3-izbový BYT ENCS MAĎARSKO

Reality Encs

3 izbový byt | Maďarsko | Encs | Encs

Ponúkame na predaj 3 izbový byt v pokojnej lokalite pohraničného mesta Encs - Maďarsko. Nachá

Publikované: 16.07.2025 Aktualizované: 28.01.2026
Byty na predaj Encs

89,900 € 1322 €/m²

EXKLUZÍVNE / 3 IZBOVÝ BYT (BALKÓN), KUZMÁNYHO,KEŽMAROK, 80m2

Reality Kežmarok

3 izbový byt | Karola Kuzmányho | 80 m²

EXKLUZÍVNE / ARCHEUS reality Kežmarok Vám ponúka NA PREDAJ veľkometrážny 3 IZBOVÝ BYT s balkóno

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Kežmarok

165,000 € 2063 €/m²

3 izbový byt Cesta mládeže - Malacky

Reality Malacky

3 izbový byt | Cesta mládeže | 61 m²

ARCHEUS realitná kancelária EXKLUZÍVNE Ponúkame na predaj 3-izbový byt na ulici Cesta mládeže

Publikované: 21.05.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Malacky

149,000 € 2443 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Predaj, priestranný 3-izbový byt s loggiou, 79 m2 + 3 m2 loggia, 6./12, KLIMATIZÁCIA, PANORAMATICKÝ VÝHĽAD

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

3 izbový byt | Milana Marečka | 79 m²

Ponúkame na predaj priestranný 3-izbový byt s loggiou na ulici Milana Marečka priamo v centre

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 14.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

245,000 € 3101 €/m²

PNORF – 3i byt, 72 m2, komora, pivnica, balkón, výťah, Hlohová ul.

Reality Hlohovec

3 izbový byt | Hlohová | 72 m²

Exkluzívne PNORF – REAL ESTATE ponúka na predaj slnečný, čiastočne zrekonštruovaný 3i byt s kuc

Publikované: 26.01.2025 Aktualizované: 20.11.2025
Byty na predaj Hlohovec

139,500 € 1938 €/m²

Rezervované/PNORF – Štýlový 3i byt | 60 m² | Dark Luxury dizajn | Na Hôrke

Reality Nitra

3 izbový byt | Na Hôrke | 59 m²

Exkluzívne iba v PNORF – REAL ESTATE Vám ponúkame výnimočnú príležitosť získať štýlový 3-izbový

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 09.05.2026
Byty na predaj Nitra

163,000 € 2763 €/m²

Priestranný byt v rodinnom dome – Liptovský Mikuláš

Reality Liptovský Mikuláš

3 izbový byt | Sládkovičova | 139 m²

Realitná kancelária Residence vám ponúka na predaj veľkometrážny byt vo vyhľadávanej lokalite L

Publikované: 26.11.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

250,000 € 1799 €/m²

Luxusný 3-izbový mezonet v centre Liptovského Mikuláša

Reality Liptovský Mikuláš

3 izbový byt | Štúrova | 212 m²

Realitná kancelária RESIDENCE Vám ponúka jedinečnú príležitosť vlastniť priestranný 3-izbový me

Publikované: 11.09.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

380,000 € 1792 €/m²

Priestranný 3-izbový byt s tromi balkónmi – Nová Dubnica

Reality Nová Dubnica

3 izbový byt | SNP | 74 m²

Ponúkam na predaj priestranný 3-izbový byt s až tromi balkónmi v obľúbenej a pokojnej lokalite

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Nová Dubnica

135,000 € 1824 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

3-izbový byt s komorou, balkónom, pivnicou na Novomeského ulici - možnosť prerobiť na 4-izbový

Reality Šaľa

3 izbový byt | L. Novomeského | 75 m²

Spoločnosť Allrisk Slovakia Vám ponúka na predaj priestranný 3-izbový byt situovaný na 3/5 posc

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Šaľa

124,000 € 1653 €/m²

Bezbariérový 3-izbový byt v tehlovej bytovke na Kukučínovej ulici

Reality Šaľa

3 izbový byt | Kukučínova | 64 m²

Hľadáte 3-izbový byt v nízkej bytovke ale všetky sú úplne hore ? Čakáte prírastok a neviete s

Publikované: 12.04.2026 Aktualizované: 14.04.2026
Byty na predaj Šaľa

122,000 € 1906 €/m²

REZERVOVANÉ!!! Predaj 3-izbového bytu neďaleko centra mesta, vlakovej stanice!

Reality Šaľa

3 izbový byt | L. Novomeského | 74 m²

Na predaj 3-izbový byt v pokojnej lokalite mesta Šaľa! Spoločnosť Allrisk Slovakia s.r.o. Vám s

Publikované: 27.02.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Šaľa

133,000 € 1797 €/m²

3 izbový byt na Račianskej ulici Bratislava III

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | 68 m²

TUreality ponúka na predaj EXKLUZÍVNE 3-izbový byt v obľúbenej lokalite na Račianskej ulici v B

Publikované: 15.12.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

265,999 € 3912 €/m²

PREDANÉ Na predaj 3-izbový byt, Vráble

Reality Vráble

3 izbový byt | 74 m²

TUreality ponúka na predaj priestranný 3-izbový byt o výmere 74 m², nachádzajúci sa na 1. posch

Publikované: 13.01.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Vráble

142,000 € 1919 €/m²

Predaj 3-izbového čiastočne zrekonštruovaného bytu na sídlisku Sásová, Banská Bystrica, 70 m2

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | 70 m²

TUreality Vám ponúka na predaj čiastočne zrekonštruovaný 3-izbový byt s loggiou na obľúbenom sí

Publikované: 24.11.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

175,090 € 2501 €/m²

Priestranný 3izbový byt s vlastnou garážou, záhradou a výnimočným súkromím

Reality Topoľčany

3 izbový byt | 68 m²

TUreality ponúka na predaj priestranný 3-izbový byt (68 m²), širšie centrum Topoľčany, situovan

Publikované: 06.02.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Topoľčany

195,000 € 2868 €/m²

Priestranný 3izbový byt, Topoľčany (70m2)

Reality Topoľčany

3 izbový byt | 70 m²

TUreality ponúka na predaj 3izbový byt v Topoľčanoch, na sídlisku Mravenisko, v pokojnej a tich

Publikované: 09.02.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Topoľčany

179,999 € 2571 €/m²

Na predaj slnečný trojizbový byt /83m2/ v centre Lučenca so záhradou.

Reality Lučenec

3 izbový byt | 83 m²

VIDEO https://youtu.be/5CQIPVg9eh8 VIZUALIZÁCIA https://my.matterport.com/show/?m=5traFaaE96

Publikované: 13.02.2023 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Lučenec

92,000 € 892 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj 3i byt v pôvodnom stave na ulici SNP v Žiari nad Hronom

Reality Žiar nad Hronom

3 izbový byt | 75 m²

TUreality ponúka na predaj 3-izbový byt v Žiari nad Hronom, ktorý čaká na váš nápad Hľadáte by

Publikované: 23.01.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Žiar nad Hronom

104,000 € 1387 €/m²

Na predaj 3i byt po čiastočnej rekonštrukcií na IBV v Žiar nad Hronom s garážou, pivnicou a spoluvlastníckym podielom na pozemku

Reality Žiar nad Hronom

3 izbový byt | 75 m²

TU reality ponúka na predaj priestranný 3-izbový byt s výmerou 72 m² nachádzajúci sa v pokojnej

Publikované: 29.01.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Žiar nad Hronom

Cena dohodou

Rezervované!Na predaj 3,5 izbový byt vo vyhľadávanej lokalite mesta Partizánske,73m2

Reality Partizánske

3 izbový byt | 73 m²

Najskôr si pozrite video: https://youtu.be/vg8HNPNq9tk TUreality ponúka na predaj 3,5 izbový b

Publikované: 20.09.2024 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Partizánske

Cena na vyžiadanie

Video prehliadka
Video prehliadka

Modrá na predaj zrekonštruovaný 3.izbový byt 62m2+11m2 balkón

Reality Modra

3 izbový byt | 62 m²

TUreality ponúkajú na predaj: Hľadáte príjemné bývanie s výbornou dostupnosťou do Bratislavy?

Publikované: 02.12.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Modra

175,000 € 2823 €/m²

PRIPRAVUJEME do ponuky 3 izb. byt na sídlisku KVP o rozlohe 77 m2 1/13 poschodí ulica Húskova.

Reality Košice-Sídlisko KVP

3 izbový byt | 77 m²

TU reality pripravuje do ponuky 3 izbový byt, na sídlisku KVP 1/13 poschodí na ulici Húskova.

Publikované: 12.02.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Košice-Sídlisko KVP

223,000 € 2896 €/m²

AZ. ZNÍŽENÁ CENA! - Veľkometrážny 3-izbový byt za výbornú cenu – Klokočina, Nitra

Reality Nitra

3 izbový byt | 74 m²

Hľadáte bývanie, kde sa nebudete musieť tlačiť? Ponúkame na predaj väčší 3-izbový byt s výmerou

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Nitra

169,990 € 2297 €/m²

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1304)
Rodinné domy na predaj (23114)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30315)
Byty na predaj v Bratislave (8524)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Reality v Martine (756)
Byty v Banskej Bystrici (1408)
Upresniť hľadanie