Bývanie na skok od všetkého - priestranný 3i byt s TOP dopravnou dostupnosťou a obč. vybavenosťou.

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Planckova | 69 m²

Ak hľadáte byt, kde lokalita rozhoduje, práve ste ho našli. Realitná kancelária RE/MAX Radius

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

239,950 € 3478 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Na predaj 3 izbový byt 84 m2, terasa 32 m2, Veľký Meder

Reality Veľký Meder

3 izbový byt | Nevyplnená | 84 m²

Ponúkame na predaj atraktívny 3-izbový podkrovný byt s výmerou 84 m², nachádzajúci sa v pokojn

Publikované: 20.02.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Veľký Meder

78,000 € 929 €/m²

PRIESTRANNÝ 3-IZBOVÝ BYT S POZEMKOM – SVÄTÝ KRÍŽ

Reality Svätý Kríž

3 izbový byt | Nevyplnená | 94 m²

PRIESTRANNÝ 3-IZBOVÝ BYT S POZEMKOM – SVÄTÝ KRÍŽ Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj

Publikované: 20.01.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Svätý Kríž

106,900 € 1137 €/m²

Predaj Svetlý 3-izbový byt s klimatizáciou a nízkymi nákladmi v Mosonmagyaróvári

Reality Mosonmagyaróvár

3 izbový byt | Maďarsko | Mosonmagyaróvár | Nevyplnená

Svetlý 3-izbový byt s klimatizáciou a nízkymi nákladmi v Mosonmagyaróvári Hľadáte pohodlné bý

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Mosonmagyaróvár

140,000 € 2414 €/m²

PREDAJ: 3IZBOVÝ BYT, DUNAJSKÁ STREDA -SÍDL. BORINY

Reality Dunajská Streda

3 izbový byt | Boriny | 56 m²

NA PREDAJ: 3-IZBOVÝ BYT V Dunajská Streda – SÍDLISKO BORINY Hľadáte útulné bývanie v pokojnom

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

124,000 € 2214 €/m²

PREDAJ, 3 - izbový byt, Kežmarok-Ľubica, Ul. Lanškrounská

Reality Kežmarok

3 izbový byt | Lanškrounská | 73 m²

Na základe písomného poverenia majiteľa nehnuteľnosti, Vám realitná kancelária RE/MAX, ponúka

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Kežmarok

156,900 € 2149 €/m²

Na predaj 3 izbový byt, 76 m2, lodžia, stav po čiastočnej obnove, Veľký Meder

Reality Veľký Meder

3 izbový byt | Komárňanská | 76 m²

Ponúkam na predaj priestranný 3-izbový byt vo Veľkom Mederi, na Komárňanskej ulici, len pár mi

Publikované: 20.01.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Veľký Meder

104,000 € 1368 €/m²

NA PREDAJ 3,5-izb. byt, 96,5m2, 2 balkóny Demänová - Liptovský Mikuláš

Reality Liptovský Mikuláš

3 izbový byt | Nevyplnená | 97 m²

Slnečný 3,5-izbový byt (97 m²) v Demänovej – Brána do Jasnej Hľadáte bývanie, kde máte hory n

Publikované: 02.02.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

179,900 € 1855 €/m²

Predaj 3-izb. byt Nitra, Chrenová

Reality Nitra

3 izbový byt | Lipová | 70 m²

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS! Realitná kancelária RE/MAX Vám ponúka na predaj útulný trojizbový byt s

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Nitra

185,000 € 2643 €/m²

Predaj 3 izbového bytu V Závadke nad Hronom

Reality Závadka nad Hronom

3 izbový byt | Nevyplnená | 68 m²

Realitná kancelária REMAX, ako výhradný zástupca majiteľa nehnuteľnosti, ponúka na predaj príj

Publikované: 02.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Závadka nad Hronom

43,000 € 632 €/m²

REZERVÁCIA!! Predaj 3 izbového bytu v Dunajskej Strede, Radničné námestie, 70 m2, centrum mesta

Reality Dunajská Streda

3 izbový byt | Radničné námestie | 70 m²

Realitná kancelária RE/MAX exkluzívne ponúka na predaj 3 izbový byt s rozlohou 70 m2 na 4.posc

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

Cena dohodou

3D prehliadka
3D prehliadka

✅ Veľkometrážny 2-izbový byt (91 m²) s potenciálom na 3-izbový, tehla

Reality Bratislava-Rača

3 izbový byt | Dopravná | 91 m²

Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj nadštandardne priestranný 2-izbový byt s možnosťou

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

199,890 € 2197 €/m²

Realitná kancelária REMAX ponúka na predaj pekný 3 izb. byt po rekonštrukcii v Galante

Reality Galanta

3 izbový byt | Česká | 70 m²

Exkluzívne iba u nás! Realitná kancelária REMAX Ponúka na predaj slnečný 3 izbový byt po rek

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Galanta

148,900 € 2127 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Ponúkame na predaj 3 izbový byt 96 m2, garáž, záhradka v NMnV na Trenčianskej ulici

Reality Nové Mesto nad Váhom

3 izbový byt | Trenčianska | 96 m²

Ponúkame na predaj veľký 3 izbový byt o výmere 96 m2 s garážou, záhradkou, hospodárskou budovou

Publikované: 01.09.2025 Aktualizované: 20.11.2025
Byty na predaj Nové Mesto nad Váhom

150,000 € 1563 €/m²

ID-3686 SUPER PONUKA - ZARIADENÝ 3iz. byt SEČOVCE ( 3x BALKÓN)

Reality Sečovce

3 izbový byt | Dargovských Hrdinov | 1 m²

ID:3686 Ponúkame na predaj priestranný 3-izbový byt v Sečovciach – Dargovských Hrdinov: -situov

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 16.04.2026
Byty na predaj Sečovce

102,900 € 102900 €/m²

NA PREDAJ: 3-izbový byt v centre Michaloviec – Námestie osloboditeľov

Reality Michalovce

3 izbový byt | Nám. Osloboditeľov | 1 m²

ID:9633 Ponúkame na predaj priestranný 3-izbový byt v lukratívnej lokalite priamo v centre Mic

Publikované: 20.02.2025 Aktualizované: 03.03.2026
Byty na predaj Michalovce

168,900 € 168900 €/m²

NOVINKA – 3 izbový byt v CENTRE - Sečovce

Reality Sečovce

3 izbový byt | Obchodná | 1 m²

ID:3081 Ponúkame Vám na predaj 3 izbový byt v Sečovciach: - nachádza sa v centre mesta, v lo

Publikované: 31.03.2025 Aktualizované: 08.12.2025
Byty na predaj Sečovce

105,000 € 105000 €/m²

3-izbový byt – Humenné - Laborecká ul.

Reality Humenné

3 izbový byt | Laborecká | 1 m²

ID:3031 Ponúkame na predaj priestranný trojizbový byt v meste Humenné, na obľúbenej Laboreckej

Publikované: 28.10.2025 Aktualizované: 08.12.2025
Byty na predaj Humenné

122,900 € 122900 €/m²

Na PREDAJ 3-izbový byt v historickej časti mesta Nitra - Župné námestie

Reality Nitra

3 izbový byt | Župné Námestie | 82 m²

Stanislava Hoppe +421 910 318 899 e-mail: stanka.hoppe@v2realestate.sk V2 Real Estate ponúka

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Nitra

239,900 € 2926 €/m²

Bývajte v byte s veľkou záhradou

Reality Pusté Úľany

3 izbový byt | Lúčny Dvor | 103 m²

Predmetom ponuky je veľký 3 izbový byt s pozemkom 6 árov (606 m2), nachádzajúci sa v extravilá

Publikované: 04.07.2025 Aktualizované: 11.07.2025
Byty na predaj Pusté Úľany

185,000 € 1796 €/m²

3-izbový byt s loggiou vo vyhľadávanej časti Petržalky – Furdekova ulica

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Furdekova | 75 m²

3-izbový byt s loggiou vo vyhľadávanej časti Petržalky – Furdekova ulica Ponúkame na predaj pri

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 15.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

269,900 € 3599 €/m²

Veľký 3-izbový byt (pôvodne 4-izbový) s parkovaním v tichom prostredí – Bratislava, Staré Mesto, Slávičie údolie

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Slávičie údolie | 120.89 m²

Priestranný 3-izbový byt (pôvodne 4-izbový) v tichom prostredí – Bratislava, Staré Mesto, Slávi

Publikované: 13.10.2025 Aktualizované: 03.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

399,000 € 3301 €/m²

REZERVOVANÉ Slnečný 3izb. byt, 81 m2, loggia 8,5m2, 3 x balkón, BORIA

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | 79 m²

Popis: Exkluzívne ponúkame na predaj 3 - izbový slnečný byt (možnosť prerobiť na 4i byt) v blí

Publikované: 15.12.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

365,000 € 4620 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

KÚPA 3 IZBOVÝ BYT POVAŽSKÁ BYSTRICA

Reality Považská Bystrica

3 izbový byt | Stred | 70 m²

Hľadáme pre nášho klienta 3-izbový byt v Považskej Bystrici, lokalita Stred alebo Lánska. Byt

Publikované: 13.03.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Považská Bystrica

140,000 € 2000 €/m²

Rýchly výber

Reality v Martine (756)
Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Byty na predaj v Bratislave (8525)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1304)
Byty v Banskej Bystrici (1409)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Rodinné domy na predaj (23118)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30311)
Upresniť hľadanie