Veľký 2- izbový byt na Námestí Slobody vo Zvolene

Reality Zvolen

2 izbový byt | Námestie Slobody | 71.35 m²

Predstavujeme vám jedinečnú príležitosť stať sa majiteľom tehlového bytu priamo v srdci mesta Z

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Byty na predaj Zvolen

185,000 € 2593 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Na predaj rodinný dom, Trenčín, ul. Hurbanova

Reality Trenčín

Rodinný dom | Hurbanova | 138 m²

Realitná kancelária Reality KOVÁČOVÁ Vám ponúka na predaj rodinný dom v obľúbenej a vyhľadávane

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Trenčín

270,000 € 1957 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Na predaj rodinný dom s 10 árovým pozemkom a podnikateľským potenciálom v obci Veľké Kostoľany

Reality Veľké Kostoľany

Rodinný dom | tichá | 99 m²

REZERVOVANÝ!!! Ponúkame na predaj samostatne stojaci 3.-izb. rodinný dom situovaný na rozsiah

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Veľké Kostoľany

149,900 € 1514 €/m²

PREDAJ: Priestranný rodinný dom, okres Senec, obec jelka

Reality Senec

Rodinný dom | Nezadaná | 100 m²

Ponúkame na PREDAJ útulný 3-izbový rodinný dom v obci Jelka, ktorý zaujme nielen priestorom, al

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Domy na predaj Senec

229,900 € 2299 €/m²

Stavebný pozemok v tichej lokalite – Slivník, okres Trebišov | 1135 m²

Reality Slivník

Pozemok pre bytovú výstavbu | 0 m²

TUreality ponúka na predaj stavebný pozemok situovaný v pokojnej časti obce Slivník, ktorý pred

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Slivník

33,000 €

Predáme stavebný pozemok 2km od Popradu

Reality Poprad

Pozemok pre bytovú výstavbu | 600 m²

TATRY NA DLANI A POPRAD ZA ROHOM: POZEMOK, KTORÝ CHCETE VLASTNIŤ! Hľadáte miesto pre svoj vysní

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Poprad

144,990 € 242 €/m²

NA PREDAJ 3i byt 79m2 s garážou, Žiar n/Hronom - Horná Ždaňa

Reality Žiar nad Hronom

3 izbový byt | 79 m²

TUreality ponúka na predaj slnečný 3-izbový byt (79 m2) s terasou, garážou a pivnicou. Byt preš

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Žiar nad Hronom

150,000 € 1899 €/m²

TUreality vám exkluzívne ponúka na predaj: Rekreačná chata Domaša – Dobrá

Reality Vranov nad Topľou

Chalupa, rekreačný domček | 62 m²

TUreality Vám exkluzívne ponúka na predaj rekreačnú chatu v tichej lokalite Domaša – Dobrá. Cha

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Vranov nad Topľou

69,999 € 1129 €/m²

Len 30 min od BA v obľúbenej lokalite, Modra - Harmónia

Reality Modra

Chalupa, rekreačný domček | 1093 | 66 m²

NA PREDAJ: Pozemok s rekreačným domčekom v obľúbenej Harmónii – Vaša šanca na dokonalý oddych!

Publikované: 07.06.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Modra

98,000 € 1741 €/m²

Rekreačný domček s pekným pozemkom v Harmónii. NOVÁ CENA

Reality Modra

Chalupa, rekreačný domček | 1093 | 66 m²

Harmónia patrí medzi najžiadanejšie lokality v Malých Karpatoch, do centra Modry sú cca 2 minút

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Modra

98,000 € 1485 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Útulný 2 izbový byt s presklenou loggiou, so zariadením, v Košútoch

Reality Martin

2 izbový byt | 52 m²

V exkluzívnom zastúpení klienta vám ponúkam na predaj 2 izbový byt po rozsiahlej rekonštrukcii,

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na predaj Martin

129,500 € 2490 €/m²

Na predaj rekreačná chata s pozemkom v Kostoľany nad Hornádom

Reality Kostoľany nad Hornádom

Chalupa, rekreačný domček | 418 m²

Tureality ponúka na predaj záhradnú chatu so záhradou v obľúbenej obci Kostoľany nad Hornádom,

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Kostoľany nad Hornádom

66,099 € 158 €/m²

Väčšia garsonka Záhradnícka ul., 27,98 m², nízke náklady, zv. prízemie

Reality Bratislava-Ružinov

Garsónka | Záhradnícka | 28 m²

Ponúkame na predaj 1-izbový byt (garsonku) v žiadanej lokalite Bratislava – Nivy, priamo pri Mi

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

159,000 € 5679 €/m²

Rezervované: Na predaj Garsónka 21m2 v spodnej časti Klokočiny.

Reality Nitra

Garsónka | Benkova | 21 m²

Rezervované: Comfort Home Reality s.r.o. ponúka na predaj garsónku 21m2 s pivnicou v Nitre v sp

Publikované: 11.04.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Nitra

102,000 € 4857 €/m²

Predám garáž na Sihoti v Trenčíne.

Reality Trenčín

Garáž | 17 m²

TUreality ponúka na predaj garáž na Sihoti v Trenčíne o výmere 17m2. Garáž je suchá a nachádza

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Objekty na predaj Trenčín

37,000 € 2176 €/m²

Investičný apartmán vo wellness centre

Reality Patince

Rodinný dom | 48 m²

Tureality ponuka na predaj kompletne zariadený apartmán (48 m²) pre až 5 osôb, pripravený na ok

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Patince

66,000 € 1375 €/m²

3izbovy byt na terase

Reality Košice-Západ

3 izbový byt | 56 m²

TUreality ponúka na predaj moderne zrekonštruovaný 3-izbový byt na obľúbenom sídlisku Terasa s

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

203,999 € 3643 €/m²

Na predaj 3 izbový byt KVP

Reality Košice-Sídlisko KVP

3 izbový byt | 67 m²

Tureality ponúka na predaj priestranný 3-izbový byt na obľúbenom sídlisku KVP -Košice, ideálny

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Košice-Sídlisko KVP

230,099 € 3434 €/m²

TUreality pripravuje do ponuky slnečný pozemok vo Vaňovke

Reality Hruštín

Pozemok pre bytovú výstavbu | 0 m²

TUreality pripravuje na predaj krásny rovinatý a slnečný pozemok v pokojnej obci Vaňovka, ktorý

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Hruštín

51,990 €

UŽ REZERVOVANÉ - stavebný pozemok v Dlhej nad Oravou

Reality Dlhá nad Oravou

Pozemok pre bytovú výstavbu | 0 m²

TUreality ponúka na predaj atraktívny stavebný pozemok v obci Dlhá nad Oravou, ktorý je ideálno

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Dlhá nad Oravou

68 €/m2

TUreality ponúkajú na predaj Murovaný stánok na predaj rozličného tovaru na sídlisku Podbreziny

Reality Liptovský Mikuláš

Priestor pre výrobu | 25 m²

TUreality ponúkajú na predaj obchodný stánok nachádzajúci sa na najväčšom sídlisku Podbreziny v

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Priestory na predaj Liptovský Mikuláš

14,000 € 560 €/m²

Stavebný pozemok vo Veľkej Čiernej

Reality Veľká Čierna

Pozemok pre bytovú výstavbu | 890 m²

TUreality ponúka na predaj atraktívny, rovinatý a celodenne slnečný pozemok nachádzajúci sa v t

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Veľká Čierna

89,000 € 100 €/m²

Lukratívny pozemok v obci Veľká Čierna

Reality Veľká Čierna

Pozemok pre rodinné domy | 780 m²

Pozemok s výhľadom, ktorý si zamilujete – Veľká Čierna (780 m²) Hľadáte miesto pre svoj nový d

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Veľká Čierna

59,000 € 76 €/m²

Slnečný stavebný pozemok vo Veľkej Čiernej

Reality Veľká Čierna

Pozemok pre bytovú výstavbu | 816 m²

Postavte si svoj domov tam, kde slnko nezapadá – Veľká Čierna Hľadáte únik z mestského zhonu?

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Veľká Čierna

79,000 € 97 €/m²

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30401)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1300)
Byty v Banskej Bystrici (1397)
Byty na predaj v Bratislave (8538)
Reality v Martine (742)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Rodinné domy na predaj (23059)
Upresniť hľadanie