NA PREDAJ | 3-IZBOVÝ BYT + GARSÓNKA + 64 m² TERASA S VÝHĽADOM NA HRAD - SIHOŤ I.

Reality Trenčín

3 izbový byt | Hurbanova | 130 m²

Moderný maklér vám ponúka na predaj jedinečnú nehnuteľnosť v Trenčíne, nachádzajúcu sa vo vyhľa

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Trenčín

284,560 € 2189 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

TUreality ponúka na predaj PRIESTRANNÝ RODINNÝ DOM V CENTRE OBCE KRIVÁ – IDEÁLNY PRE väčšiu rodinu či ako investícia.

Reality Krivá

Rodinný dom | 120 m²

Krátka upútavka na nehnuteľnosť: youtube.com/shorts/xGbqXarzY1Y Ponúkame na predaj priestranný

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Krivá

205,000 € 1708 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

REZERVOVANÉ ! VILA S PANORAMATICKÝMI VÝHĽADMI A PRIVÁTNYM WELLNESS V UZATVORENEJ ČASTI KOLIBY

Reality Bratislava-Nové Mesto

Rodinný dom | Vosková | 510.8 m²

FEDORS GROUP Vám ponúka exkluzívnu vilu v uzavretej časti Koliby s panoramatickými výhľadmi a v

Publikované: 07.10.2025 Aktualizované: 27.01.2026
Domy na predaj Bratislava-Nové Mesto

1,590,000 € 3113 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

🏡 Vidiecky rodinný dom s veľkou záhradou a vínnou pivničkou – Trstín

Reality Trstín

Rodinný dom | 130 m²

CASMAR RK exkluzívne ponúka na predaj poschodový rodinný dom v obci Trstín, ktorý zaujme svojím

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Trstín

185,000 € 1423 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Na predaj čiastočne zrekonštruovaný rodinný dom v obci Pusté Sady

Reality Pusté Sady

Rodinný dom | - | 221 m²

Moderný maklér vám predstavuje dvojpodlažný rodinný dom v obci Pusté Sady, ktorý v sebe spája č

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Pusté Sady

179,900 € 814 €/m²

Penzion Kipsdorf Altenberg Nemecko na rekonstrukciu

Reality Nemecko

Hotel, penzión, ubytovňa | Nemecko

Rekreačný objekt – penzión v rekonštrukcii – Kipsdorf , Altenberg – Nemecko. Na predaj je zaují

Publikované: 16.02.2025 Aktualizované: 11.04.2026
Objekty na predaj

165,000 € 275 €/m²

33Reality | Na predaj priestranný a slnečný 3-izbový byt s balkónom v Dunajskej Strede!

Reality Dunajská Streda

3 izbový byt | 81.67 m²

Realitná kancelária 33Reality Vám exkluzívne ponúka na predaj veľký, zrekonštruovaný 3- izbový

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

149,000 € 1824 €/m²

Rodinný dom, mestské bývanie, s 2 bytovými jednotkami, predaj, centrum Prešova, Kotrádová ulica

Reality Prešov

Rodinný dom | Kotrádova | 260 m²

Vladimír Gaži a CassaReal Vám vo výhradnom zastúpení ponúka na predaj zaujímavý rodinný dom v š

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Prešov

388,000 € 1492 €/m²

REZERVOVANÉ - štvorizbový byt, čiastočná rekonštrukcia, 84 m2, Trnava, ul. Vladimíra Clementisa

Reality Trnava

4 izbový byt | Ulica Vladimíra Clementisa | 84 m²

TRNAVA REALITY, s.r.o. Vám výhradne ponúka na predaj 4-izbový byt typu bauring po čiastočnej re

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 30.04.2026
Byty na predaj Trnava

225,000 € 2679 €/m²

Rodinný dom a tradičná kopaničiarska chalupa • Bukovec, okres Myjava, pozemok 1879m

Reality Bukovec

Rodinný dom | Nezadaná | 115 m²

DOREAL/EXKLUZÍVNA PONUKA Ak túžite po mieste, kde sa spája pokoj, príroda a domov s dušou, toto

Publikované: 14.10.2025 Aktualizované: 04.05.2026
Domy na predaj Bukovec

119,000 € 1035 €/m²

RealityZopos ponúka na predaj priestranný 3-izbový byt na ulici 1. Mája v Púchove

Reality Púchov

3 izbový byt | 1. mája | 80 m²

RealityZopos ponúka na predaj priestranný 3-izbový byt s výmerou 80 m², nachádzajúci sa na 5. p

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 22.04.2026
Byty na predaj Púchov

176,900 € 2211 €/m²

REZERVOVANÉ - 2-izbový byt, 48 m², rekonštrukcia, Nováčany, 15 km od K

Reality Nováčany

2 izbový byt | Nezadaná | 46 m²

REZERVOVANÉ - Útulný 2-izbový byt po rekonštrukcii v tichej obci Nováčany, len 15 km od Košíc,

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Nováčany

99,900 € 2172 €/m²

člen NARKS

Na predaj rodinný dom v Nitre

Reality Nitra

Rodinný dom | - | 300 m²

Moderný maklér ponúka na predaj priestranný viacpodlažný rodinný dom s úžitkovou plochou 300 m²

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Nitra

339,000 € 1130 €/m²

REZERVOVANÉ | INVESTIČNÝ OBJEKT S PODNIKATEĽSKÝM POTENCIÁLOM V CENTRE TRENČÍNA

Reality Trenčín

Rodinný dom | K dolnej stanici | 284 m²

Moderný maklér vám vo výhradnom zastúpení ponúka na predaj investičný objekt s výrazným podnika

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Trenčín

498,560 € 1755 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj trojpodlažný rodinný dom v lokalite Žitná - Radiša

Reality Žitná-Radiša

Rodinný dom | - | 300 m²

Moderný maklér ponúka na predaj samostatne stojaci trojpodlažný rodinný dom v lokalite Žitná -

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Žitná-Radiša

218,000 € 727 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj rodinný dom vo Veľkom Rovnom

Reality Veľké Rovné

Rodinný dom | - | 213 m²

Moderný maklér ponúka na predaj priestranný 5-izbový zariadený rodinný dom vo Veľkom Rovnom, id

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Veľké Rovné

Cena dohodou

Bánovce nad Bebravou 2 izbový byt v tehlovom bytovom dome blízko centra mesta

Reality Bánovce nad Bebravou

2 izbový byt | - | 60 m²

Ponúkame Vám na predaj 2 izbový /2 a pol izbový/ byt v Bánovciach nad Bebravou na ulici K Nemoc

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bánovce nad Bebravou

70,000 € 1167 €/m²

Na predaj čiastočne prerobený rodinný dom v obci Otrhánky

Reality Otrhánky

Rodinný dom | - | 95 m²

Moderný maklér ponúka na predaj čiastočne zrekonštruovaný rodinný dom v tichej a malebnej obci

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Otrhánky

129,000 € 1358 €/m²

Na predaj rodinný dom s investičným potenciálom v Šuranoch

Reality Šaľa

Rodinný dom | - | 145 m²

Moderný maklér ponúka na predaj rodinný dom nachádzajúci sa v obci Šurany – časť Kopec. Nehnute

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Šaľa

123,900 € 854 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj rodinný dom s investičným potenciálom v Šuranoch

Reality Nitra

Rodinný dom | - | 145 m²

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Nitra

123,900 € 854 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj 7-izbový rodinný dom v Studienke s investičným potenciálom

Reality Malacky

Rodinný dom | ulica | 210 m²

Moderný maklér ponúka v exkluzívnom zastúpení na predaj samostatne stojaci 7-izbový rodinný do

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Malacky

164,000 € 781 €/m²

Na predaj moderný 4-izbový rodinný dom 1km od Nitry

Reality Cabaj-Čápor

Rodinný dom | 98 m²

Moderný maklér ponúka na predaj moderný 4-izbový rodinný dom v lokalite obec Cabaj - Čápor, čas

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Cabaj-Čápor

249,000 € 2541 €/m²

Na predaj 2-izbový byt s pekným výhľadom v Hriňovej

Reality Hriňová

2 izbový byt | - | 64 m²

Moderný maklér ponúka na predaj 2-izbový byt s pekným výhľadom do prírody, situovaný v pokojnej

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Hriňová

97,000 € 1516 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj dom s dvoma bytovými jednotkami v Lieskovci

Reality Lieskovec

Rodinný dom | - | 250 m²

Moderný maklér ponúka na predaj rodinný dom v Lieskovci. Dom je navrhnutý ako dvojgeneračný obj

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Lieskovec

250,000 € 1000 €/m²

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Byty v Banskej Bystrici (1397)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30394)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1300)
Rodinné domy na predaj (23064)
Byty na predaj v Bratislave (8536)
Reality v Martine (743)
Upresniť hľadanie