3 izbový byt- ul. Palúčanská

Reality Liptovský Mikuláš

3 izbový byt | Palúčanská | 60 m²

Vaša realitná kancelária Liptoreal s.r.o. Vám EXKLUZÍVNE ponúka na predaj 3 izbový byt s výmero

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

176,000 € 2933 €/m²

REZERVOVANÉ EXKLUZÍVNE METROPOLITAN │Slnečný 3i byt s terasou, parking

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Bajkalská | 79.67 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj slnečný 3i byt s terasou a parkovacím státím v novostavbe TRI VEŽ

Publikované: 31.07.2023 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

347,000 € 3966 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Predaj 3-izbového bytu, Michalská, Michalská, Hlohovec

Reality Hlohovec

3 izbový byt | Michalská | 70 m²

Na predaj 3-izbový byt s balkónom v Hlohovci – skvelá ponuka Ponúkame na predaj priestranný 3-

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Hlohovec

Cena dohodou

Čiastočne zrekonštruovaný 3-izbový byt na Bottovej (93m2)

Reality Trnava

3 izbový byt | J.Bottu | 93 m²

INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ: 3i byt (93 m²) s 3 vstupmi a možnosťou mezonetu POPIS NEHNUTEĽNOSTI:

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Trnava

249,000 € 2677 €/m²

ZREKONŠTRUOVANÝ 3 IZB. BYT PRI DRAŽDIAKU NA ĽUBOVNIANSKEJ UL.

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Ľubovnianska | 70 m²

Realitná kancelária AC Reality sro. ponúka na predaj zrekonštruovaný 3 izbový byt na Ľubovnians

Publikované: 02.05.2026 Aktualizované: 02.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

266,500 € 3807 €/m²

VYMEŇ SUSEDA! - VÝNIMOČNÝ 3 IZB. BYT S PRIESTRANOU LOGGIOU, VYHĽADÁVANÁ LOKALITA, BA IV, PÚPAVOVA ul., KARLOVÁ VES.

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Púpavová | 71.73 m²

Predstavujeme Vám výnimočnú príležitosť stať sa majiteľom 3 izbového bytu s úžasnou atmosférou

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

230,000 € 3206 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

VYMEŇ SUSEDA! - Výnimočný 3 izb. TEHLOVÝ, staromestský byt 91.55 m2 s východom na terasu, Dostojevského rad, Staré mesto - BA I.

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Dostojevského rad | 91.55 m²

VYMEŇ SUSEDA! - Výnimočný 3 izb. TEHLOVÝ, staromestský byt 91.55 m2 s východom na terasu, v abs

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

359,900 € 3931 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

3-izb. Byt - Topoľčany

Reality Topoľčany

3 izbový byt | Družby | 114 m²

Ponúkame na predaj mimoriadne priestranný 3-izbový byt s veľkorysou úžitkovou plochou až 114 m²

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Topoľčany

170,000 € 1491 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Priestranný 3-izbový byt s nízkymi nákladmi v zelenej časti Senca

Reality Senec

3 izbový byt | Považská | 70 m²

Hľadáte bývanie, kde máte všetko na dosah ruky, obklopené zeleňou a s nákladmi, ktoré nezaťažia

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Senec

174,990 € 2500 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Predaj | Priestranný 3-izbový byt s balkónom | Humenné, Pod Sokolejom | Bývajte s NAMI

Reality Humenné

3 izbový byt | 77.5 m²

Realitná kancelária Bývajte s Nami Vám exkluzívne ponúka na predaj trojizbový byt s balkónom

Publikované: 17.01.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Humenné

113,000 € 1458 €/m²

Predaj | Priestranný 3-izbový tehlový byt v Kráľovskom Chlmci | BÝVAJTE s nami

Reality Kráľovský Chlmec

3 izbový byt | 68.5 m²

Realitná kancelária Bývajte s nami Vám exkluzívne ponúka na predaj slnečný 3-izbový byt v os

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Kráľovský Chlmec

33,900 € 495 €/m²

Trnava ponúkame na predaj 3 izbový byt s balkónom na ulici Zelenečská, Exkluzívne iba v Kaldoreal !!!

Reality Trnava

3 izbový byt | Zelenečská ulica | 61 m²

Vo výhradnom zastúpení klienta ponúkame na predaj prakticky riešený a útulný 2-izbový byt prero

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Trnava

165,000 € 2705 €/m²

Video!!!3iz byt 62,92m2 v tichom prostredí Topoľčianok

Reality Topoľčianky

3 izbový byt | 62.92 m²

VIDEO: Skopíruj link do prehliadača: https://youtu.be/BVMPqdLO4kk Chcete bývať v tichom prostre

Publikované: 31.10.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Topoľčianky

112,000 € 1780 €/m²

NA PREDAJ: 3-izbový byt Žarec – 71,53 m², 2 balkóny, špajza

Reality Čadca

3 izbový byt | M. R. Štefánika | 71.53 m²

Ponúkame na predaj priestranný 3-izbový byt v obľúbenej lokalite Žarec. Byt sa nachádza na 5. p

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Čadca

159,000 € 2223 €/m²

člen NARKS

Na predaj: priestranný 3-izbový byt po rekonštrukcii, Čadca - Hurbanova ulica

Reality Čadca

3 izbový byt | 68.06 m²

Ponúkame na predaj priestranný 3-izbový byt po rekonštrukcii v obľúbenej lokalite Čadca - Kyčer

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Čadca

138,000 € 2028 €/m²

člen NARKS

Nadštandardný 4-izbový byt s dvomi loggiami a krásnym výhľadom – Karlova Ves

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Jurigovo nám. | 101.96 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj priestranný 4-izbový byt na začiatku Karlovej Vsi, vo vyhľadávane

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

340,000 € 3335 €/m²

3-izbový byt s 2 balkónmi a panoramatickým výhľadom

Reality Levice

3 izbový byt | Dopravná | 74 m²

ASGARD home reality exkluzívne ponúka na predaj 3-izbový byt s 2 balkónmi orientovanými na zápa

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Levice

115,000 € 1554 €/m²

Byt 3+1 na sídl. Mier, Spišská Nová Ves

Reality Spišská Nová Ves

3 izbový byt | P. Jilemnického | 68 m²

Ponúkame na predaj trojizbový byt na sídlisku Mier v Spišskej Novej Vsi. Panelová nehnuteľnosť

Publikované: 08.02.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Spišská Nová Ves

125,000 € 1838 €/m²

Byt 3+1 s balkónom Smižany, okr. Sp. Nová Ves

Reality Smižany

3 izbový byt | Rázusova | 72 m²

Ponúkame na predaj 3 izbový byt s balkónom v Smižanoch, okr. Spišská Nová Ves. Čiastočne prerob

Publikované: 14.02.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Smižany

120,000 € 1667 €/m²

Byt 3+1 s balkónom v meste Spišské Vlachy, okres Sp. Nová Ves

Reality Spišské Vlachy

3 izbový byt | Spišské Vlachy | 80 m²

Ponúkame na predaj trojizbový byt s balkónom v meste Spišské Vlachy, okres Spišská Nová Ves. Te

Publikované: 02.07.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Spišské Vlachy

99,000 € 1238 €/m²

Byt 3+1 sídl. Mier, Spišská Nová Ves

Reality Spišská Nová Ves

3 izbový byt | P. Jilemnického | 68 m²

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Spišská Nová Ves

115,000 € 1691 €/m²

Útulný 3- izbový byt, 74 m2, Michalovce

Reality Michalovce

3 izbový byt | Štefánikova | 74 m²

Ponúkame na predaj 3.izbový byt s výmerou 74 m2 pár minút chôdze od centra mesta. Nehnuteľnosť

Publikované: 15.04.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Michalovce

Cena dohodou

Byt 3+1 tehlový byt s balkónom Smižany, okr. Sp. Nová Ves

Reality Smižany

3 izbový byt | Smižany | 78 m²

Ponúkame na predaj 3 izbový tehlový byt s balkónom v obci Smižany, okr. Sp. Nová Ves. Nehnuteľn

Publikované: 09.09.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Smižany

108,000 € 1385 €/m²

Bytový dom 3+1 v obci Markušovce, okr. Sp.Nová Ves

Reality Markušovce

3 izbový byt | Markušovce | 175 m²

Ponúkame na predaj 3 izbový obytný dom v radovej výstavbe v obci Markušovce, okr. Spišská Nová

Publikované: 14.03.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Markušovce

97,000 € 554 €/m²

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23118)
Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Reality v Martine (756)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1304)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30311)
Byty na predaj v Bratislave (8525)
Byty v Banskej Bystrici (1409)
Upresniť hľadanie