NA PREDAJ VEĽKÝ 3 IZBOVÝ BYT V KOMÁRNE NA VODNEJ Ul.

Reality Komárno

3 izbový byt | Vodná ul. | 82 m²

Exkluzívne Vám ponúkame na predaj veľký 3 izbový byt v Komárne na Vodnej ulici. Byt s úžitkovou

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 31.03.2026
Byty na predaj Komárno

Info v RK

Priestranný 3-izbový byt s tromi balkónmi na ulici Kupeckého – Bratislava

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Kupeckého | 71.47 m²

Ponúkame na predaj svetlý a dispozične výborne riešený 3-izbový byt situovaný na ulici Kupeckéh

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

305,000 € 4268 €/m²

Babony TRE I Na predaj príjemný 3i byt, ulica Mlynarovičova, Petržalka

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Mlynarovičova | 70.04 m²

Babony TRE vám exkluzívne ponúka na predaj svetlý 3-izbový byt na ulici Mlynarovičova 10, v jed

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

259,900 € 3711 €/m²

PREDANÉ I Predaj bytu v Semmeringu, Rakúsko – výborná investícia

Reality Semmering

3 izbový byt | Rakúsko | Semmering | Gläserstraße

Ponúkame na predaj byt o výmere 55 m² v obľúbenej horskej lokalite Semmering (Rakúsko). Začia

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Semmering

125,000 € 2273 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

BABONY TRE | 3 izbový byt so zasklenou loggiou, Sídlisko Mateja Corvin

Reality Veľký Meder

3 izbový byt | Sídlisko M. Corvina | 69 m²

Realitná kancelária Babony TRE Vám ponúka na predaj 3-izbový byt so zasklenou loggiou – Sídlisk

Publikované: 16.02.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Veľký Meder

108,900 € 1578 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Babony TRE I Na predaj 3 izbový byt v Devínskej Novej Vsi - Eisnerova

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

3 izbový byt | Eisnerova | 68.31 m²

Babony TRE Vám ponúka na predaj 3-izbový byt s výmerou 68,31 m², nachádzajúci sa na 1. poschodí

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

234,900 € 3439 €/m²

Na predaj 3 izbový byt s lodžiou Trnava Okružná

Reality Trnava

3 izbový byt | Okružná | 67 m²

Na predaj 3-izbový byt s lodžiou v obľúbenej lokalite Vodáreň– Trnava Ponúkame na predaj pries

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Trnava

183,600 € 2740 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj 3 izbový byt z balkónom Galanta

Reality Galanta

3 izbový byt | 66 m²

Na predaj: 3-izbový byt, Galanta – 68 m², balkón, šatník, komora Ponúkame na predaj priestrann

Publikované: 01.07.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Galanta

146,000 € 2212 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj 3 izbový byt s balkónom Galanta- Štvrť SNP

Reality Galanta

3 izbový byt | Štvrť SNP | 73 m²

Na predaj: 3-izbový byt s balkónom – Galanta, Štvrť SNP Ponúkame na predaj zariadený 3-izbový

Publikované: 11.02.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Galanta

146,000 € 2000 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Taliansko – Bibione – útulný 2 izbový byt za atraktívnu cenu

Reality Taliansko

3 izbový byt | Taliansko

Home 4 Life s. r. o. Vám ponúka skvelú investičnú príležitosť: byty a apartmány v slnečnom Tali

Publikované: 31.08.2025 Aktualizované: 22.01.2026
Byty na predaj

130,000 € 4333 €/m²

3 izbový byt Ružomberok

Reality Ružomberok

3 izbový byt | Plavisko | 60.45 m²

Realitná kancelária LOYAL REALITY s.r.o. ponúka na predaj 3-izbový byt s výmerou 60,45 m² v pok

Publikované: 15.09.2024 Aktualizované: 02.09.2025
Byty na predaj Ružomberok

Cena dohodou

NA PREDAJ - veľký a slnečný 3 izbový byt v Malackách - sídlisko Juh

Reality Malacky

3 izbový byt | F. Malovaného | 84 m²

Z poverenia majiteľa Vám ponúkame NA PREDAJ veľký 3 izbový byt na ulici F. Malovaného v meste M

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Byty na predaj Malacky

220,000 € 2619 €/m²

Dvorkinova - 3 izb. PRAŽSKÝ byt, spolu 77m2, 6 mlodžia, 5/8p. , čiast.Rekonštrukcia, Zariadenie

Reality Košice-Dargovských hrdinov

3 izbový byt | Dvorkinova | 71 m²

Reality 321 Vám prináša EXKLUZÍVNU ponuku predaja veľkého 3 izbového " Pražského typu " bytu

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Košice-Dargovských hrdinov

189,900 € 2675 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

MH293- Na predaj 3 izbový byt v Hurbanove!

Reality Hurbanovo

3 izbový byt | 61.93 m²

Ponúkame Vám na predaj čiastočne zrekonštruovaný 3 izbový tehlový byt s loggiou, ktorý spája mo

Publikované: 04.04.2026 Aktualizované: 04.04.2026
Byty na predaj Hurbanovo

80,000 € 1292 €/m²

Na predaj 3 izbový byt, 61 m², Berlínská, Ťahanovce, Košice

Realitná kancelária VISUAL REAL & FINANCES s.r.o. Košice Vám ponúka na predaj 3 izbový byt na s

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Košice-Sídlisko Ťahanovce

179,000 € 2934 €/m²

Predám 3 izb byt v Haligovciach

Reality Haligovce

3 izbový byt | 70 m²

Predám 3 izb byt v obci Haligovce v osobnom vlastníctve v pôvodnom stave ,vymenené plastové okn

Publikované: 21.07.2025 Aktualizované: 21.07.2025
Byty na predaj Haligovce

82,000 € 1171 €/m²

Na predaj 3 izbový byt s loggiou, Beluša

Reality Beluša

3 izbový byt | Ľ. Štúra | 68 m²

Výhradne ponúkam na predaj zrekonštruovaný 3 izbový byt o výmere 68m2, ktorý nájdete v žiadane

Publikované: 03.03.2026 Aktualizované: 20.04.2026
Byty na predaj Beluša

159,999 € 2353 €/m²

Rezervované

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Andrusovova | 66 m²

Ponúkame Vám na predaj piestranný 3 izbový byt vo veľmi vyhľadávanej časti Petržalky v tichej l

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

230,000 € 3485 €/m²

REZERVOVANÉ - Plnohodnotné 3-izbové bývanie v Ružinove – rozumná voľba pre rodinu aj investora.

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Mierová | 68 m²

Na základe poverenia vlastníka ponúkame na predaj svetlý, veľmi dobre dispozične riešený 3-izbo

Publikované: 10.10.2025 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Info v RK

Video prehliadka
Video prehliadka

Ponúkame na predaj 3-izbový byt v Kremnici – pokojná lokalita pod lesom

Reality Kremnica

3 izbový byt | 64 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj byt v meste Kremnica, len na skok od všetkého, čo potrebujete – o

Publikované: 02.09.2025 Aktualizované: 05.09.2025
Byty na predaj Kremnica

114,990 € 1797 €/m²

PREDANÉ. Priestranný 3-izbový byt s loggiou a pivnicou – začiatok Petržalky, Kapicova ulica.

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Kapicova | 73.06 m²

Auxerre reality vám exkluzívne ponúka na predaj priestranný 3-izbový byt vo výbornej lokalite n

Publikované: 07.11.2025 Aktualizované: 09.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

Info v RK

Video prehliadka
Video prehliadka

3 izb. tehlový byt s logiou v Štúrovej štvrti v centre Martina

Reality Martin

3 izbový byt | Štúrovo Námestie | 82 m²

Reality Turiec ponúka vo výhradnom zastúpení na predaj 3 izbový tehlový byt s logiou v Mart

Publikované: 23.06.2025 Aktualizované: 24.06.2025
Byty na predaj Martin

Cena dohodou

REZERVOVANÉ Na predaj 3-izbový pražský byt, Ružová

Reality Košice-Západ

3 izbový byt | 68 m²

REZERVOVANÉ Na predaj 3-izbový pražský byt, Ružová ulica – Západ Realitná kancelária VISUAL R

Publikované: 01.02.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

195,000 € 2868 €/m²

REZERVOVANÝ veľký 3izb byt, Bratislava, Dlhé Diely, ul. Beniakova

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Beniakova | 79 m²

*REZERVOVANÝ* BIBI reality s.r.o. Vám ponúka na predaj priestanný 3 izbový byt v meste Bratisla

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

250,000 € 3165 €/m²

Rýchly výber

Reality v Martine (756)
Byty v Banskej Bystrici (1408)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Byty na predaj v Bratislave (8524)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30316)
Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Rodinné domy na predaj (23116)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1304)
Upresniť hľadanie