Rodinný dom na predaj | SEČOVCE | luxusná komplená rekonštrukcia | Realitná kancelária Bývajte s Nami

Reality Sečovce

Rodinný dom | 300 m²

EXKLUZÍVNE: Kompletne zrekonštruovaný priestranný rodinný dom v Sečovciach Hľadáte dokonalý ro

Publikované: 15.05.2023 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Sečovce

245,000 € 767 €/m²

Top
Top

ID-4125 SUPER NOVINKA - Rodinný dom na bývanie či podnikanie Sečovce

Reality Sečovce

Rodinný dom | SNP | 1 m²

ID:4125 Ponúkame na predaj rodinný dom v príjemnej lokalite mesta Sečovce: -nehnuteľnosť je v p

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Sečovce

85,900 € 85900 €/m²

Novinka
Novinka

NA PREDAJ POZEMOK PRE KOMERČNÉ VYUŽITIE, SEČOVCE, 11.018 m2

Reality Sečovce

Pozemok pre občiansku vybavenosť | Partizánska | 11,018 m²

Výhradne u nás ponúkame na predaj pozemok s rozlohou 11.018 m2 v južnej časti mesta Sečovce: -

Publikované: 04.03.2022 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Sečovce

10 €/m2 10 €/m2

Väčší 3-izbový byt na predaj, SNP, SEČOVCE ***73,89 m2***

Reality Sečovce

3 izbový byt | SNP | 74 m²

Výhradne u nás ponúkame na predaj pekný 3-izbový byt s dobrou dispozíciou na sídlisku SNP v Seč

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Sečovce

94,900 € 1282 €/m²

POZEMOK NA VÝSTAVBU CHATY, DOMU - SEČOVCE

Reality Sečovce

Rekreačný pozemok | Sečovská cesta | 978 m²

Ponúkame na predaj pozemok v Sečovciach, okres Trebišov na výstavbu chaty, príp. rodinného domu

Publikované: 04.03.2022 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Sečovce

15,000 € 15 €/m²

PREVÁDZKOVÁ BUDOVA - OBCHOD A SLUŽBY, HLAVNÁ, SEČOVCE

Reality Sečovce

Obchodné priestory | Hlavná | 600 m²

Výhradne u nás ponúkame na predaj komerčnú budovu v širšom centre na Hlavnej ulici mesta Sečovc

Publikované: 29.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na predaj Sečovce

Cena dohodou

ZREKONŠTRUOVANÝ ROD.DOM NA PREDAJ, ČIŽMÁRSKA, SEČOVCE

Reality Sečovce

Rodinný dom | Čižmárska | 0 m²

Výhradne u nás ponúkame na predaj jednopodlažný rodinný dom s pivnicou, garážou a terasou neďal

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Sečovce

129,900 €

POZEMOK NA VÝSTAVBU CHATY, DOMU - SEČOVCE

Reality Sečovce

Rekreačný pozemok | Sečovská cesta | 1,435 m²

Ponúkame na predaj pozemok v Sečovciach , okres Trebišov na výstavbu chaty , rodinného domu. •

Publikované: 04.03.2022 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Sečovce

19,990 € 14 €/m²

Pozemok v záhradkárskej oblasti Sečovce, časť Vinice

Reality Sečovce

Záhrada | - | 414 m²

Ponúkame Vám na predaj záhradku s drevenou záhradnou chatkou v záhradkárskej oblasti pri meste

Publikované: 26.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Sečovce

13,500 € 33 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Investičný pozemok v meste Sečovce

Reality Sečovce

Pozemok pre rodinné domy | - | 4,200 m²

Využite skvelú investičnú príležitosť! Ponúkame Vám na predaj atraktívny investičný pozemok v

Publikované: 10.04.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Sečovce

25 €/m2 25 €/m2

Pozemok s drevenou chatkou v Sečovciach

Reality Sečovce

Chalupa, rekreačný domček | - | 40 m²

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Sečovce

13,500 € 338 €/m²

Dom - obchodný priestor, Sečovce, 100 m2, klimatizácia, dvor, všetky siete, pozemok 509 m2

Reality Sečovce

Rodinný dom | Obchodná | 100 m²

Ponúkame na predaj rodinný dom , momentálne upravený na predajňu. Sečovce , centrum mesta. Ne

Publikované: 26.11.2024 Aktualizované: 19.01.2026
Domy na predaj Sečovce

129,900 € 1299 €/m²

Veľká záhrada so záhradnou chatkou, Sečovce časť Balambir

Reality Sečovce

Záhradná chatka | Sečovce | 25 m²

Chcete na víkend niekam von? Ponúkame Vám záhradu s veľkým pozemkom a rekreačnou chatkou s ter

Publikované: 07.06.2019 Aktualizované: 22.04.2026
Chaty a chalupy na predaj Sečovce

22,000 € 556 €/m²

Na predaj 3-izbový byt zariadený Ihneď k nasťahovaniu!!!

Reality Sečovce

3 izbový byt | Obchodná | 68 m²

EXKLUZÍVNE : Shark real Vám ponúka na predaj priestranný a teplý 3- izbový byt s modernou kuchy

Publikované: 15.08.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Sečovce

103,500 € 1522 €/m²

Na predaj priestranný 3-izbový byt s balkónom v Sečovciach – sídlisko SNP

Reality Sečovce

3 izbový byt | SNP | 71.5 m²

EXKLUZÍVNE NA PREDAJ | Priestranný 3-izbový byt s balkónom v Sečovciach – sídlisko SNP Ponúkame

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Sečovce

113,900 € 1593 €/m²

Rekreačná chata v tichej záhradkárskej oblasti Hruň – Sečovce

Reality Sečovce

Záhradná chatka | Sedlárska | 412 m²

EXKLUZÍVNE: Shark real Vám ponúka na predaj útulnú rekreačnú chatu nachádzajúcu sa v obľúbenej

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Sečovce

25,000 € 61 €/m²

Na predaj garáž v meste Sečovce

Reality Sečovce

Garáž | Štúra | 0 m²

F232-19-LEKE Realitná kancelária Finanzpartner Reality ponúka na predaj garáž s pozemkom v mes

Publikované: 01.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na predaj Sečovce

11,500 €

ZNÍŽENÁ CENA! Exkluzívne! Rodinný dom na predaj, Sečovce

Reality Sečovce

Rodinný dom | Štúrova | 0 m²

059-12-GABA BeMi reality Vám ponúka na predaj krásny trojpodlažný rodinný dom, ktorý sa nachádz

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Sečovce

216,000 €

HALO reality - Predaj, trojizbový byt Sečovce, po rekonštrukcií, vo vyhľadávanej lokalite, k dispozícií ihneď

Reality Sečovce

3 izbový byt | 68 m²

Realitná kancelária HALO reality a Mária Harbulová, kontakt: 0902 498 388, nehnuteľnosť s ID:

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Sečovce

112,950 € 1661 €/m²

Bez maklérov predám slnečný pozemok v lokalite Sečovce ID 105211

Reality Sečovce

Pozemok pre rodinné domy | 1,015 m²

Získať ďalšie informácie, kontakt alebo si dohodnúť obhliadku priamo s majiteľom nehnuteľnosti

Publikované: 27.02.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Pozemky na predaj Sečovce

43,950 € 43 €/m²

Bez maklérov predám slnečný pozemok v lokalite Sečovce ID 105212

Reality Sečovce

Pozemok pre rodinné domy | 817 m²

Publikované: 27.02.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Pozemky na predaj Sečovce

35,950 € 44 €/m²

NA PREDAJ SLNEČNÁ ZÁHRADA 400 m² – SEČOVCE, ČASŤ ŠTÁŠOV

Reality Sečovce

Pozemok pre rodinné domy | Stašov | 400 m²

ID: 325 GE-MAX Reality exkluzívne ponúka na predaj pekne udržiavanú záhradu o výmere 400 m² v z

Publikované: 05.12.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Sečovce

8,900 € 22 €/m²

Na predaj stavebný pozemok v Sečovciach

Reality Sečovce

Pozemok pre rodinné domy | Sečovce | 4,240 m²

Ponúkame na predaj atraktívny stavebný pozemok o celkovej výmere 4240 m². Je rozdelen

Publikované: 05.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Sečovce

23 €/m2 23 €/m2

Video prehliadka
Video prehliadka

Ponúkame na predaj komerčnú budovu vhodnú pre akékoľvek podnikateľské účely v Sečovciach.

Reality Sečovce

Objekt pre obchod | Obchodná | 280 m²

Ponúkame na predaj komerčnú budovu vhodnú pre akékoľvek podnikateľské účely v Sečovciach. B

Publikované: 12.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na predaj Sečovce

110,000 € 393 €/m²

Rýchly výber

Reality v Martine (772)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty na predaj v Bratislave (8511)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30316)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Byty v Banskej Bystrici (1412)
Rodinné domy na predaj (23081)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Upresniť hľadanie