Priestranný 4-izbový byt v skvelej lokalite priamo v centre mesta

Reality Poprad

4 izbový byt | Levočská | 85 m²

Ponúkame na predaj výnimočne svetlý a priestranný 4-izbový byt v jednej z najobľúbenejších čast

Publikované: 26.08.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Poprad

195,000 € 2294 €/m²

Zrekonštruovaný 4-izbový byt s historickým nádychom a loggiou

Reality Poprad

4 izbový byt | 68.57 m²

Ponúkame na predaj zrekonštruovaný 4-izbový byt s jedinečným historickým nádychom v pokojnej a

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Poprad

175,000 € 2552 €/m²

Na predaj 4-izbový mezonet v lukratívnej časti Vysokých Tatier

Reality Poprad

4 izbový byt | 100.41 m²

Ponúkame na predaj priestranný 4-izbový mezonet s výbornou dispozíciou v tatranskej obci Vyšné

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Poprad

Cena dohodou

Moderný 4-izbový byt so skvelou dispozíciou a priestrannými balkónmi

Reality Poprad

4 izbový byt | 84.54 m²

Hľadáte nové bývanie v perfektnej lokalite v Poprade? Ponúkame na predaj priestranný 4-izbový

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Poprad

Cena dohodou

Slnečný 4-izbový byt s výhľadom na Vysoké Tatry

Reality Poprad

4 izbový byt | Partizánska | 80 m²

Hľadáte bývanie, kde sa priestor stretáva s jedinečným výhľadom? Tento zrekonštruovaný 4-izbo

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Poprad

Cena dohodou

Lukratívne 4-izbové byty na komfortné mestské bývanie

Reality Poprad

4 izbový byt | 1 m²

Ponúkame na predaj lukratívne 4-izbové byty v projekte Bytový dom KUKUČÍNOVA Poprad, ktoré pred

Publikované: 15.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Poprad

Cena dohodou

Veľkometrážny 4-izbový byt s priestrannou terasou a pozemkom

Reality Poprad

4 izbový byt | 97.23 m²

Ponúkame na predaj 4-izbový byt s priestrannou terasou a vlastným pozemkom v krásnom prostredí

Publikované: 26.08.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Poprad

Cena dohodou

Priestranný 4-izbový byt v obľúbenej lokalite Poprad - Dlhé Hony

Reality Poprad

4 izbový byt | Dlhé Hony | 80 m²

Ponúkame na predaj 4-izbový byt s lodžiou a garážovým státím v novostavbe bytového domu. Ide o

Publikované: 26.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Poprad

Cena dohodou

Lukratívny 4-izbový byt s priestrannou terasou a výhľadom na Tatry

Reality Poprad

4 izbový byt | 120.73 m²

Hľadáte priestor, ktorý veľkosťou nahradí rodinný dom, ale ponúkne bezstarostnosť mestského byt

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Poprad

Cena dohodou

Moderný 4-izbový byt s výhľadom na Tatry a dvomi balkónmi

Reality Poprad

4 izbový byt | Drevárska | 81.02 m²

Hľadáte priestranný domov v Poprade, kde sa moderný dizajn spája s ikonickým výhľadom na Vysoké

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Poprad

Cena dohodou

✨ PRIESTRANNÝ 4-IZBOVÝ BYT S VEĽKÝM POTENCIÁLOM – POPRAD, UL. PARTIZÁNSKA ✨

Reality Poprad

4 izbový byt | Partizánska | 77 m²

Hľadáte bývanie, ktoré si môžete pretvoriť presne podľa svojich predstáv? Alebo výhodnú investi

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Poprad

Cena dohodou

PREDAJ EXKLUZÍVNE: 4i byt s lodžiou; 100,96 m2; POPRAD; 204.900 €

Reality Poprad

4 izbový byt | Svätoplukova | 100.96 m²

ADRIREAL v zastúpení klienta ponúka exkluzívne na predaj priestranný 4-izbový byt s celkovou vý

Publikované: 17.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Poprad

204,900 € 2030 €/m²

NOVOSTAVBA 4-izbový byt s veľkou záhradou a s parkovacím miestom

Reality Poprad

4 izbový byt | Spišské Bystré | 100 m²

Ak hľadáte 4-izbový byt s vlastným parkovacím miestom, vlastnou záhradou v pokojnej lokalite pr

Publikované: 13.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Poprad

229,000 € 2290 €/m²

4i byt s predzáhradkou 156,22 m2- novostavba Bell Residence

Reality Poprad

4 izbový byt | Suchoňova | 107.9 m²

Vaša malá oáza pokoja v novom domove s vysokou mierou súkromia a bezpečnosti. Hľadáte bývanie,

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Poprad

363,000 € 3364 €/m²

PREDAJ zariadený 4-izb.byt (80m2) po kompletnej rekonštrukcii, Partizánska ul., Poprad

Reality Poprad

4 izbový byt | Partizánska | 79.64 m²

Ponúkame Vám na predaj 4 izbový byt po kompletnej rekonštrukcií na Partizánskej ulici v Poprade

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Poprad

184,900 € 2322 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

PREDAJ 4 izbový byt (140m2) s balkónom v CENTRE mesta Poprad, Tatranské Námestie

Reality Poprad

4 izbový byt | Tatranské námestie | 140 m²

Ponúkame Vám na predaj veľký, lukratívny a kompletne zariadený 4 izbový byt s veľkým balkónom p

Publikované: 19.09.2025 Aktualizované: 13.11.2025
Byty na predaj Poprad

319,900 € 2285 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

4i byt s balkónom a pivnicou na sídlisku Západ

Reality Poprad

4 izbový byt | Partizánska | 78 m²

Integrity Real ponúka na predaj čiastočne zrekonštruovaný, štvorizbový byt s balkónom na medzip

Publikované: 17.10.2025 Aktualizované: 22.11.2025
Byty na predaj Poprad

175,000 € 2244 €/m²

4i byt 185,78 m2 - jediný na poslednom poschodí

Reality Poprad

4 izbový byt | Suchoňova | 116.49 m²

Veľkometrážny 4izbový byt, 185,78 m2 s panoramatickým výhľadom v projekte Bell Residence veža A

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Poprad

Info v RK

Predaj 4kk bytu č. D601 v novostavbe JUŽANKA

Reality Poprad

4 izbový byt | Rastislavova | 97.97 m²

Ponúkame na predaj výnimočný a priestranný 4-izbový byt v cene 341 900 €, ktorý sa nachádza na

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Poprad

341,900 € 3490 €/m²

Reality Poprad

4 izbový byt | Svätoplukova | 100.96 m²

Publikované: 19.04.2026 Aktualizované: 19.04.2026
Byty na predaj Poprad

204,900 € 2030 €/m²

NAJVÄČŠÍ BYT NA TRHU? 141 m² komfortu + TOP adresa!

Reality Poprad

4 izbový byt | 135 m²

Nie každý byt dokáže ponúknuť pocit priestoru rodinného domu v spojení s komfortom mestského bý

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Poprad

1 € 0 €/m²

REZERVOVANÝ 4 izbový dvojgeneračný byt v Poprade

Reality Poprad

4 izbový byt | Rázusova | 100 m²

Rezervovaný 4 izbový dvojgeneračný byt v Poprade na starom juhu s celkovou plochou 100 m2 sa na

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na predaj Poprad

214,900 € 2149 €/m²

ALFA CITY RESIDENCE - 305,32 m2 exkluzívne bývanie s očarujúcim výhľadom na Tatry

Reality Poprad

4 izbový byt | Joliota Curie | 143.43 m²

Ak hľadáte bývanie, ktoré spája oddych, relax a moderný komfort, projekt ALFA CITY RESIDENCE je

Publikované: 12.11.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Poprad

671,181 € 4680 €/m²

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1408)
Rodinné domy na predaj (23087)
Reality v Martine (763)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30323)
Byty na predaj v Bratislave (8511)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1303)
Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Upresniť hľadanie