Rodinný dom | 981 m²
TUreality Vám ponúka na predaj 5 izbový dvojpodlažný rodinný dom so samostatnou garážou na poze
95,000 € 97 €/m²
Rodinný dom | 260 m²
Priestranný rodinný dom v obci Rišňovce (18 km od Nitry) s rozlohou približne 260 m2 postavený
257,000 € 988 €/m²
Skladový objekt | Drevárska | 4,767 m²
Ponúkame Vám exkluzívne na predaj Budovu skladov a výrobne v Dunajskej Strede na ulici Drevársk
590,000 € 124 €/m²
Chata, drevenica, zrub | K rybníkom | 64.59 m²
Ponúkame exkluzívne na predaj atraktívnu rekreačnú chatu, ktorá sa nachádza v obľúbenej lokalit
79,000 € 1223 €/m²
3 izbový byt | Javorová | 88 m²
Moderný maklér ponúka na predaj výnimočný 3-izbový mezonetový byt, ktorý spája priestor rodinné
249,000 € 2830 €/m²
Polyfunkčný objekt | Nezadaná | 400 m²
Ponúkame na predaj polyfunkčný objekt priamo v centre mesta Turzovka, ktorý predstavuje výbornú
279,000 € 698 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 0 m²
Pripravujeme dražbu rodinného domu s pozemkami o výmere viac ako 500 m2 na Matejovskom námestí
Cena dohodou
Apartmánový dom | Nezadaná | 1,238 m²
Spoločnosť U9, a.s. ponúka na predaj historickú nehnuteľnosť v centre Piešťan. Ide o 2 – podlaž
2,300,000 € 2181 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 0 m²
Spoločnosť U9 a.s. Vám ponúka na predaj rodinný dom v obci Buková. Obec Buková sa nachádza v Ch
130,000 €
Rodinný dom | Ulica 1. mája | 105 m²
Ponúkame na predaj rodinný dom v pokojnej štvrti rodinných domov v bratislavskej Devínskej Nove
469,000 € 4467 €/m²
Záhradná chatka | Jantárové Námestie | 40 m²
Murovaná mestská chata s altánkom a výbornou dostupnosťou, sa nachádza v priamom susedstve vilo
39,000 € 975 €/m²
2 izbový byt | 55 m²
TUreality ponúkajú na predaj lukratívny, moderne riešený 2-izbový byt s výmerou 55 m², nachádza
156,000 € 2836 €/m²
2 izbový byt | Svoradova | 53 m²
Hľadáš bývanie, ktoré nemá sterilnú atmosféru novostavieb? Zabudni na pravé uhly a nudné dispoz
315,000 € 5943 €/m²
Rodinný dom | 496 m²
IMG real Vám ponúka na predaj investičnú nehnuteľnosť v obci Stará Kremnička (Žiar nad Hronom).
249,999 € 504 €/m²
3 izbový byt | 63 m²
TUreality ponúka na predaj 3-izbový byt s výmerou 63 m² v obľúbenej lokalite mesta Piešťany. By
139,990 € 2222 €/m²
1 izbový byt | 29.4 m²
Skopírujte si link na videoprehliadku bytu https://youtu.be/lo4n8LulPdU TU reality, vo výhrad
112,000 € 3810 €/m²
2 izbový byt | Jána Jonáša | 64 m²
Hľadáš bývanie, do ktorého sa môžeš rovno nasťahovať bez starostí? Práve si ho našiel. Ponúkame
229,990 € 3594 €/m²
3 izbový byt | Ivana Bukovčana | 63 m²
Carla Real Solutions vám ponúka na predaj príjemný 3-izbový byt situovaný vo vyhľadávanej a pok
217,000 € 3444 €/m²
Apartmán | Szentiványho | 55.95 m²
Benard ponúka exkluzívne na predaj apartmán 56 m2 na Štrbskom Plese. Či už ste milovníkom hôr,
390,000 € 6971 €/m²
2 izbový byt | Považská | 54.9 m²
Ponúkame na predaj 2izbový byt na ulici Považská v meste Senec. Výmera bytu je 48,11 m2 bez lo
169,800 € 3093 €/m²
3 izbový byt | 67 m²
TUreality ponúka na predaj priestranný 3-izbový byt nachádzajúci sa v pokojnej lokalite Liptovs
149,900 € 2237 €/m²
2 izbový byt | Trieda Andreja Hlinku | 61 m²
KABØ real estate Vám ponúka na predaj priestranný dvojizbový byt o výmere 60 m2, ktorý sa nachá
169,990 € 2787 €/m²
Iný byt | Nám. sv. Anny | 103 m²
V exkluzívnej lokalite Trenčín – Námestie sv. Anny – ponúkame nehnuteľnosť, ktorá presahuje rám
2,200 €/m2 21 €/m2
Rodinný dom | 154 m²
Volám sa Ján Mokrý a exkluzívne Vám ponúkam na predaj rodinný dom v obci Cigeľ. Tento dom je ih
119,000 € 773 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.