REZERVOVANÉ-3-izbový byt po rekonštrukcii s balkónom Uhrovec

Reality Uhrovec

3 izbový byt | - | 69 m²

REZERVOVANÉ Ponúkame na predaj 3-izbový byt s presnou výmerou 69,16 m², nachádzajúci sa na

Publikované: 21.03.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Uhrovec

Cena dohodou

Predaj 3 izbový byt Košice Kalvária

Reality Košice-Sever

3 izbový byt | Krupinská | 55 m²

Ponúkame na predaj priestranný 3-izbový byt po čiastočnej rekonštrukcii, ktorý je ideálnym zákl

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Košice-Sever

195,000 € 3545 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

RealityDS - PREDAJ 3 izb. bytu s loggiou, 67 m2, Dunajská ulica

Reality Šamorín

3 izbový byt | Dunajská | 67 m²

BONUS – znalecký posudok v cene bytu ! RK RealityDS Vám ponúka na predaj 3 izb. byt, nachádzaj

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Šamorín

179,000 € 2672 €/m²

NA PREDAJ 3 IZBOVÝ BYT LEVICE

Reality Levice

3 izbový byt | Karla Marxa | 79 m²

STARS REALITY ponúka na predaj zaujímavý čiastočne zrekonštruovaný 3-izbový byt na ulici Karla

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Levice

113,000 € 1430 €/m²

NA PREDAJ VELKÝ 3-IZBOVÝ BYT – LEVICE, VINOHRADY

Reality Levice

3 izbový byt | Pri tehelni | 77 m²

Kancelária Realitné Očko vám ponúka na predaj veľkometrážny a svetlý 3-izbový byt s loggiou o

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Levice

99,900 € 1297 €/m²

BA – PETRŽALKA – 3 – izb. byt / ul. LIETAVSKÁ / 70 m2 / balkón

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Lietavská | 70 m²

Typ: PREDAJ, Izby: 3 – izbový byt, Mesto: Bratislava, Lokalita: Petržalka, Lietavská ulica,

Publikované: 12.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

249,000 € 3557 €/m²

Čiastočne zrekonštruovaný 3-izbový byt na Terase – Humenská ul.

Reality Košice-Západ

3 izbový byt | Humenská | 66 m²

Ing. Štefan GREGOR z RK DREAM REAL Vám ponúka príležitosť KÚPIŤ si tento čiastočne zrekonštruov

Publikované: 16.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

212,000 € 3212 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

3- izbový byt na sídlisku Juh v Michalovciach

Reality Michalovce

3 izbový byt | - | 68 m²

Ponúkame Vám na predaj 3- izbový byt na sídlisku Juh v Michalovciach. Byt je po staršej rekonšt

Publikované: 18.11.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Michalovce

135,000 € 1985 €/m²

Útulný 3- izbový byt na sídlisku Západ v Michalovciach

Reality Michalovce

3 izbový byt | - | 64 m²

Ponúkame Vám na predaj útulný 3- izbový byt vo vyhľadávanej lokalite sídliska Západ v Michalovc

Publikované: 13.01.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Michalovce

Cena dohodou

PREDAJ 3 izbový byt, 76,5 m2, Handlová, 29.augusta.

Reality Handlová

3 izbový byt | Ul. 29. augusta | 76.5 m²

Buttefly-reality ponúka NA PREDAJ 3 izbový byt, 76,5 m2, Handlová, 29.augusta. Hľadáte pokojné

Publikované: 19.02.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Handlová

79,000 € 1033 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Zálohovaný! 3izbový tehlový byt v centre Pk, v zeleni

Reality Pezinok

3 izbový byt | Moyzesova | 88 m²

Zálohovaný! V centre Pezinka na Moyzesovej ulici vám naša RK VČELA REALITY ponúka na predaj či

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Pezinok

205,000 € 2330 €/m²

Slnečný 3 izbový byt, 86 m2, balkón, Demandice, okr. Levice

Reality Demandice

3 izbový byt | - | 86 m²

EXKLUZÍVNE!!! SaleA- Váš partnér v realitách ponúka na predaj 3 izbový byt, 86 m2, balkón, Dem

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Demandice

59,990 € 698 €/m²

Predaj 3-izbového bytu s loggiou v Levoči

Reality Levoča

3 izbový byt | 63 m²

Ponúkam na predaj 3-izbový byt s loggiou na 6. poschodí na sídlisku Západ v Levoči v zrekonštru

Publikované: 01.03.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Levoča

128,900 € 2046 €/m²

Predaj priestranného 3-izbového bytu v širšom centre Lučenca

Reality Lučenec

3 izbový byt | Vajanského | 75 m²

Ponúkame na predaj 3-izbový byt s rozlohou 77 m² nachádzajúci sa v širšom centre mesta, na 7. p

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Lučenec

109,000 € 1453 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

REZERVOVANÉ - Priestranný 3-izbový byt po rekonštrukcii – Sídlisko 1. mája

Reality Vranov nad Topľou

3 izbový byt | Sídlisko 1. Mája | 67 m²

Na predaj ponúkame 3-izbový byt nachádzajúci sa vo vyhľadávanej a pokojnej lokalite mesta Vrano

Publikované: 09.12.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Vranov nad Topľou

89,990 € 1343 €/m²

Na predaj priestranný 3-izbový byt typu VNKS o výmere 69,56 m² - BB

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | Sitnianska | 69.56 m²

Vo výhradnom zastúpení majiteľov Vám ponúkam na predaj priestranný 3-izbový byt typu VNKS o vý

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

169,000 € 2430 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

REZERVOVANÉ- 3-izb byt, zasklená loggia, 6 POSCH. DOM, Jasovská ulica Petržalka

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Jasovská | 70 m²

IBA U NÁS Ponúkame na predaj 3-izbový byt 74m2 s lodžiou v 6 poschodovom zateplenom bytovom do

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

255,000 € 3643 €/m²

Trojizbový byt - Nová Bystrica

Reality Nová Bystrica

3 izbový byt | 66 m²

Ponúkame k predaju priestranný 3-izbový byt situovaný v tichej a rodinnej obci Nová Bystrica, v

Publikované: 11.10.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Nová Bystrica

137,000 € 2076 €/m²

ZNÍŽENÁ CENA - 3-izbový byt v Lučenci na Rúb.III/4, výškový bytový dom.

Reality Lučenec

3 izbový byt | 70 m²

Naša realitná kancelária Prémium líving, Vám exkluzívne ponúka na predaj, čiastočne zrekonštruo

Publikované: 07.03.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Lučenec

69,000 € 986 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Svetlý 3 izbový byt s komorou, Pezinok

Reality Pezinok

3 izbový byt | Svätoplukova | 70.74 m²

Hľadáte pokojné bývanie mimo ruchu veľkomesta a všetko na dosah? Svätoplukova ulica v Pezinku

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Pezinok

189,000 € 2672 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Na predaj, 3-izbový byt, ul. J. Straku, Banská Štiavnica

Reality Banská Štiavnica

3 izbový byt | J. Straku | 70 m²

ZÁKLADNÉ ÚDAJE: Dispozícia: 3 izbový byt s loggiou, poschodie 3/8 Úžitková plocha: 70 m2 Ori

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Banská Štiavnica

124,900 € 1784 €/m²

REZERVOVANÉ - Predaj - 3-izb byt s loggiou, 6 posch. v zateplenom dome, Furdekova ulica, Petržalka

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Furdekova | 61 m²

IBA U NÁS Ponúkame na predaj 3-izbový byt 65m2 s lodžiou v 12 poschodovom zateplenom bytovom do

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

245,000 € 4016 €/m²

3-izbový byt s veľkým potenciálom | 92 m² | širšie centrum Trnavy

Reality Trnava

3 izbový byt | 92 m²

Ponúkame na predaj priestranný 3-izbový byt na ul. J Bottu v Trnave s výmerou 92 m² vo vyhľadáv

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Trnava

249,000 € 2707 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

PREDAJ, 3-izb. byt, čiastočná rekonštrukcia, Nám. kozmonautov, 55 m2, Košice

Reality Košice-Nad jazerom

3 izbový byt | Námestie Kozmonautov | 55 m²

PETER MINARČÍK z Branislav Čuri Reality ponúka na predaj: Adresa: Námestie kozmonautov, sídlis

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Košice-Nad jazerom

189,900 € 3453 €/m²

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8525)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Rodinné domy na predaj (23115)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1304)
Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30312)
Reality v Martine (756)
Byty v Banskej Bystrici (1408)
Upresniť hľadanie