CreeX Reality - ///REZERVOVANÉ/// - Svetlý 3-izbový byt s výhľadom na Kamenáč – Beethovenova, Trnava

Reality Trnava

3 izbový byt | Ulica Ludvika van Beethovena | 70.33 m²

CreeX Reality a Štefan Rupčík vo výhradnom zastúpení ponúkajú na predaj 3-izbový byt typu bauri

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Trnava

190,000 € 2702 €/m²

CreeX Reality - exkluzívne iba u nás na predaj 3i priestranný a slnečný byt - Sereď

Reality Sereď

3 izbový byt | 74 m²

CreeX Reality a Marek Pecár vo výhradnom zastúpení ponúkajú na predaj priestranný a slnečný 3 i

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Byty na predaj Sereď

146,600 € 1981 €/m²

///REZERVOVANÉ///CreeX Reality - 3-izbový byt s dvomi pivnicami na Sadovej ulici - Vrbové

Reality Vrbové

3 izbový byt | Sadová | 62 m²

CreeX Reality a Zoltán Varga vo výhradnom zastúpení ponúkajú na predaj 3-izbový byt s loggiou a

Publikované: 18.02.2026 Aktualizované: 12.04.2026
Byty na predaj Vrbové

110,000 € 1774 €/m²

//REZERVOVANÝ//CreeX Reality - 3-izbový byt s loggiou - Vrbové

Reality Vrbové

3 izbový byt | 6. apríla | 67.5 m²

CreeX Reality a Henrieta Urbanová ponúkajú vo výhradnom zastúpení na predaj 3-izbový byt s logg

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Vrbové

115,000 € 1704 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

REZERVOVANÉ ! Na PREDAJ 3-izbový byt v meste Bardejov.

Reality Bardejov

3 izbový byt | 65 m²

REZERVOVANÉ ! Peter Kováč a realitné centrum PRO HOME, má pre vás, vo výhradnom zastúpení m

Publikované: 24.07.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bardejov

Cena dohodou

3 izbový byt 56m2+6m loggia, Terasa - Michalovská

Reality Košice-Západ

3 izbový byt | Michalovská | 56 m²

Ing. Dávid Šomodský a RR reality Vám ponúka vo výhradnom zastúpení na predaj 3-izbový byt po st

Publikované: 09.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

188,790 € 3371 €/m²

Na predaj 3-izbový byt na Jazere, pražský typ

Reality Košice-Nad jazerom

3 izbový byt | Rovníková | 57 m²

Ing. Katarína Čomová, Phd. a RR reality ponúka na predaj 3-izbový byt na Rovníkovej ulici v mes

Publikované: 08.03.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Košice-Nad jazerom

189,500 € 3325 €/m²

Na predaj veľký 3-izbový byt s balkónom,širšie centrum Košíc

Reality Košice-Juh

3 izbový byt | Južná trieda | 74 m²

Ing. Katarína Čomová, Phd. a RR reality ponúka na predaj priestranný 3-izbový byt v širšom cent

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Košice-Juh

224,000 € 3027 €/m²

! REZERVOVANÉ ! 3-izb. byt v blízkostí Košíc za lákavú cenu

Reality Kechnec

3 izbový byt | 66 m²

Ing. Katarína Čomová, Phd. a RR reality ponúka na predaj 3-izbový byt v blízkosti Košíc v obci

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Kechnec

138,000 € 2091 €/m²

REZERVOVANÉ 3i byt s garážou – Turany

Reality Turany

3 izbový byt | Generála Fraňu | 70 m²

Hľadáte ideálne bývanie s dostatkom priestoru? Máme pre vás atraktívnu ponuku – 3-izbový byt o

Publikované: 18.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Turany

129,900 € 1856 €/m²

REZERVOVANÉ 3-izbový byt so zariadením a loggiou, Martin – Sever

Reality Martin

3 izbový byt | Rumunskej armády | 68 m²

Hľadáte ideálne bývanie s dostatkom priestoru, prirodzeného svetla a výbornou dostupnosťou? Mám

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 22.04.2026
Byty na predaj Martin

149,900 € 2204 €/m²

REZERVOVANÉ! 3-izbový byt na predaj v Sabinove

Reality Sabinov

3 izbový byt | 17. novembra | 74 m²

REZERVOVANÉ! Avlas reality ponúka na predaj priestranný 3-izbový byt s lódžiou v srdci Sabinov

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Sabinov

155,000 € 2095 €/m²

Ponúkame Vám na predaj 3 izbový byt Bratislava-Nové Mesto, Vajnorská ul.

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Vajnorská | 107 m²

Ponúkame Vám na predaj 3 izbový byt Bratislava-Nové Mesto, Vajnorská ul. Byt o rozlohe 107 m2 j

Publikované: 05.01.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

340,000 € 3178 €/m²

Ponúkame na predaj 3 izbový byt v Komárne

Reality Komárno

3 izbový byt | Komárno | 75 m²

Z poverenia majiteľa ponúkame slnečný 3-izbový byt na VII. sídlisku v Komárne. Ideálna voľba pr

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Komárno

132,900 € 1772 €/m²

3-izbový byt s výhľadom, komorou a šatníkom, Košice - Furča

Reality Košice-Dargovských hrdinov

3 izbový byt | - | 62.77 m²

☀️ Slnečný 3-izbový byt s panoramatickým výhľadom a vlastným fitkom (Košice – Furča) Hľadáte bý

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Košice-Dargovských hrdinov

195,000 € 3107 €/m²

Ponúkame priestranný 3-izbový byt s balkónom v Kolárove

Reality Kolárovo

3 izbový byt | Kolárovo | 78 m²

Heaven reality ponúka priestranný 3-izbový byt s balkónom – vytvorte si domov podľa seba . Váš

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Kolárovo

115,000 € 1474 €/m²

PREDANÉ: Veľkometrážny 3 izbový byt, 2xbalkón neďaleko centra, Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Levická | 82 m²

NENECHAJTE SI UJSŤ TÚTO NOVINKU NA TRHU REALÍT """"""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""

Publikované: 27.12.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

289,900 € 3535 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

PREDAJ - atypický 3-izbový byt s nebytovým priestorom BA II.- Nivy

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Miletičova | 81 m²

Hľadáte miesto pre bývanie spojené s podnikaním na jednom mieste? Máme pre Vás na predaj v lu

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

324,000 € 4000 €/m²

Exkluzívny 3-izbový byt s garážou v centre Martina – bytový dom Átrium

Reality Martin

3 izbový byt | - | 73 m²

V zastúpení klienta ponúkame na predaj moderný a priestranný 3-izbový byt situovaný v prestížno

Publikované: 26.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Martin

225,000 € 3082 €/m²

3 izb. byt 58 m2, ul. Kysucká, Západ Terasa Košice II.

Reality Košice-Západ

3 izbový byt | Kysucká | 58 m²

Ponúkame na predaj 3 izb. byt pražského typu o výmere 58 m2 na sídlisk Terasa, MČ Západ, ulica

Publikované: 08.11.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

207,000 € 3569 €/m²

3 izbový byt vo Vrútkach so záhradkou a skladovým priestorom

Reality Vrútky

3 izbový byt | Kafendova | 69 m²

Naša realitná kancelária sprostredkuje predaj 3-izbového bytu v lokalite Vrútky v tesnej dostup

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Vrútky

135,000 € 1957 €/m²

Priestranný 3-izbový byt s balkonom – Nové Zámky

Reality Nové Zámky

3 izbový byt | Nábrežná | 73 m²

Len u nás ! Realitná kancelária VASSE Reality ponúka na predaj 3-izbový byt nachádzajúci sa v t

Publikované: 01.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Nové Zámky

121,000 € 1658 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

3-izbový byt na predaj v Bánovciach nad Bebravou

Reality Bánovce nad Bebravou

3 izbový byt | 5. apríla | 78.36 m²

Ponúkame Vám na predaj 3-izbový byt v Bánovciach nad Bebravou v tichej lokalite na ul. 5.apríla

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bánovce nad Bebravou

106,000 € 1353 €/m²

Priestranný 3-izbový byt s potenciálom | Mukačevská, Prešov

Reality Prešov

3 izbový byt | Mukačevská | 77 m²

Hľadáte bývanie, kde sa nebudete tlačiť? Tento byt na Mukačevskej 57 je ideálnou voľbou pre rod

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Prešov

182,000 € 2364 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1304)
Byty v Banskej Bystrici (1408)
Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Byty na predaj v Bratislave (8525)
Rodinné domy na predaj (23115)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30311)
Reality v Martine (756)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Upresniť hľadanie