BV REAL na predaj 4 izbový apartmán Žiar nad Hronom FM7375

Reality Žiar nad Hronom

4 izbový byt | Dr. Jánskeho | 97 m²

Realitný maklér Fazika Miroslav a BV REAL realitná kancelária ponúka na predaj 4 izbový aparmán

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Žiar nad Hronom

99,990 € 1031 €/m²

Ponúkame na predaj rodinný dom okres Banská Štiavnica

Reality Beluj

Rodinný dom | 63 m²

PROXAM reality ponúka na predaj pekný kamenný rodinný dom nachádzajúci sa v pokojnej lokalite v

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Beluj

46,900 € 744 €/m²

REZERVOVANÉ, Priestranný 2-izbový byt s dvoma balkónmi – sídlisko F

Reality Topoľčany

2 izbový byt | Podjavorinskej | 65 m²

Ponúkame na predaj 2-izbový byt nachádzajúci sa v pokojnej a vyhľadávanej lokalite na sídlisku

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Topoľčany

140,000 € 2154 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

ASHLAND REALITY PONÚKAJÚ EXKLUZÍVNE NA PREDAJ VEĽKÝ 1. IZBOVÝ BYT V CENTRE BRATISLAVY , V STAROM MESTE, UL. BUKUREŠŤSKÁ.

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | Bukureštská | 51 m²

ASHLAND REALITY PONÚKAJÚ EXKLUZÍVNE NA PREDAJ VEĽKÝ 1. IZBOVÝ BYT V CENTRE BRATISLAVY , V STAR

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 21.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

220,000 € 4314 €/m²

BYT, KTORÝ MÁ VŠETKO: 3 IZBY + GARÁŽ + BALKÓN

Reality Preseľany

3 izbový byt | Nezadaná | 75 m²

Realitná kancelária TOREA Topoľčany ponúka: 3 IZBOVÝ BYT S GARÁŽOU, BALKÓNOM A PIVNICOU v obci

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Preseľany

Cena dohodou

Predaj rodinného domu s pekným pozemkom vo Vrútkach

Reality Vrútky

Rodinný dom | Dlhá | 80 m²

Ponúkame na predaj útulný jednopodlažný rodinný dom vo Vrútkach. Dom je situovaný na peknom sln

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 21.04.2026
Domy na predaj Vrútky

120,000 € 1500 €/m²

Exkluzívne APEX reality 5i. rodinný dom v Šulekove s garážou a pozemkom 1050 m2

Reality Hlohovec

Rodinný dom | Osloboditeľov | 140 m²

Exkluzívne iba u nás v APEX reality ponúkame na predaj 5 izbový, čiastočne podpivničený rodinný

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 21.04.2026
Domy na predaj Hlohovec

180,000 € 1286 €/m²

TOP PONUKA! Slnečný 1-izbový byt v skvelej lokalite mesta Lučenec – neváhajte!

Reality Lučenec

1 izbový byt | Osloboditeľov | 38 m²

Ponúkame na predaj útulný jednoizbový byt , ktorý vás zaujme svojím praktickým dispozičným rie

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na predaj Lučenec

Cena dohodou

Exkluzívny predaj 5 izbový rodinný dom, vhodný ako investícia, pozemok 656 m2, Nová Baňa

Reality Nová Baňa

Rodinný dom | Moyzesova | 145 m²

Skyline reality ponúka exkluzívne na predaj dvojpodlažný 5 izbový rodinný dom v meste Nová Baňa

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Nová Baňa

129,000 € 890 €/m²

Na predaj 6-izbový rodinný dom s krásnou záhradou v Šamoríne

Reality Šamorín

Rodinný dom | - | 186 m²

Moderný maklér exkluzívne ponúka na predaj dvojpodlažný, šesťizbový rodinný dom, ktorý ponúka i

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Šamorín

440,000 € 2366 €/m²

Na predaj 3-izbový byt s loggiou a výbornou dispozíciou – Trenčín Juh

Reality Trenčín

3 izbový byt | Mateja Bela | 67 m²

Na predaj priestranný 3-izbový byt nachádzajúci sa vo vyhľadávanej a pokojnej lokalite Trenčín

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Trenčín

155,000 € 2313 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

3 izbový byt po rekonštrukcii, Prešov, Šváby, Lomnická ulica, 78 m²

Reality Prešov

3 izbový byt | Lomnická | 76 m²

Na predaj 3 izbový byt po rekonštrukcii, Prešov Šváby, Lomnická ulica , 78m², vyvýšené prízemi

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Prešov

199,000 € 2618 €/m²

3- izbový byt s lodžiou, Martin - Jahodníky

Reality Martin

3 izbový byt | Jána Fraňa | 70.5 m²

3-izbový byt s loggiou v mestskej časti Martin - Jahodníky, ktorá je obľúbená najmä vďaka pokoj

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Martin

137,900 € 1956 €/m²

Dva domy v Bergu - v absolútnom súkromí

Reality Rakúsko

Rodinný dom | Rakúsko

Ponúkame na predaj zaujímavú nehnuteľnosť nachádzajúcu sa v rakúskej obci Berg pozostávajúcu z

Publikované: 13.06.2025 Aktualizované: 29.04.2026
Domy na predaj

Info v RK

člen NARKS

Modernizácia v historickej tehle: 92 m² na Záhradníckej s vlastným dvorom a novým výťahom

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Záhradnícka | 94 m²

Ponúkame na predaj výnimočný 3,5-izbový byt, ktorý spája charakter poctivej tehlovej stavby s k

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

300,000 € 3191 €/m²

NA PREDAJ 3 IZBOVÝ BYT PO REKONŠTRUKCII | 64 m² | PRAKOVCE

Reality Prakovce

3 izbový byt | nemá | 64 m²

Ing. Kevin Tohol v spolupráci s Diamond Reality vám prináša na predaj priestranný 3-izbový byt

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Prakovce

84,990 € 1328 €/m²

VÝBORNÁ LOKALITA PRI OC NIVY, 66 M2 ZA SUPER CENU ! Velehradska ul., BA II

Reality Bratislava-Ružinov

Obchodné priestory | Velehradská | 66 m²

Ponúkame na PREDAJ nebytový priestor s výkladmi v BA II pri OC NIVY. VÝHODY: Ulica Velehradsk

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 20.04.2026
Priestory na predaj Bratislava-Ružinov

215,000 € 3258 €/m²

člen NARKS

Rodinný dom (chalupa) v obci Hodruša - Hámre

Reality Žarnovica

Rodinný dom | 98 m²

IMG real ponúka na predaj rodinný dom (chalupu) v obci Hodruša-Hámre, časť Dolné Hámre. Pon

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Žarnovica

150,000 € 1531 €/m²

VEĽKÝ STAVEBNÝ POZEMOK S CHATOU A PRÍPOJKAMI!

Reality Kálnica

Chalupa, rekreačný domček | Nezadaná | 31 m²

Ponúkame Vám na predaj celoročne obývanú chatu s možnosťou rozšírenia o ďalší modul postavenú n

Publikované: 24.11.2025 Aktualizované: 20.04.2026
Chaty a chalupy na predaj Kálnica

119,900 € 3868 €/m²

Príjemný rodinný dom v dobrej lokalite s veľkým dvorom v obci Trhová Hradská

Reality Trhová Hradská

Rodinný dom | Ružová | 120 m²

Ing. Ildikó Marczellová RESPECT REAL ponúka na predaj zdravý a veľmi dobre udržiavaný rodinný d

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 20.04.2026
Domy na predaj Trhová Hradská

144,990 € 1208 €/m²

NA PREDAJ RODINNÝ DOM, Cigeľ (okres Prievidza)

Reality Cigeľ

Rodinný dom | Nezadaná | 252 m²

Dom s príbehom, priestorom a pokojom. Niektoré miesta majú schopnosť spomaliť čas. Rodinný dom

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Cigeľ

225,000 € 893 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

AZ. 5-izbový rodinný dom s výhľadom na Malé Karpaty – Kuchyňa

Reality Kuchyňa

Rodinný dom | 260 m²

Kuchyňa (okres Malacky), tichá ulica na okraji obce Pozemok: 681 m² (kompletne oplotený murovan

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Kuchyňa

290,000 € 1115 €/m²

NA PREDAJ | 3-IZBOVÝ BYT + GARSÓNKA + 64 m² TERASA S VÝHĽADOM NA HRAD - SIHOŤ I.

Reality Trenčín

3 izbový byt | Hurbanova | 130 m²

Moderný maklér vám ponúka na predaj jedinečnú nehnuteľnosť v Trenčíne, nachádzajúcu sa vo vyhľa

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Trenčín

284,560 € 2189 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

TUreality ponúka na predaj PRIESTRANNÝ RODINNÝ DOM V CENTRE OBCE KRIVÁ – IDEÁLNY PRE väčšiu rodinu či ako investícia.

Reality Krivá

Rodinný dom | 120 m²

Krátka upútavka na nehnuteľnosť: youtube.com/shorts/xGbqXarzY1Y Ponúkame na predaj priestranný

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Krivá

205,000 € 1708 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30393)
Byty v Banskej Bystrici (1397)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1300)
Byty na predaj v Bratislave (8536)
Rodinné domy na predaj (23063)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Reality v Martine (743)
Upresniť hľadanie