Apartmán 3+kk Torrevieja-La Mata, Španielsko

Reality Španielsko

3 izbový byt | Španielsko

Realitná kancelária Leaders & Partners vám ponúka na predaj moderne zariadený apartmán 3+kk (65

Publikované: 01.12.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj

199,990 €

Moderný apartmán 3+kk Torrevieja, Španielsko

Reality Španielsko

3 izbový byt | Španielsko

Realitná kancelária Leaders & Partners Vám ponúka na predaj moderný, zariadený apartmán 3+kk (5

Publikované: 20.11.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj

199,990 €

Apartmán 3+kk Torrevieja-Torreblanca, Španielsko

Reality Španielsko

3 izbový byt | Španielsko

Realitná kancelária Leaders & Partners vám ponúka na predaj zariadený apartmán 3+kk (46 m², po

Publikované: 23.02.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj

164,990 €

Pripravujeme do ponuky priestranný 3-izbový byt v Trenčíne

Reality Trenčín

3 izbový byt | Trenčín | 0 m²

Leaders & Partners už čoskoro v ponuke krásny 3-izbový byt po rekonštrukcii s praktickou a vyhľ

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Trenčín

148,000 €

Na predaj slnečný 3iz. byt s pivnicou V Hlohovci

Reality Hlohovec

3 izbový byt | A. Hlinku | 0 m²

Leaders&Partners s.r.o. pobočka Trnava ponúka na predaj slnečný 3-izbový byt v Hlohovci na ulic

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Hlohovec

136,900 €

Apartmán 3+kk s bazénom Sveti Vlas-Bulharsko

Reality Bulharsko

3 izbový byt | Bulharsko

Realitná kancelária Leaders & Partners Vám ponúka na predaj zariadený apartmán 3+kk (72 m²) s b

Publikované: 21.05.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj

99,000 € 1375 €/m²

NA PREDAJ, 3-izb. byt v TOP LOKALITE, BA II

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

3 izbový byt | Dvojkrížna | 88 m²

Realitná kancelária Leaders & Partners ponúka na predaj priestranný 3-izbový byt v lokalite Bra

Publikované: 12.02.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

334,000 € 3795 €/m²

Apartmán 3+kk Torrevieja-centrum, Španielsko

Reality Španielsko

3 izbový byt | Španielsko

Realitná kancelária Leaders & Partners vám ponúka na predaj zariadený apartmán 3+kk (57 m²) s l

Publikované: 27.01.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj

134,990 €

Apartmán 3+kk Torrevieja-La Mata, Španielsko

Reality Španielsko

3 izbový byt | Španielsko

Realitná kancelária Leaders & Partners vám ponúka na predaj moderne zariadený apartmán 3+kk (50

Publikované: 23.02.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj

195,990 €

3 izbový byt v Bratislave-Dúbravka-Sekurisova ul., loggia

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | Sekurisova | 69 m²

Leaders & Partners Vám ponúka exkluzívne na predaj čiastočne zrekonštruovaný priestranný a svet

Publikované: 29.04.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

239,900 € 3477 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Kompletne prerobený 3i byt s atmosférou domova a výhľadom do zelene | Trenčín

Reality Trenčín

3 izbový byt | Trenčín | 0 m²

Leaders & Partners Vám ponúka na predaj kompletne zrekonštruovaný a moderne zariadený 3-izbový

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Trenčín

195,900 €

Na predaj: 3-izbový byt v Trenčíne – vyhľadávaná lokalita s kompletnou občianskou vybavenosťou

Reality Trenčín

3 izbový byt | Sihoť | 0 m²

Leaders & Partners Vám ponúka na predaj priestranný 3-izbový byt o výmere 68 m² nachádzajúci s

Publikované: 30.07.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Trenčín

1 €

3i byt s atmosférou v centre mesta Dubnica nad Váhom

Reality Dubnica nad Váhom

3 izbový byt | 0 m²

Štýlový 3-izbový byt v centre mesta – stačí sa nasťahovať ✨ Leaders & Partners ponúka na preda

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Dubnica nad Váhom

138,990 €

Predaj 3 izbový byt Brezno - Mazorníkovo

Reality Brezno

3 izbový byt | 9. mája | 69 m²

Ponúkame na predaj byt po rekonštrukcii s celkovou výmerou 69 m², ktorý je situovaný vo vyhľadá

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Brezno

113,000 € 1638 €/m²

Na predaj 3-izbový byt na Léckej ulici v Nových Zámkoch

Reality Nové Zámky

3 izbový byt | Lécka | 61 m²

Reality na kľúč Vám exkluzívne ponúka na predaj 3-izbový byt na Léckej ulici v Nových Zámkoch.

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na predaj Nové Zámky

110,000 € 1803 €/m²

Na predaj 3 - izb. byt, loggia (68m2), Senica, Sotinská ul.

Reality Senica

3 izbový byt | Sotinská | 66 m²

Ak hľadáte byt, kde je každodenný život jednoduchší – s obchodmi, školami aj službami na pár kr

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Senica

130,000 € 1970 €/m²

REZERVOVANÉ -Sihoť IV | 3 izbový byt | na predaj | Trenčín | zasklená lodžia

Reality Trenčín

3 izbový byt | Clementisova | 66 m²

DASH reality Vám vo výhradnom zastúpení majiteľa ponúka na predaj slnečný 3 izbový byt so zaskl

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Trenčín

130,000 € 1970 €/m²

Investičný VEĽKY 3 ib + LOGGIA + ŠPAJZA + KUMBAL + PIVNICA

Reality Levice

3 izbový byt | Nezadaná | 84.34 m²

Realitná spoločnosť Time4dreams Vám ponúka na predaj veľkometrážny 3 izbový byt vo výmere 84,32

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Levice

118,000 € 1399 €/m²

PREDAJ: 3i byt + loggia | príjemná lokalita | Nivy - Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Palkovičova | 68 m²

Ponúkame na predaj príjemný 3-izbový byt v obľúbenej časti Ružinova – Nivy (Palkovičova ulica).

Publikované: 01.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

298,000 € 4382 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Na predaj: VEĽKY investičný 3.byť + LOGGIA

Reality Levice

3 izbový byt | Nezadaná | 84.34 m²

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Levice

118,000 € 1399 €/m²

Na predaj: CENTRUM 3 izb.byt + LOGGIA + KLÍMA + PIVNICA

Reality Levice

3 izbový byt | Nezadaná | 62.1 m²

Realitná spoločnosť Time4dreams Vám ponúka na predaj 3 izbový byt v CENTRE mesta Levice s loggi

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Levice

96,000 € 1546 €/m²

REALITY COMFORT - REZIDENCIA THERMAE - Výnimočné bývanie v srdci kúpeľného mesta

Reality Trenčianske Teplice

3 izbový byt | Hviezdoslavova | 0 m²

PREDSTAVUJEME PROJEKT "REZIDENCIA THERMAE" - VÝNIMOČNÉ BÝVANIE V SRDCI KÚPEĽNÉHO MESTA Rezi

Publikované: 14.05.2023 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Trenčianske Teplice

185,000 €

CreeX reality - EXKLUZÍVNE IBA U NÁS – 3-izbový byt s lodžiou, Gejza Dusíka, Trnava

Reality Trnava

3 izbový byt | Ulica Gejzu Dusíka | 66 m²

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS – 3-izbový byt s lodžiou, Gejza Dusíka, Trnava Realitná kancelária CreeX

Publikované: 28.01.2026 Aktualizované: 26.03.2026
Byty na predaj Trnava

185,000 € 2803 €/m²

CreeX Reality - Priestranný, zariadený, svetlý 3-i byt s bezproblémovým parkovaním - Cottbuská - KVP Košice

Reality Košice-Sídlisko KVP

3 izbový byt | Cottbuská | 81 m²

CreeX Reality a Ing. Matúš Jarný vo výhradnom zastúpení ponúkajú na predaj priestranný 3-izbový

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 09.05.2026
Byty na predaj Košice-Sídlisko KVP

214,900 € 2653 €/m²

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8525)
Rodinné domy na predaj (23117)
Byty v Banskej Bystrici (1408)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1304)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30311)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Reality v Martine (756)
Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Upresniť hľadanie