‼️ NOVÁKY - 3 IZBOVÝ BYT NA PREDAJ, VÝBORNÁ LOKALITA + VEĽA ZELENE ‼️

Reality Nováky

3 izbový byt | Nezadaná | 62 m²

Center reality. sk - ponúka v EXKLUZÍVNOM zastúpení majiteľa na predaj 3 izbový byt v krásnej t

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Nováky

119,990 € 1935 €/m²

PRIPRAVUJEME DO PONUKY RD v obci Rozhanovce na pozemku o rozlohe 1 800m2

Reality Rozhanovce

Rodinný dom | 1,800 m²

V TU reality ponúkame na predaj priestranný 4-izbový rodinný dom v obľúbenej obci Rozhanovce H

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Rozhanovce

Cena na vyžiadanie

Ponúkame na predaj 1 izbový byt na sídlisku Sever ulica Národná trieda.

Reality Košice-Sever

1 izbový byt | 54 m²

V TUreality ponúkame na predaj kompletne zariadený 1-izbový byt na ulici Národná trieda. Hľadá

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Košice-Sever

164,999 € 3056 €/m²

Polyfunkčná budova s pozemkom, Rožňava

Reality Rožňava

Polyfunkčný objekt | 900 m²

Realitná kancelária TOBI Real Vám ponúka na predaj investičnú príležitosť v Rožňave s overeným

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Objekty na predaj Rožňava

Cena dohodou

člen NARKS

Arvin & Benet | Veľkorysý 2i byt so slnečnou predzáhradkou a s výnosnosťou 4.8%

Reality Bratislava-Karlova Ves

2 izbový byt | Jána Stanislava | 144.9 m²

Arvin & Benet ponúka na predaj 2i byt s veľkorysou výmerou na prízemí bytového domu na Dlhých D

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

249,000 € 1718 €/m²

1izbovy byt na furci 42m2

Tureality ponúka na predaj byt obľúbenej lokalite Košice – Furča. Byt s výmerou 42 m² ponúka pr

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Košice-Dargovských hrdinov

154,999 € 3690 €/m²

Predam zahradu s chatou

Reality Košice-Sever

Záhradná chatka | 30 m²

TUreality ponúka na predaj V nádhernej lokalite Čermel pozemok - 400m2 s chatou so súpisným čís

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Košice-Sever

85,990 € 2866 €/m²

3 izbový byt s potenciálom a krásnym výhľadom na Solivar

Reality Prešov

3 izbový byt | Lomnická | 65 m²

Ponúkam na predaj krásny slnečný 3 izbový byt v skvelej lokalite sídliska Šváby s výhľadom na r

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Prešov

165,000 € 2538 €/m²

REZERVOVANÝ 4 izbový dvojgeneračný byt v Poprade

Reality Poprad

4 izbový byt | Rázusova | 100 m²

Rezervovaný 4 izbový dvojgeneračný byt v Poprade na starom juhu s celkovou plochou 100 m2 sa na

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na predaj Poprad

214,900 € 2149 €/m²

3-izbový byt v Bardejove

Reality Bardejov

3 izbový byt | J.Grešáka | 64 m²

Ponúkame na predaj 3-izbový byt v Bardejove, ul. J. Grešáka s loggiou. Byt sa nachádza na 4. p

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bardejov

133,000 € 2078 €/m²

člen NARKS

3- izbový byt s garážou v obci Kurima

Reality Kurima

3 izbový byt | Panské záhrady | 66 m²

Ponúkame na predaj, lacné bývanie pre mladé rodiny, s nízkými mesačnými platbami a to slnečný 3

Publikované: 09.10.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Kurima

74,800 € 1133 €/m²

člen NARKS

SLNEČNÁ GARSÓNKA 29 m² S MUROVANÝM JADROM – PÚCHOV

Reality Púchov

Garsónka | 27 m²

TUreality ponúka na predaj príjemnú a veľmi zachovalú garsónku s výmerou 27 m² v jednej z najob

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Púchov

85,000 € 3148 €/m²

ZARIADENÝ 2+kk BYT V TRENČÍNE, 38M2, K VÝSTAVISKU

Reality Trenčín

2 izbový byt | 38 m²

TUreality exkluzívne ponúka na predaj 2+KK byt v Trenčíne, ul. k Výstavisku. Video tu: https://

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Trenčín

Cena na vyžiadanie

Video prehliadka
Video prehliadka

ZARIADENÝ 1 IZBOVÝ BYT V TRENČÍNE, 38M2, K VÝSTAVISKU

Reality Trenčín

1 izbový byt | 38 m²

TUreality exkluzívne ponúka na predaj 1 izbový byt v Trenčíne, ul. k Výstavisku. Video tu: http

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Trenčín

Cena na vyžiadanie

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj 3-izbový byt s loggiou nachádzajúci sa na Sídlisku Sekčov - ul. Sibírska

Reality Prešov

3 izbový byt | 72 m²

TUreality Vám ponúka na predaj 3-izbový byt s loggiou nachádzajúci sa na Sídlisku Sekčov. Ploch

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Prešov

159,999 € 2222 €/m²

ČREMOŠNÉ-chalupa na pozemku 700m2

Reality Čremošné

Rodinný dom | 236 m²

Predstavujeme Vám nádhernú murovanú chalupu v lokalite ČREMOŠNÉ, okr. Turčianske Teplice, ideál

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Čremošné

89,000 € 377 €/m²

TRADIČNÝ DOM V SRDCI TAJOVA, 893 M2, TAJOV

Reality Tajov

Rodinný dom | 55 | 80 m²

Ponúkame na predaj výnimočný, 125-ročný tradičný tajovský dom postavený ešte v období Rakúsko-u

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Tajov

189,000 € 2363 €/m²

Na predaj 3-izbový byt s lóggiou, čiastočne zariadený, Košice – Terasa, Kežmarská ulica

Reality Košice-Západ

3 izbový byt | 70 m²

TU reality Vám so súhlasom majiteľa ponúka na predaj 3-izbový byt, čiastočne zariadený na ulici

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

Cena na vyžiadanie

Modernizácia v historickej tehle: 94 m² na Záhradníckej s vlastným dvorom a novým výťahom

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Záhradnícka | 94 m²

Ponúkame na predaj výnimočný 3,5-izbový byt, ktorý spája charakter poctivej tehlovej stavby s k

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

300,000 € 3191 €/m²

Na predaj 3 izbový byt v tichej časti Pezinka - REZERVOVANÉ

Reality Pezinok

3 izbový byt | Muškátova | 75 m²

Ponúkam na predaj 3 izbový byt na ideálnom 2. poschodí v tehlovom bytovom dome na Muškátovej ul

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 01.05.2026
Byty na predaj Pezinok

199,000 € 2653 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

NA PREDAJ | INVESTIČNÁ NEHNUTEĽNOSŤ S VÝNIMOČNÝM POTENCIÁLOM V ŠIRŠOM CENTRE KOŠÍC

Reality Košice-Sever

Administratívny objekt | Watsonova | 350 m²

Hľadáte investičnú nehnuteľnosť v Košiciach, ktorá má reálny potenciál zhodnotenia, flexibilné

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Objekty na predaj Košice-Sever

849,990 € 2429 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Rodinný dom pre veľkú rodinu

Reality Oščadnica

Rodinný dom | Nezadaná | 590 m²

Ponúkame na predaj výnimočný rodinný dom s dušou penziónu v srdci obľúbenej rekreačnej lokality

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Domy na predaj Oščadnica

424,900 € 720 €/m²

Predaj 3-izbového bytu s krásnym výhľadom na prírodu – Medzev

Reality Medzev

3 izbový byt | 62 m²

TUreality ponúka na predaj 3-izbový byt v meste Medzev, okres Košice-okolie. Byt má výmeru 62 m

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Medzev

85,000 € 1371 €/m²

Stavebný pozemok Dargov – 593 m², IS, pokojná lokalita, okres Trebišov

Reality Dargov

Pozemok pre rodinné domy | 0 m²

TUreality ponúka na predaj slnečný stavebný pozemok o výmere 593 m² v obci Dargov, okres Trebiš

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Dargov

63,000 €

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Reality v Martine (742)
Byty na predaj v Bratislave (8537)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1300)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30398)
Byty v Banskej Bystrici (1396)
Rodinné domy na predaj (23065)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Upresniť hľadanie