3 izb. byt, ulica SNP Sečovce 72 m2, lodžia, čiast. rek.

Reality Sečovce

3 izbový byt | SNP | 64 m²

Ponúkame Vám na predaj 3 izb. byt po čiastočnej rekonštrukcií v meste Sečovce a to na ulici Slo

Publikované: 07.11.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Sečovce

107,500 € 1680 €/m²

3-izbový byt po rekonštrukcii s loggiou – BA II, Vrakuňa.

Reality Bratislava-Vrakuňa

3 izbový byt | Polnohospodarska | 68 m²

3-izbový byt po rekonštrukcii s loggiou – BA II, Vrakuňa Ponúkame na predaj 3-izbový byt v me

Publikované: 20.01.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Vrakuňa

218,000 € 3206 €/m²

Na predaj 3 izbový byt, 68 m2, Dubnica nad Váhom, Pod hájom

Reality Dubnica nad Váhom

3 izbový byt | - | 68 m²

Ponúkame na predaj svetlý 3-izbový byt v jednej z najvyhľadávanejších lokalít Dubnice nad Váhom

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Dubnica nad Váhom

147,000 € 2162 €/m²

NÁMESTIE L. NOVOMESKÉHO - 3 iz. byt 70 m² Vyhľadávaná lokalita

Reality Košice-Staré Mesto

3 izbový byt | - | 70 m²

Realitná kancelária MH Real Vám ponúka na predaj 3 izbový byt vo vyhľadávanej lokalite na ulici

Publikované: 11.12.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

249,000 € 3557 €/m²

Rezervovaný. Priestranný byt v centre mesta Púchov

Reality Púchov

3 izbový byt | Komenského | 74 m²

NA PREDAJ I Realitná kancelária ZARA PROPERTIES ponúka na predaj priestranný 3 izbový byt v obľ

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Púchov

145,000 € 1959 €/m²

NA PREDAJ - 3- izbový byt v Piešťanoch na ulici A.Hlinku

Reality Piešťany

3 izbový byt | - | 79 m²

*** WFM REALITY *** Vám ponúka na predaj čiastočne rekonštruovaný 3-izbový byt, ktorý sa nachá

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Piešťany

159,900 € 2024 €/m²

PREDAJ 3 - IZBOVÝ BYT UL. KAMENNÁ

Reality Žilina

3 izbový byt | Kamenná | 59 m²

Ponúkame na predaj zrekonštruovaný menší 3 - izbový byt o výmere 59 m2 situovaný na prízemí pol

Publikované: 20.11.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Žilina

112,000 € 1898 €/m²

Rezervovaný - ČORDÁKOVA ul. - KVP 3 izbový byt 70 m² Pekná lokalita

Reality Košice-Sídlisko KVP

3 izbový byt | Čordákova | 68.3 m²

Realitná kancelária MH Real Vám ponúka na predaj zrekonštruovaný 3 izbový byt na ul. Čordákova

Publikované: 31.01.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Košice-Sídlisko KVP

195,000 € 2855 €/m²

3 izb.byt, 66m2, Muškátova ul, Západ-Terasa

Reality Košice-Západ

3 izbový byt | Muškátová | 66 m²

Prečo je tento byt TÁ PRAVÁ VOĽBA? TOP LOKALITA: Bývanie v samom srdci Terasy – len pár kroko

Publikované: 18.11.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

212,000 € 3212 €/m²

Útulný 3 Izbový byt, 71 m2, balkón, Šarovce, okr. Levice

Reality Šarovce

3 izbový byt | - | 71 m²

SaleA- Váš partner v realitách ponúka na predaj 3 Izbový byt, 71 m2, balkón, špajza, Šarovce,

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Šarovce

48,990 € 690 €/m²

Zaujímavá cena Exkluzívne 3izbový byt pri Priori 65m2 Výťah

Reality Piešťany

3 izbový byt | - | 65 m²

SaleA - Váš partner v realitách ponúka na predaj priestranný, presvetlený 3-izbový byt a výťaho

Publikované: 17.02.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Piešťany

157,900 € 2429 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

REZERVOVANÉ Exkluzívne 3izbový byt pri Priori 65m2 Výťah

Reality Piešťany

3 izbový byt | - | 65 m²

Publikované: 22.02.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Piešťany

157,900 € 2429 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

3 izbový byt Poprad centrum - PREDAJ

Reality Poprad

3 izbový byt | Mnohelova | 68 m²

Centrum Real ponúka na predaj zrekonštruovaný 3-izbový byt v centre mesta Poprad. Byt o rozlohe

Publikované: 30.01.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Poprad

Cena dohodou

360° 3D prehliadka, 3 izbový, Harmanecká ulica, tehlový dom, balkón

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Harmanecká | 75.57 m²

Predstavujeme vám zaujímavú príležitosť stať sa majiteľom praktického trojizbového bytu, ktorý

Publikované: 12.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

249,000 € 3295 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

3+1 tehlový byt 82m2 s balkónom pri BB

Reality Harmanec

3 izbový byt | - | 82 m²

Veľký 3+1 byt Harmanec | viac priestoru za menej peňazí. Byt Harmanec pri Banskej Bystrici

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Harmanec

118,500 € 1445 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Veľký 3,5i byt 89 m², Balkón, parking, pokoj,Zvolen Sekier

Reality Zvolen

3 izbový byt | Bazovského | 89 m²

3,5-izbový byt 89,8 m² , Veľký priestor, nový balkón a parkovanie bez stresu , Zvolen – S

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Zvolen

159,997 € 1798 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

BÁNOVCE NAD BEBRAVOU - 3 izbový byt / Cyrila a Metoda / rekonštrukcia / 63 m2 / IBA U NÁS

Reality Bánovce nad Bebravou

3 izbový byt | Cyrila a Metoda | 63 m²

Ponúkame na predaj 3-izbový byt o výmere 63 m² nachádzajúci sa v tichej a vyhľadávanej lokalite

Publikované: 17.11.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bánovce nad Bebravou

105,000 € 1667 €/m²

NA PREDAJ - 3-izbový byt priamo v meste Levoča.

Reality Levoča

3 izbový byt | Francisciho | 72 m²

Centrum Real a Katarína Gilbertson ponúka na predaj 3-izbový byt priamo v meste Levoča. Byt v

Publikované: 03.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Levoča

Cena dohodou

3-izbový byt v centre Nitry - Staré Mesto

Reality Nitra

3 izbový byt | Štúrová | 68 m²

Koval reality vám ponúkajú na predaj 3 izbový byt v Nitre, v centre na Štúrovej ulici. Bytový d

Publikované: 05.04.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Nitra

169,000 € 2441 €/m²

NA PREDAJ ZREKONŠTRUOVANÝ 3 IZBOVÝ BYT SNINA

Reality Snina

3 izbový byt | 1. Mája | 68 m²

STARS REALITY ponúka na predaj zrekonštruovaný 3-izbový byt v Centre – ul. 1. Mája. Bytový

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Snina

113,000 € 1662 €/m²

Sympatický 3,5 izbový byt - Sereď

Reality Sereď

3 izbový byt | D. Štúra | 74 m²

Ponúkame Vám na predaj priestranný 3,5-izbový byt v Seredi s výmerou 74 m², nachádzajúci sa na

Publikované: 30.01.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Sereď

148,000 € 2000 €/m²

Chorvátsko - Apartmán len 150m od mora za top cenu

Reality Chorvátsko

3 izbový byt | Chorvátsko

Nové Bývanie RK Vám ponúka na predaj apartmán vo výbornej lokalite na južnej strane ostrova Vir

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj

155,000 € 3298 €/m²

3-izbový veľký byt Žilina Závodie 90 m2, loggia

Reality Žilina

3 izbový byt | - | 90 m²

Salea Váš partner v realitách-predáva priestranný, slnečný a dispozične výborne riešený 3-izbov

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Žilina

275,000 € 3056 €/m²

Príjemný 3 izbový byt s lodžiou, Hájik - REZERVOVANÉ

Reality Žilina

3 izbový byt | Hájik | 70 m²

REZERVOVANÉ. Ponúkame iba u nás na predaj príjemný 3-izbový byt s lodžiou, Hájik. Výmera bytu j

Publikované: 27.02.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Žilina

163,000 € 2329 €/m²

Rýchly výber

Reality v Martine (756)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1304)
Byty na predaj v Bratislave (8525)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30311)
Rodinné domy na predaj (23115)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Byty v Banskej Bystrici (1408)
Upresniť hľadanie