Veľký 3 izbový byt na predaj, Záturčie - Martin, 78 m2.

Reality Martin

3 izbový byt | D. Makovického | 78 m²

Na predaj veľký 3 izbový byt v mestskej časti Záturčie v Martine. Celková podlahová plocha byt

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Martin

153,000 € 1962 €/m²

KÚPA 3 IZBOVÝ BYT POVAŽSKÁ BYSTRICA

Reality Považská Bystrica

3 izbový byt | Stred | 70 m²

Hľadáme pre nášho klienta 3-izbový byt v Považskej Bystrici, lokalita Stred alebo Lánska. Byt

Publikované: 07.10.2024 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Považská Bystrica

135,000 € 1929 €/m²

PREDAJ 3IZB. BYT STRED, POVAŽSKÁ BYSTRICA, ZĽAVA !

Reality Považská Bystrica

3 izbový byt | STRED | 61 m²

Ponúkame na predaj 3-izbový byt - evidovaný ako nebytový priestor v centre mesta - Stred v Po

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Považská Bystrica

113,000 € 1852 €/m²

3izb. byt s logiou 72 m2, ul. Azovská, KE Nad Jazerom

Reality Košice-Nad jazerom

3 izbový byt | Azovská | 72 m²

Ponúkame na predaj priestranný 3-izbový byt na Azovskej ulici v Košiciach - Nad jazerom, ktorý

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Košice-Nad jazerom

200,000 € 2778 €/m²

Predmetom predaja je 3 izbový byt na ul. I. Bukovčana BA IV

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

3 izbový byt | Ivana Bukovčana | 80 m²

Predmetom predaja je 3 izbový byt v DNV Bratislava IV So súhlasom majiteľa bytu predáme 3 izb

Publikované: 04.01.2026 Aktualizované: 03.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

234,900 € 2936 €/m²

Predaj veľkometrážny 3 izbový byt s dvoma balkónmi Priekopa

Reality Martin

3 izbový byt | 83 m²

Ponúkam na predaj priestranný a svetlý 3-izbový byt s výmerou 83 m² v obľúbenej lokalite Martin

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Martin

Cena dohodou

TOTO je Váš nový domov - 3 izbový byt Sereď

Reality Sereď

3 izbový byt | Garbiarska | 72 m²

Hľadáte nové bývanie ktoré naplní Vaše predstavy o novom domove? Mgr. Helena Štrebová – 19 roko

Publikované: 04.02.2026 Aktualizované: 01.04.2026
Byty na predaj Sereď

129,000 € 1792 €/m²

člen NARKS

PONUKA pre VÁS - Na predaj 3 izbový byt v Šali Veči.

Reality Šaľa

3 izbový byt | Nitrianska | 64 m²

RK Mgr. Helena Štrebová má pre Vás v ponuke 3 izbový byt, ktorý sa nachádza v zateplenom bytovo

Publikované: 04.03.2025 Aktualizované: 01.04.2026
Byty na predaj Šaľa

112,222 € 1753 €/m²

člen NARKS

TOTO je Váš NOVÝ domov, 3i byt vo vyhľadávanej lokalite Šaľa.

Reality Šaľa

3 izbový byt | Horná | 68 m²

Hľadáte nové bývanie ktoré bude presne podľa vašich predstáv? Práve ste ho našli. Mgr. Helena Š

Publikované: 08.02.2026 Aktualizované: 26.04.2026
Byty na predaj Šaľa

119,000 € 1750 €/m²

člen NARKS

Výhradne - Na predaj 3-izbový byt s garážou v obci Dvory nad Žitavou

Reality Dvory nad Žitavou

3 izbový byt | Dvory | 61.62 m²

RK TRINITY Vám ponúka na predaj 3-izbový byt s garážou a záhradou v obci Dvory nad Žitavou. Byt

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Dvory nad Žitavou

83,000 € 1347 €/m²

EXKLUZÍVNE - Na predaj 3-izbový byt s loggiou v Nových Zámkoch

Reality Nové Zámky

3 izbový byt | G.Bethlena | 73.61 m²

IBA U NÁS - Ponúkame na predaj 3-izbový byt s loggiou, ktorý sa nachádza neďaleko centra vo vyh

Publikované: 19.08.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Nové Zámky

127,000 € 1725 €/m²

Rezervovaný - predaj čiastočne zrekonštruovaný 3-izbový byt v Nových Zámkoch

Reality Nové Zámky

3 izbový byt | G. Bethlena | 72.92 m²

Ponúkame na predaj čiastočne zrekonštruovaný 3-izbový byt v Nových Zámkoch. Nachádza sa vo vyh

Publikované: 23.07.2023 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Nové Zámky

93,000 € 1275 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

NA predaj 3-izbový tehlový byt priamo v centre mesta Nové Zámky

Reality Nové Zámky

3 izbový byt | centrum mesta | 70 m²

RK TRINITY Vám ponúka na predaj 3-izbový tehlový byt s balkónom v meste Nové Zámky. Nachádza sa

Publikované: 30.12.2022 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Nové Zámky

131,290 € 1875 €/m²

RK4 - NA PREDAJ - 3 izbový byt v centre mesta Sereď

Reality Sereď

3 izbový byt | D.Štúra | 74 m²

RK4 ponúka na predaj 3 izbový byt v centre mesta Sereď. Byt je ihneď obývateľný, samozrejme zál

Publikované: 19.02.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Sereď

150,000 € 2027 €/m²

Rezervované

Reality Prievidza

3 izbový byt | Nábrežie sv. Cyrila | 82 m²

!!! Zníženia cena !!! Realitná kancelária DMPD real Vám ponúka na predaj svetlý a veľmi dobre

Publikované: 22.01.2026 Aktualizované: 31.03.2026
Byty na predaj Prievidza

124,999 € 1524 €/m²

Ponúkame Vám na predaj veľkometrážny 3- izbový byt v obci Poluvsie.

Reality Poluvsie

3 izbový byt | 77 m²

DMPD real Vám ponúka na predaj 3- izbový byt v obci Poluvsie o rozlohe 77 m2 nachádzajúci sa n

Publikované: 25.09.2024 Aktualizované: 17.06.2025
Byty na predaj Poluvsie

94,000 € 1221 €/m²

Ponúkame Vám na predaj 3-izbový byt na ulici A. Stodolu v meste Prievidza.

Reality Prievidza

3 izbový byt | A. Stodolu | 62 m²

DMPD Real ponúka na predaj útulný 3-izbový byt s rozlohou 62 m², nachádzajúci sa v obľúbenej a

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 02.04.2026
Byty na predaj Prievidza

113,500 € 1831 €/m²

Predaj 3 - izbového bytu vo Vrábľoch (sídl. Lúky)

Reality Vráble

3 izbový byt | 63 m²

V exkluzívnom zastúpení realitného centra MI_REAL, s.r.o. Vám ponúkame na predaj 3-izbový byt n

Publikované: 02.01.2023 Aktualizované: 22.01.2026
Byty na predaj Vráble

143,000 € 2270 €/m²

Exkluzívna ponuka na predaj 3 izbový byt na Prednádraží

Reality Nové Zámky

3 izbový byt | Lastovičia | 69 m²

Znížená cena! Exkluzívne ponúkam na predaj 3 izbový byt vo vyhľadávanej lokalite Prednádražie L

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Nové Zámky

119,000 € 1725 €/m²

ASSENZIO-EXKLUZÍVNE PREDAJ 3-IZBOVÉHO BYTU BEBRAVSKÁ ULICA-VRAKUŇA

Reality Bratislava-Vrakuňa

3 izbový byt | Bebravská | 66 m²

Realitná kancelária Assenzio ponúka EXKLUZÍVNE na predaj priestranný 3-izbový byt s presklenou

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Vrakuňa

221,900 € 3362 €/m²

3 izb. byt, Jánošíkova, Juh, 68m2, čiast. rek., Košice IV

Reality Košice-Juh

3 izbový byt | Jánošikova | 68 m²

Na predaj 3 izb. byt na ulici Jánošíkova v Košiciach, vyhľadávana lokalita a to blízko centra

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Košice-Juh

239,990 € 3529 €/m²

Len u nás! Predaj 3-izb.bytu ul.Nám.mieru v Detve.

Reality Detva

3 izbový byt | 78.7 m²

Ponúkame Vám na predaj priestranný 3-izbový byt v Detve. Rozloha bytu je 78,71 m2 a nachádza sa

Publikované: 22.02.2024 Aktualizované: 29.10.2025
Byty na predaj Detva

120,000 € 1296 €/m²

REZERVOVANĚ - Na predaj 3 izbový byt na sídlisku JUH, ulica Mateja Bela, Trenčín

Reality Trenčín

3 izbový byt | Mateja Bela | 67 m²

Ponúkame na predaj 3-izbový byt na ulici Mateja Bela, na obľúbenom sídlisku JUH v meste Trenčín

Publikované: 08.01.2026 Aktualizované: 27.03.2026
Byty na predaj Trenčín

134,000 € 2000 €/m²

3 izbový byt s garážou a krásnym výhľadom

Reality Košice-Staré Mesto

3 izbový byt | Československej armády | 72 m²

Ponúkame Vám na predaj priestranný 3-izbový byt vo vyhľadávanej časti Košíc – Staré Mesto, na u

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

289,000 € 4014 €/m²

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Byty v Banskej Bystrici (1409)
Rodinné domy na predaj (23118)
Byty na predaj v Bratislave (8525)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1304)
Reality v Martine (756)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30311)
Upresniť hľadanie