REZERVOVANÉ: VIA PONTE/ 3i byt / 72 m2 + balkón 5 m2 + pivnica 8 m2 / 1. poschodie / Topoľčany

Reality Topoľčany

3 izbový byt | Povstania | 72 m²

REZERVOVANÉ! Ponúkame na predaj rekonštruovaný 3-izbový byt, ktorý zaujme hneď pri prvej návšte

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Topoľčany

116,877 € 1623 €/m²

REZERVOVANÉ 3-izbový priestranný byt Nitra s veľkou kuchyňou a komorou, veľa zelene

Reality Nitra

3 izbový byt | Banicova | 73 m²

PREDAJ 3-izbový byt Nitra-Klokočina výhradné zastúpenie Baničova ulica príjemné prostredie v ok

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Nitra

159,900 € 2190 €/m²

REZERVOVANÉ Na predaj 3 izbový byt na Romanovej ulici s loggiou a šatníkom

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Romanova | 72 m²

3-izbový byt na predaj v Bratislave - Petržalka Vo výhradnom zastúpení klienta ponúkame na pred

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

259,990 € 3611 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Pripravujeme do ponuky 3 izbový byt SEVER

Reality Martin

3 izbový byt | Rumunskej armády | 68 m²

Ponúkame na predaj priestranný 3-izbový byt o výmere 68 m², nachádzajúci sa na 5. poschodí z 8

Publikované: 28.09.2025 Aktualizované: 28.09.2025
Byty na predaj Martin

155,000 € 2279 €/m²

3-izb. byt v rekonštrukcii, Ľubochňa okres Ružomberok

Reality Ružomberok

3 izbový byt | 81 m²

FatraReal ponúka na predaj 3-izbový byt v príjemnom prostredí dolného Liptova v strede klimatic

Publikované: 16.01.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Ružomberok

120,000 € 1481 €/m²

PREDANÉ: VEĽKÝ RODINNÝ 3-IZBOVÝ BYT S BALKÓNOM, PRI NEMOCNICI

Reality Ružomberok

3 izbový byt | Roveň | 75 m²

BYT JE PREDANÝ! Napíšte nám aký byt hľadáte a my Vám zašleme nové ponuky ešte pred ich zverejne

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Ružomberok

135,000 € 1800 €/m²

REZERVOVANÉ - 3 IZBOVÝ BYT - KYSUCKÁ - TERASA - ZÁPAD

Reality Košice-Západ

3 izbový byt | Kysucká | 54 m²

Na predaj Vám exkluzívne ponúkam menší 3-izbový byt Pražského typu na Kysuckej ulici kolmo orie

Publikované: 28.03.2026 Aktualizované: 11.04.2026
Byty na predaj Košice-Západ

189,000 € 3500 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

centrum – 3-izbový byt 114m2, Martin

Reality Martin

3 izbový byt | P. O. Hviezdoslava | 105 m²

Predstavujeme Vám priestranný a jedinečný 3-izbový byt 114 v centre mesta Martin. Nachádza na

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na predaj Martin

207,000 € 1971 €/m²

Priestranný 3-izbový byt 73,5 m² s loggiou a 2 murovanými pivnicami vo vyhľadávanej lokalite Fončorda, Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | Švermova | 73.5 m²

Ponúkame na predaj priestranný 3-izbový byt s výbornou výmerou 73,5 m² vo veľmi obľúbenej a vyh

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 27.03.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

185,000 € 2517 €/m²

3 - izbový byt Pravenec, bývanie v pokojnom prostredí v blízkosti mesta Prievidza

Reality Pravenec

3 izbový byt | Nezadaná | 71 m²

Ponúkame na predaj byt nachádzajúci sa v obci Pravenec, len 12 km od Prievidze. Je to ideálna

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Pravenec

105,000 € 1479 €/m²

Rezervované! Ponúkame na predaj 3 izbový byt v Považskej Bystrici.

Reality Považská Bystrica

3 izbový byt | Helenská | 68 m²

Ponúkame na predaj 3 izbový byt na sídlisku Rozkvet v Považskej Bystrici. Byt disponuje rozloho

Publikované: 29.04.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Považská Bystrica

139,000 € 2044 €/m²

Na predaj 3 izbový byt s krásnou záhradou v Ivanke pri Dunaji

Reality Ivanka pri Dunaji

3 izbový byt | Ružová | 64.6 m²

Ponúkame Vám na predaj zaujímavú ponuku 3 izbového bytu o výmere 64,6 m2 so záhradou, ktoré má

Publikované: 06.03.2025 Aktualizované: 30.01.2026
Byty na predaj Ivanka pri Dunaji

258,000 € 4164 €/m²

PREDAJ -3 izb. byt, 70,1 m2 s loggiou Mlynarovičova Bratislava-Petržalka

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Mlynarovičova | 67.1 m²

Ponúkame na predaj 3 izbový byt v Bratislave na Mlynarovičovej ul. 67,1 m2, 3/12, loggia 3m2 ,

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

249,000 € 3711 €/m²

Priestranný, slnečný 3i byt, Šancová ul., vysoké stropy, tehla

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Šancová | 86.8 m²

Sú byty, ktoré sú len miestom na spanie. A potom sú byty, do ktorých sa vracia domov. Tento pat

Publikované: 06.02.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

309,000 € 3560 €/m²

SLOVREAL - na predaj 3i byt Pukanec

Reality Pukanec

3 izbový byt | Čierne blato | 71 m²

SLOVREAL ponúka na predaj priestranný 3 izbový byt v obci Pukanec, ktorý leží v tichom prostred

Publikované: 03.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Pukanec

78,500 € 1106 €/m²

REZERVOVANÉ-PREDAJ: 3 izbový byt, 64 m2, Bratislava - Karlova Ves

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Jána Stanislava | 64 m²

EXKLUZÍVNE vám ponúkame na predaj priestranný, slnečný 3 izbový byt na ulici Jána Stanislava 7

Publikované: 19.11.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

220,000 € 3438 €/m²

Na predaj 3 - izbový byt na ulici A. Markuša v Michalovciach

Reality Michalovce

3 izbový byt | Alex. Markuša | 52 m²

Realitná spoločnosť MiReal s.r.o. Vám ponúka na predaj 3-izbový byt na ulici Alex. Markuša v o

Publikované: 21.11.2025 Aktualizované: 02.12.2025
Byty na predaj Michalovce

122,000 € 2346 €/m²

REZERVOVANÉ 3 izbový byt s loggiou, 75 m2 + loggia, 5.poschodie/12, Toryská ulica, Košice - Západ, Terasa

Reality Košice-Západ

3 izbový byt | Toryská | 72 m²

Realitná kancelária Delareal ponúka exkluzívne na predaj 3 izbový byt s loggiou na Toryskej uli

Publikované: 03.02.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

219,000 € 3042 €/m²

Pukanec – 3 izbový byt na predaj

Reality Pukanec

3 izbový byt | 71 m²

Dávame vám do pozornosti 3-izbový byt na predaj v obci Pukanec, v okrese Levice, s úžitkovou pl

Publikované: 23.02.2026 Aktualizované: 23.02.2026
Byty na predaj Pukanec

78,500 € 1106 €/m²

ZNÍŽENÁ CENA - NA PREDAJ - Príjemný 3 izbový byt - Považská Bystrica

Reality Považská Bystrica

3 izbový byt | Rozkvet | 68 m²

Ponúkame na predaj svetlý a príjemný 3-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite Rozkvetu v Považskej

Publikované: 19.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Považská Bystrica

134,000 € 1971 €/m²

REZERVOVANE Predaj 3-izbový byt s celkovou výmerou 72,25 m² vrátane loggie, ulica Mierová

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Mierová | 68.78 m²

Ponúkame na predaj priestranný 3-izbový byt bez zariadenia nachádzajúci sa na Mierovej ulici v

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 16.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

255,000 € 3707 €/m²

GORKÉHO | Veľkorysý 3-izbový byt v ikonickom dome v centre Starého Mesta

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Gorkého | 93 m²

Hľadáte bývanie s atmosférou historického centra Bratislavy alebo investičnú nehnuteľnosť s výn

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

480,000 € 5161 €/m²

REZERVOVANÉ! 3 izb. byt na Sihoti + garsónka, pozemok, garáž, Trenčín

Reality Trenčín

3 izbový byt | Hodžova | 127 m²

Rodinný dom na predaj v Trenčíne TK Reality ponúka na predaj štýlový 3-izbový byt v dvojpodlažn

Publikované: 24.07.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Trenčín

339,000 € 2669 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

3-izbový byt na predaj v Dunajskej Strede na ulici Jilemnického, v blízkosti centra mesta

Reality Dunajská Streda

3 izbový byt | Jilemnického | 65 m²

!EXKLUZÍVNA PONUKA! Ponúkame Vám na predaj 3-izbový byt v Dunajskej Strede na ulici Jilemnické

Publikované: 12.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

134,000 € 2062 €/m²

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1408)
Byty na predaj v Bratislave (8524)
Rodinné domy na predaj (23115)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Reality v Martine (756)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1304)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30317)
Upresniť hľadanie