Rodinný dom | - | 120 m²
Moderný maklér ponúka na predaj rodinný dom v Dolnej Strede, kde sa súčasný komfort stretáva s
139,900 € 1166 €/m²
Priemyselná zóna | Dolná Streda | 48,000 m²
Voľnébývanie.sk Ponúka na predaj pozemok 44 000 m2 v Dolnej Strede vhodný podľa ÚPI pre výstavb
280,000 € 6 €/m²
Rodinný dom | Dolná Streda | 95 m²
Directreal Norea - Rodinný dom na výnimočnom, veľkorysom 38 árovom pozemku – Dolná Streda Hľa
227,000 € 2389 €/m²
Objekt pre obchod | - | 650 m²
Ponúkame na prenájom podnikateľský objekt v Dolnej Strede (55km od BA), vhodné ako skladový, vý
2,000 €/mesiac 3 €/mesiac/m²
Zmiešaná zóna | Hlavná | 1,556 m²
Ponúkame na predaj skladové alebo výrobné priestory v Dolnej Streda na Váhovskej ceste: Ploch
110,000 € 71 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Váhovská | 413 m²
WEB STRANKA PROJEKTU: www.pozemkyvahovce.sk VIDEO: https://www.youtube.com/watch?v=aQc6MVsF1Ig
Info v RK
Rodinný dom | Nová | 116 m²
Ponúkame na predaj prémiové novostavby nízkoenergetických 4-izbových rodinných domov v projekte
Info v RK
Administratívny objekt | Váhovská | 116 m²
Podnikateľský priestor, ktorý môžete prispôsobiť presne svojmu zámeru. V projekte Srdiečkové do
Info v RK
3 izbový byt | Nezadaná | 82 m²
Realitná kancelária TOP REALITY MJ exkluzívne ponúka na predaj veľký 3,5-izbový byt nachádzajúc
Cena dohodou
3 izbový byt | Jána Majku | 81 m²
Realitná kancelária TOP REALITY MJ exkluzívne ponúka na predaj veľký 3,5-izbový byt nachádzajú
Cena dohodou
Rodinný dom | Váhovská | 95 m²
Realitná kancelária TOP REALITY MJ ponúka exkluzívne na predaj nízkoenergetickú novostavbu 4-iz
288,000 € 3032 €/m²
Reštaurácia | Nezadaná | 300 m²
Branislav Kružlík z Allrisk Slovakia Vám ponúka na prenájom výnimočnú, kompletne zrekonštruovan
Info v RK
Reštauračné priestory | 191 m²
Exkluzívne Vám ponúkam novo otvorené reštauračné priestory s peknou veľkou terasou na prenájom
Cena dohodou
Objekt pre obchod | 1 m²
Exkluzívne Vám ponúkam na predaj zabehnutý BOWLING so svojimi zákazníkmi s profesionálnym vybav
Cena dohodou
Rodinný dom | Nezadaná | 106 m²
Ponúkame Vám na predaj novostavbu 4 izbového rodinného domu na Novej ul. v Dolnej Strede. Dom s
355,000 € 3349 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.