2 izbový byt | Trieda Andreja Hlinku | 61 m²
KABØ real estate Vám ponúka na predaj priestranný dvojizbový byt o výmere 60 m2, ktorý sa nachá
169,990 € 2787 €/m²
Iný byt | Nám. sv. Anny | 103 m²
V exkluzívnej lokalite Trenčín – Námestie sv. Anny – ponúkame nehnuteľnosť, ktorá presahuje rám
2,200 €/m2 21 €/m2
Rodinný dom | 154 m²
Volám sa Ján Mokrý a exkluzívne Vám ponúkam na predaj rodinný dom v obci Cigeľ. Tento dom je ih
119,000 € 773 €/m²
3 izbový byt | Španielsko
Rezidenčný komplex pozostávajúci z bytov a penthouseov so spoločným bazénom v meste Aguilas. Ne
162,500 € 2708 €/m²
2 izbový byt | Španielsko
BYTY V BUNGALOVOCH NA POSTEJNOM POSCHODÍ V CALPE Krásne byty v bungalovoch na poschodí s 1 sp
175,000 € 3070 €/m²
Pozemok pre bytovú výstavbu | 905 m²
TUreality ponúka na predaj slnečný stavebný pozemok situovaný v pokojnej časti mesta Ilava, len
174,300 € 193 €/m²
Objekt pre obchod | 60 m²
TUreality ponúka podnik v centre mesta na predaj. Všetko potrebné informácie nájdete na fridman
Cena dohodou
3 izbový byt | Lesná | 60 m²
3i byt s balkónom v zateplenom, nízkopodlažnom, tehlovom bytovom dome vo Vrútkach. Byt o výmere
Cena dohodou
3 izbový byt | Slovenská | 68 m²
Exkluzívne ponúkame na predaj 3-izbový byt s loggiou v centre mesta: Lokalita: centrum, Spišsk
Cena dohodou
4 izbový byt | Tulská 89 | 83.27 m²
Ponúkame na predaj príjemný, 4-izbový byt, ktorý vás zaujme svojou vzdušnosťou, praktickou dis
230,000 € 2762 €/m²
2 izbový byt | 56 m²
TUreality ponúka na predaj svetlý a prakticky riešený 2-izbový byt situovaný v prestížnej rezid
253,000 € 4518 €/m²
Garáž | 17 m²
Tureality ponúka na predaj rohovú garáž na Kukučínovej ulici! Perfektne udržiavaná rohová gar
19,900 € 1171 €/m²
Rodinný dom | 92 m²
TUreality ponúka na predaj priestranný 3-izbový dvojdom v obľúbenej obci Miloslavov, ideálny pr
285,000 € 3098 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 900 m²
Hľadáte spôsob, ako ochrániť svoje úspory pred infláciou v nízkorizikovom aktíve? TU reality po
36,000 € 40 €/m²
1 izbový byt | 42 m²
TU Reality Vám ponúka na predaj veľký 1 izbový byt na sídlisku KVP v Košiciach, na 6. poschodí,
154,999 € 3690 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 0 m²
TUreality ponúka vo výhradnom zastúpení na predaj krásny slnečný pozemok ideálny na výstavbu ro
174,500 €
3 izbový byt | 75 m²
Tureality ponúka na predaj 3 izbový byt vo vyhľadávanej lokalite Košice - Sever v širšom centre
275,099 € 3668 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | 421 m²
Tureality ponúka na predaj útulný záhradný domček s pozemkom nachádzajúci sa v obľúbenej lokali
71,000 € 169 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 599 m²
TU reality Vám ponúka na predaj pozemok 599 m² v Gyňove cca 15 minút autom od Košíc. Ponúkame
95,999 € 160 €/m²
Rodinný dom | 812 m²
TUreality ponúka na predaj priestranný, kompletne zariadený 5i rodinný dom s garážou v pokojnej
374,999 € 462 €/m²
Rodinný dom | 174 m²
TUreality ponúka vynikajúco dispozične riešený 6-izbový rodinný dom s garážou a záhradou v rado
320,000 € 1839 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 668 m²
TUreality ponúka na predaj stavebný pozemok s výmerou 668 m² v obci Veľké Ripňany, vhodný na vý
55,000 € 82 €/m²
3 izbový byt | 68 m²
TUreality ponúka na predaj 3-izbový byt o výmere 68 m², ktorý vyniká skvelou polohou, svetlosťo
172,000 € 2529 €/m²
3 izbový byt | 69.49 m²
TUreality pripravuje do ponuky 3-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite Sásová. Byt s výmerou 69
Cena dohodou
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.