Svetlý a priestranný 4-izbový byt s loggiou – Fončorda, B.B.

Reality Banská Bystrica

4 izbový byt | Tulská 89 | 83.27 m²

Ponúkame na predaj príjemný, 4-izbový byt, ktorý vás zaujme svojou vzdušnosťou, praktickou dis

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

230,000 € 2762 €/m²

Top
Top

Výnimočný strešný 4-izbový byt SKY - Rezidencia Suchý Vrch Banská Bystrica (408)

Reality Banská Bystrica

4 izbový byt | Zimná | 170.81 m²

Hrubá stavba dokončená. Objednajte sa už dnes na fyzickú obhliadku projektu priamo na mieste pr

Publikované: 11.06.2024 Aktualizované: 08.01.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

569,900 € 2856 €/m²

Top
Top

EXKLUZÍVNE NA PREDAJ! 4 izbový byt v novostavbe s veľkou terasou a s parkovaním

Reality Banská Bystrica

4 izbový byt | Pieninská | 120 m²

Spoločnosť Solídne bývanie Vám vo výhradom zastúpení majiteľa predstavuje lukratívny priestrann

Publikované: 11.01.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

Cena dohodou

Slnečný byt s krásnym výhľadom a vlastným parkovaním Sásová

Reality Banská Bystrica

4 izbový byt | Krivánska | 83.85 m²

Ponúkam na predaj svetlý 4 izbový byt v príjemnej časti sídliska Sásová na ulici Krivánska. By

Publikované: 19.04.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

215,000 € 2564 €/m²

Predaj - 4 izbový byt, Banská Bystrica - Rudlová

Reality Banská Bystrica

4 izbový byt | Rudlova | 90 m²

F003-114-RACA Ponuka 4 izbového bytu na predaj v meste Banská Bystrica - mestská časť Rudlová.

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

239,000 € 2656 €/m²

Predaj bytu v Banskej Bystrici centrum.

Reality Banská Bystrica

4 izbový byt | Tajovského | 116 m²

REZERVOVANÝ. EXKLUZÍVNE !!! V TeEq Reality ponúkame v zastúpení majiteľa na predaj luxusný, pr

Publikované: 17.09.2025 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

435,000 € 3750 €/m²

PREDAJ SÚKROMNÝ ATÓMOVÝ KRYT CENTRUM BANSKEJ BYSTRICE

Reality Banská Bystrica

4 izbový byt | Jána Cikkera | 70 m²

Ponúkame na predaj jedinečný a mimoriadne vzácny objekt – plne funkčný súkromný atómový kryt (b

Publikované: 26.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

250,000 € 3571 €/m²

4 - IZBOVÝ BYT NA PREDAJ - BANSKÁ BYSTRICA - SÁSOVÁ

Reality Banská Bystrica

4 izbový byt | 85 m²

Ponúkame na predaj priestranný 4-izbový byt typu bauring v obľúbenej lokalite Banská Bystrica –

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

225,000 € 2647 €/m²

člen NARKS

REZERVOVANÉ: 4 izb. byt, 91 m2, 7/9 posch. Rudlová - Chabenecká

Reality Banská Bystrica

4 izbový byt | Chabenecká | 90 m²

AstonReal ponúka exkluzívne na predaj: 4 izbový byt po kompletnej rekonštrukcii v časti: Rudlov

Publikované: 01.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

265,000 € 2944 €/m²

člen NARKS

HD REALITY, predaj, 4-izbový byt Banská Bystrica-Radvaň

Reality Banská Bystrica

4 izbový byt | 90 m²

HD reality ponúka na predaj veľký, slnečný a dispozične výborne riešený 4-izbový byt o celkovej

Publikované: 01.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

210,000 € 2333 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

HD REALITY, predaj, 4izbový byt Fončorda, Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

4 izbový byt | Tulská | 84.58 m²

HD Reality ponúka na predaj – 4-IZBOVÝ BYT PO KOMPLETNEJ REKONŠTRUKCII, ZARIADENÝ, IHNEĎ VOĽNÝ!

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

238,900 € 2825 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

HD REALITY, predaj, 4- izbový byt Banská Bystrica.

Reality Banská Bystrica

4 izbový byt | Námestie Ludvíka Svobodu | 94 m²

PREDAJ – 4-izbový byt | Banská Bystrica | Novostavba Tri Kocky Lukratívny 4-izbový byt v srdci

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

279,990 € 2979 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

4 izbový byt na skvelej adrese v Banskej Bystrici časť Sásová, na Ružovej ulici.

Reality Banská Bystrica

4 izbový byt | Ružová | 90 m²

Realitná kancelária RE/MAX Vám ponúka na predaj 4 izbový byt na vyhľadávanej adrese, v Starej

Publikované: 22.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

Cena dohodou

Chcete 4 izb. byt? Vyskúšajte dom bez záhrady!

Reality Banská Bystrica

4 izbový byt | Malachovská cesta | 251 m²

TOP Living Vám exkluzívne ponúka na predaj rodinný dom (bez záhrady) nachádzajúci sa v radovej

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

209,000 € 833 €/m²

REKONŠTRUKCIA / TEHLOVÝ 4i byt BB / RADVAŇ / 100 m2 / LOGGIA

Reality Banská Bystrica

4 izbový byt | Podháj | 100 m²

Ponúkame na predaj PRIESTRANNÝ TEHLOVÝ 4 izbový byt v časti mesta Banská Bystrica, časť RADVAŇ

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

255,000 € 2550 €/m²

na predaj 4 izbový byt s pekným výhľadom v Sásovej

Reality Banská Bystrica

4 izbový byt | Kráľovoholská | 83.5 m²

Realitná kancelária SEVOReal, s.r.o. ponúka IBA U NÁS na predaj 4 izbový byt s KRÁSNYM VÝHĽADOM

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

210,000 € 2515 €/m²

*RFReality* veľký 4 izbový byt v Radvani - 100m2

Reality Banská Bystrica

4 izbový byt | Radvanská | 100 m²

*RFReality* ponúka na predaj veľkometrážny byt v Radvani - na Radvanskej ulici. Byt zvolenského

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

225,000 € 2250 €/m²

RFReality 4 izbový veľkometrážny byt s balkónom - Radvanská ulica, Radvaň

Reality Banská Bystrica

4 izbový byt | Radvanská | 100 m²

Publikované: 28.01.2026 Aktualizované: 20.04.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

225,000 € 2250 €/m²

Jedinečný 4 izbový mezanín v Banskej Bystrici je na predaj. Najlepšia adresa v meste!!

Reality Banská Bystrica

4 izbový byt | 143 m²

+4 izbový byt (143m2) s panoramatickým výhľadom na Banskú Bystricu +súkromná rezidencia +techno

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

849,999 € 5944 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

4 izb. byt v centre Banskej Bystrice

Reality Banská Bystrica

4 izbový byt | centrum | 129 m²

DÍON reality Vám ponúka na predaj 4 izbový byt v centre Banskej Bystrice. Nachádza

Publikované: 19.05.2025 Aktualizované: 09.03.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

463,500 € 3593 €/m²

4 izb. veľkometrážne byty na Uhlisku v BB

Reality Banská Bystrica

4 izbový byt | Banská Bystrica | 148 m²

DÍON reality Vám ponúka na predaj dva veľkometrážne byty nad sebou blízko centra v B

Publikované: 12.10.2023 Aktualizované: 09.03.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

Cena dohodou

Exkluzívny 4-izbový byt s terasou priamo pri lese | Suchý Vrch - Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

4 izbový byt | Suchý Vrch | 213.17 m²

Ponúkame na predaj v uvádzacej cene tento nadštandardný a luxusný byt, ktorý je pripra

Publikované: 13.09.2024 Aktualizované: 09.03.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

449,000 € 2106 €/m²

Ponúkame priestranný 4 izbový byt

Reality Banská Bystrica

4 izbový byt | Fončorda | 102 m²

Ponúkame na predaj priestranný 4-izbový byt s loggiou v každej izbe. Hľadáte bývanie, ktoré sp

Publikované: 21.05.2025 Aktualizované: 14.04.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

310,000 € 2908 €/m²

4 izbový byt Mládežnícka ulica Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

4 izbový byt | Mládežnícka | 78.5 m²

Realitná kancelária Leaders and Partners, v zastúpení klienta, ponúka na predaj priestranný

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

215,000 € 2739 €/m²

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8513)
Reality v Martine (763)
Byty v Banskej Bystrici (1409)
Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30323)
Rodinné domy na predaj (23087)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1303)
Upresniť hľadanie