Reality Pezinok

3 izbový byt | L.Novomestkého | 61 m²

Ponúkame na predaj priestranný 3 izbový byt s loggiou na sídlisku Sever , na ulici L.Novometské

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Pezinok

185,000 € 3033 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

Rezervovali sme 3i chyžku, Hollého

Reality Michalovce

3 izbový byt | Jána Hollého | 73.77 m²

Chyžku máme rezervovanú. Ak hľadáte podobný byt v tejto lokalite, neváhajte nás kontaktovať.

Publikované: 29.09.2025 Aktualizované: 02.12.2025
Byty na predaj Michalovce

122,500 € 1661 €/m²

Exluzívny byt v tichej časti mesta Žiar nad Hronom s garážou a záhradou

Reality Žiar nad Hronom

3 izbový byt | 88 m²

EXKLUZÍVNA PONUKA - Byt v tichej časti mesta Žiar nad Hronom s garážou a záhradou Ponúkame ko

Publikované: 16.11.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Žiar nad Hronom

Cena na vyžiadanie

Predám priestranný, slnečný 3i byt v Novej Bani v širšom centre

Reality Nová Baňa

3 izbový byt | 81 m²

Predám priestranný, slnečný 3i byt v Novej Bani v širšom centre Hľadáte domov pre svoju rodin

Publikované: 16.11.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Nová Baňa

129,000 € 1593 €/m²

PREDANÉ - PLAN Real | Veľký rodinný 4 izbový byt v Ružinove – Ostredky

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Súmračná | 84 m²

V zastúpení majiteľa ponúkame na predaj priestranný rodinný 4-izbový byt v Bratislave – Ružinov

Publikované: 10.03.2025 Aktualizované: 10.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

283,000 € 3369 €/m²

REZERVOVANÉ: 3-izbový byt s loggiou na predaj

Reality Žilina

3 izbový byt | Jedlíkova | 72 m²

REZERVOVANÉ: Ponúkame na predaj priestranný 3-izbový byt v príjemnej časti sídliska Hájik v ŽIl

Publikované: 05.12.2025 Aktualizované: 17.04.2026
Byty na predaj Žilina

169,000 € 2347 €/m²

Na predaj – 3 izbový byt s balkónom – Ďumbierska ulica – Prešov

Reality Prešov

3 izbový byt | Ďumbierska | 69 m²

Na predaj 3-izbový byt s loggiou – Prešov, Sekčov, Ďumbierska ulica Ponúkame na predaj 3-izbov

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na predaj Prešov

168,000 € 2435 €/m²

Exkl. 3 iz byt pri centre s lódžiou v Piešťanoch REZERVOVANÉ

Reality Piešťany

3 izbový byt | Krajinská | 65 m²

COMACCreality s.r.o. Exkluzívne ponúkame na predaj slnečný 3 izbový byt s balkónom o veľkosti 6

Publikované: 19.01.2026 Aktualizované: 03.03.2026
Byty na predaj Piešťany

135,000 € 2077 €/m²

Rezervovali sme chyžku na Fialkovej

Reality Michalovce

3 izbový byt | Fialková | 73.55 m²

Byt máme rezervovaný. Ak hľadáte podobný byt v tejto lokalite, neváhajte nás kontaktovať.

 By

Publikované: 11.01.2026 Aktualizované: 04.03.2026
Byty na predaj Michalovce

Info v RK

Rezervovali sme 3i chyžku - Užhorodská

Reality Michalovce

3 izbový byt | Užhorodská | 74.23 m²

Byt máme rezervovaný. Ak hľadáte podobný byt v tejto lokalite, neváhajte nás kontaktovať. Byty

Publikované: 01.03.2026 Aktualizované: 08.04.2026
Byty na predaj Michalovce

Cena dohodou

Rezervovali sme 3i chyžku na Murgáša

Reality Michalovce

3 izbový byt | J. Murgaša | 69.78 m²

By

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na predaj Michalovce

Cena dohodou

Priestranný 3,5-izbový byt, 2 balkóny, pivnica v obci Dolná Streda

Reality Dolná Streda

3 izbový byt | Nezadaná | 82 m²

Realitná kancelária TOP REALITY MJ exkluzívne ponúka na predaj veľký 3,5-izbový byt nachádzajúc

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Dolná Streda

Cena dohodou

člen NARKS

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8524)
Reality v Martine (756)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Rodinné domy na predaj (23115)
Byty v Banskej Bystrici (1408)
Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1304)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30317)
Upresniť hľadanie