Rodinný dom s možnosťou 2. samostatných bytov alebo viacgeneračného bývania!

Reality Senica

Rodinný dom | 240 m²

🏡 Ponúkame na predaj prízemný, úplne podpivničený murovaný rodinný dom v zástavbe rodinných dom

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Senica

279,000 € 1163 €/m²

Na predaj luxusný mezonet s terasou a garážou v Starom meste

Reality Bratislava-Staré Mesto

5 a viac izbový byt | Drotárska cesta | 210 m²

Moderný maklér ponúka na predaj výnimočný, priestranný 5-izbový mezonet v Starom Meste na Drotá

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Cena dohodou

Investičná príležitosť! Gigantický pozemok 5.137 m², hotové povolenia a vlakové spojenie, Báhoň

Reality Báhoň

Pozemok pre bytovú výstavbu | 5,137 m²

Predtým ako si pozriete foto-galériu skopírujte si nasledujúci link a pozrite si videoprehliadk

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Báhoň

329,000 € 64 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Rodinný dom po kompletnej rekonštrukcii interiéru Kuchyňa (okres Malacky)

Reality Kuchyňa

Rodinný dom | 91 m²

Váš nový domov pod Malými Karpatmi iba 30 minút od Bratislavy. Moderný interiér, možnosť získan

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Kuchyňa

239,000 € 2626 €/m²

Na predaj 3-izbový byt, Martin - Priekopa

Reality Martin

3 izbový byt | 69 m²

Skopírujte si link na video: https://youtu.be/KbUmg8WPdiw _____________________________________

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Martin

Cena dohodou

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj rodinný dom, Turčiansky Peter

Reality Martin

Rodinný dom | 1,964 m²

Skopírujte si link na video vizualizáciu: https://youtu.be/37kLOl2ZNg4_________________________

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Martin

Cena dohodou

Video prehliadka
Video prehliadka

Tehlový 3 izbový byt 62m2, Nám. oceliarov Košice - Šaca II

Reality Košice-Šaca

3 izbový byt | Námestie oceliarov | 62 m²

Exkluzívne Vám ponúkame na predaj šikovný 3 izbový byt, mestská časť Košice II - Šaca na Námest

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Košice-Šaca

125,000 € 2016 €/m²

Budova s projektom konverzie - Žiar nad Hronom

Reality Žiar nad Hronom

Administratívny objekt | 999.9 m²

IMG real Vám ponúka strategickú investičnú príležitosť v širšom centre mesta Žiar nad Hronom –

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Objekty na predaj Žiar nad Hronom

Cena na vyžiadanie

Na predaj 2 -izbový byt, Starý Juh, Poprad

Reality Poprad

2 izbový byt | Ústecko - Orlická | 50 m²

Realitná kancelária Inori Reality ponúka na predaj čiastočne rekonštruovaný 2 -izbový byt, na u

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Poprad

135,000 € 2700 €/m²

Priestor 90 m2 VT: ambulancia/barber/kozmetika/pizza/obchod/

Reality Vranov nad Topľou

Objekt pre obchod | Lúčna | 90 m²

Ponúkame na PREDAJ obchodný priestor na Sídlisku Lúčna. Priestor má bezbariérový vstup, samosta

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 24.04.2026
Objekty na predaj Vranov nad Topľou

Cena dohodou

Na predaj rodinný dom s bazénom v obci Makov-Potok

Reality Horní Bečva

Rodinný dom | Česká republika | Horní Bečva | -

Moderný maklér ponúka na predaj čiastočne zariadený rodinný dom v obci Makov – Potok. Nehnuteľn

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Horní Bečva

Cena dohodou

3-izbový byt na predaj s nájomníkom – Petržalka, Námestie Hraničiarov

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Námestie Hraničiarov | 73 m²

3-izbový byt na predaj s nájomníkom – Petržalka, Námestie Hraničiarov Ponúkame na predaj **3-i

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

240,000 € 3288 €/m²

RK4 - NA PREDAJ - 4 izbový mezonet Dulovo námestie, Bratislava

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Dulovo námestie | 137 m²

NA PREDAJ: priestranný 4‑izbový mezonet s uzatvorenou loggiou priamo na Dulovom námestí Ponúka

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

455,000 € 3321 €/m²

TUreality predáva sexi apartmán v Tatrách. Rezervované!

Reality Vysoké Tatry

3 izbový byt | 90 m²

TUreality predáva exkluzívne sexi apartmán v Tatrách. Niektoré miesta len navštíviš. Iné ťa poh

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Vysoké Tatry

249,999 € 2778 €/m²

🔑 1-izbový byt na PREDAJ – 36 m², výťah, skvelá lokalita, Poltár

Reality Poltár

1 izbový byt | 36 m²

Reality Novohrad Vám ponúka na PREDAJ útulný 1-izbový byt s výmerou 36 m², ktorý sa nachádza na

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Poltár

45,000 € 1250 €/m²

Na predaj dvojpodlažný rodinný dom s obchodným priestorom a záhradou

Reality Moldava nad Bodvou

Rodinný dom | 600 m²

Ponúkame na predaj dvojpodlažný rodinný dom s výborným potenciálom bývania aj podnikania, situo

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Moldava nad Bodvou

Cena na vyžiadanie

Na predaj 2-izbový tehlový byt – Národná trieda, Košice Sever

Reality Košice-Sever

2 izbový byt | 56 m²

TUreality ponúka na predaj 2-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite Košice – Sever, Národná trieda

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Košice-Sever

205,999 € 3679 €/m²

Na predaj čiastočne zariadený 3-izbový byt vo Vrakuni

Reality Bratislava-Vrakuňa

3 izbový byt | Píniová | 78 m²

Moderný maklér ponúka na predaj 3-izbový byt na Píniovej ulici v mestskej časti Bratislava - Vr

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Vrakuňa

234,990 € 3013 €/m²

Znížená cena!!! TUreaility Ponúka RD 8 izbový v blízkosti Mesta Prievidza

Reality Nedožery-Brezany

5 a viac izbový byt | 196.3 m²

TUreality ponúka na predaj priestranný 8-izbový rodinný dom situovaný v tichej a vyhľadávanej l

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Nedožery-Brezany

290,000 € 1477 €/m²

Chyžka v Pozdišovciach

Reality Pozdišovce

Rodinný dom | Nezadaná | 108.13 m²

Reality Zemplín ponúka na predaj štýlový 4i rodinný dom po rekonštrukcii vo vidieckom štýle v o

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Domy na predaj Pozdišovce

183,990 € 1702 €/m²

NA PREDAJ 3672M2 SLNEČNÝ POZEMOK NA RODINNĚ DOMY KANIANKA (PD)

Reality Kanianka

Pozemok pre rodinné domy | 0 m²

TUreality ponúka na predaj krásny, rovinatý a slnečný pozemok o výmere 3 672 m² v obľúbenej obc

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Kanianka

90 €/m2

Rodinný dom s dvoma bytovými jednotkami a záhradou v obľúbenej lokalite Kopánka – Trnava

Reality Trnava

Rodinný dom | 300 m²

CASMAR realitná kancelária exkluzívne ponúka na predaj výnimočný dvojdom s potenciálom nachádza

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Trnava

Cena dohodou

AKCIA!!! Veľkorysý rodinný dom s bazénom, 2 garážami a úplným súkromím – Dolné Plachtince okr. Veľký Krtíš

Reality Dolné Plachtince

Rodinný dom | Nezadaná | 340 m²

Domov, kde vás neruší ruch cesty, kde máte dostatok priestoru pre rodinu, oddych aj súkromie a

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Domy na predaj Dolné Plachtince

Cena dohodou

TU reality Vám ponúka na predaj rodinný dom alebo víkendovú chatu v blízkosti Brezna

Reality Brezno

Rodinný dom | 981 m²

TUreality Vám ponúka na predaj 5 izbový dvojpodlažný rodinný dom so samostatnou garážou na poze

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Brezno

95,000 € 97 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1396)
Reality v Martine (743)
Rodinné domy na predaj (23063)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1300)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Byty na predaj v Bratislave (8537)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30396)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Upresniť hľadanie