3 izbový byt s garážou a krásnym výhľadom

Reality Košice-Staré Mesto

3 izbový byt | Československej armády | 72 m²

Ponúkame Vám na predaj priestranný 3-izbový byt vo vyhľadávanej časti Košíc – Staré Mesto, na u

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

289,000 € 4014 €/m²

Exkluzívne!! NA PREDAJ 3izb. BYT, 70m2, Devínska Nová Ves, čiastočná rekonštrukcia, 3D

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

3 izbový byt | Pavla Horova | 70 m²

V exkluzívnom zastúpení klienta Vám ponúkame na predaj 3 izbový byt v lokalite Bratislava IV. -

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

212,000 € 3029 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

KARAS | SLNEČNÝ 3-IZBOVÝ BYT + 2 LOGGIE| PETRŽALKA, HOLÍČSKA ULICA

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Holíčska | 76 m²

ZÁKLADNÉ INFORMÁCIE 3-izbový byt, úžitková plocha 70 m² (samotný byt) plus dve loggie navyše k

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

239,900 € 3157 €/m²

AXIS REAL | Tichý 3-izbový byt s LODŽIOU a ŠATNÍKOM v zeleni, DÚBRAVKA

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | Saratovská | 73.86 m²

360° VIRTUÁLNU PREHLIADKU A 3D PÔDORYS NEHNUTEĽNOSTI NÁJDETE NA: https://info.axisreal.sk/ACB

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

239,900 € 3248 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

3-izbový byt, Bielocerkevská, Košice

Reality Košice-Dargovských hrdinov

3 izbový byt | Bielocerkevská | 65 m²

Realitná kancelária Silver Real Vám predstavuje atraktívny 3‑izbový byt s výmerou 65 m² a za

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Košice-Dargovských hrdinov

189,900 € 2922 €/m²

3-izbový byt Zvolen | 81 m², balkón, dve komory, zariadený

Reality Zvolen

3 izbový byt | - | 83 m²

3-izbový byt 81 m² pri centre Zvolena | komplet zariadený, 2x komora, balkón ID 547 Igo

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Zvolen

173,998 € 2096 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Priestranný 3-izbový byt s loggiou na Toplianskej ulici 69,4m²

Reality Bratislava-Vrakuňa

3 izbový byt | 69.4 m²

TUreality ponúka na predaj priestranný 3-izbový byt na Toplianskej ulici, ktorý zaujme dobrou v

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Vrakuňa

199,999 € 2882 €/m²

3i byt Lánska komplet prerobený

Reality Považská Bystrica

3 izbový byt | 72 m²

TUreality ponúka na predaj krásny a kompletne moderne zrekonštruovaný 3 izbový byt na Lánskej v

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Považská Bystrica

155,000 € 2153 €/m²

BRANDreal - 3 izbový byt 84 m2, Juh Piešťany

Reality Piešťany

3 izbový byt | Javorová | 84 m²

Ponúkame Vám na predaj veľký, svetlý 3 izbový byt s výmerou až 84 m2 vo výbornej lokalite na sí

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Piešťany

189,900 € 2261 €/m²

TUreality pripravuje do ponuky 3i byt v Banskej Bystrici v lokalite Sásová 69,49 m²

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | 69.49 m²

TUreality pripravuje do ponuky 3-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite Sásová - Tatranská (koniec

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

180,000 € 2590 €/m²

Na predaj byt v Hrabovskej doline, Ružomberok

Reality Ružomberok

3 izbový byt | 60 m²

Vo výhradnom zastúpení majiteľov nehnuteľnosti ponúkam na predaj priestranný 3-izbový byt v Hra

Publikované: 02.10.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Ružomberok

170,000 € 2833 €/m²

člen NARKS

Atraktívny 3‑izbový byt pri parku – pokojné bývanie v centre mesta

Reality Piešťany

3 izbový byt | 74 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj svetlý a priestranný 3‑izbový byt s balkónom o výmere 74 m², situ

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Piešťany

195,000 € 2635 €/m²

člen NARKS

NA PREDAJ: 3-izbový byt s balkónom vo vyhľadávanej lokalite – Devínska Nová Ves, ul. Ivana Bukovčana

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

3 izbový byt | Ivana Bukovčana | 63 m²

Ponúkame na predaj príjemný 3-izbový byt situovaný vo vyhľadávanej a pokojnej časti Bratislavy

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 26.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

211,990 € 3365 €/m²

REALITY PROGRES PONÚKA 3 IZBOVÝ BYT + 2 x BALKÓN 74 m2 STARÁ TURÁ - NMNV - VOĽNÝ

Reality Nové Mesto nad Váhom

3 izbový byt | 68 m²

REALITY PROGRES, s.r.o. PONÚKA ČIASTOČNE PREROBENÝ 3 - IZBOVÝ BYT 68 m2 + 2 x BALKÓN Hurbanova

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 27.03.2026
Byty na predaj Nové Mesto nad Váhom

105,000 € 1544 €/m²

REALITY PROGRES PONÚKA 3 IZBOVÝ BYT + 2 x BALKÓN 74 m2 STARÁ TURÁ - VOĽNÝ

Reality Stará Turá

3 izbový byt | Hurbanova | 68 m²

Publikované: 12.09.2025 Aktualizované: 28.02.2026
Byty na predaj Stará Turá

105,000 € 1544 €/m²

Exkluzívne-predaj 3iz.byt 82m2, špajza-komora-balkón SEVER-Bánovce n/B

Reality Bánovce nad Bebravou

3 izbový byt | 5. apríla | 82 m²

⨳⨳⨳ VYHĽADÁVANÁ LOKALITA ▻ PRIESTRANNÝ BYT ▻ POKOJNÉ PROSTREDIE PLNÉ ZELENE ⨳⨳⨳ Hľadáte bývani

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bánovce nad Bebravou

110,000 € 1341 €/m²

3 izbový byt Trenčianske Teplice, 69m2, balkón, lodžia

Reality Trenčianske Teplice

3 izbový byt | Štvrť SNP | 69 m²

PRIPRAVUJEME PRE VÁS - útulný 3 izbový byt v kúpeľnom meste Trenčianske Teplice na sídlisku Št

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Trenčianske Teplice

119,900 € 1738 €/m²

3-izbový byt so záhradou a garážou – Sadová ulica, Piešťany

Reality Piešťany

3 izbový byt | Sadová | 64 m²

Ponúkame na predaj 3-izbový byt v tichej lokalite Piešťan na Sadovej ulici, vhodný pre rodinné

Publikované: 30.01.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Piešťany

185,000 € 2891 €/m²

3-izbový byt so záhradou a garážou – Sadová ulica, Piešťany

Reality Piešťany

3 izbový byt | Sadová | 64 m²

Publikované: 12.01.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Piešťany

185,000 € 2891 €/m²

3 izbový byt Bánovce nad Bebravou / SEVER / 64 m2 / čiastočná rekonšt

Reality Bánovce nad Bebravou

3 izbový byt | 64 m²

ZNÍŽENÁ CENA -Ponúkame Vám na predaj 3 izbový byt Bánovce nad Bebravou / SEVER / Plocha: úžitko

Publikované: 02.01.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bánovce nad Bebravou

94,400 € 1475 €/m²

Na predaj 3-izbový byt po čiastočnej rekonštrukcii, s balkónom, komorou a pivnicou, Šaľa - Veča

Reality Šaľa

3 izbový byt | Fraňa Kráľa | 74 m²

Číslo ponuky : 2731, Kontakt: Eduard Číž, Telefón : 0910 706 802, E-mail : ciz@vasereality.sk

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Šaľa

129,900 € 1755 €/m²

Na predaj tehlový 3-izbový byt s garážou a záhradkou - NMnV

Reality Nové Mesto nad Váhom

3 izbový byt | 96 m²

Číslo ponuky : 2565 , Telefonický kontakt : 0911 455 711 , E-mailová adresa : kasaj@vasereality

Publikované: 12.01.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Nové Mesto nad Váhom

150,000 € 1563 €/m²

Predaj, 3 izbový byt nová strecha, kúrenie a elektrina, Ivanka pri Nitre

Reality Ivanka pri Nitre

3 izbový byt | Konopárenská | 70 m²

Hľadáte bývanie s pocitom rodinného domu, ale za cenu bytu? Máme pre vás 3-izbový byt (z dispoz

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Ivanka pri Nitre

124,900 € 1784 €/m²

GRAVITAS | 3-izbový byt s garážou v pokojnej časti Lipky – Budmerice

Reality Budmerice

3 izbový byt | Nezadaná | 76 m²

Ráno vás zobudí ticho a zeleň namiesto ruchu mesta – presne takto môže vyzerať vaše nové bývani

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Budmerice

156,000 € 2053 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1304)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30311)
Reality v Martine (756)
Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Byty v Banskej Bystrici (1409)
Rodinné domy na predaj (23118)
Byty na predaj v Bratislave (8525)
Upresniť hľadanie