NA PREDAJ! Svetlý 1-izbový, ul. Obrancov mieru ,Košice-Sever

Reality Košice-Sever

1 izbový byt | Obrancov mieru | 42 m²

Ponúkame na predaj priestranný 1-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite Košice – Sever, na ulici O

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Sever

169,900 € 4045 €/m²

Novinka
Novinka

štúdio, kompletná rekonštrukcia, ANIČKA RESIDENCE

Reality Košice-Sever

1 izbový byt | - | 30 m²

Bývanie v dynamickej mestskej lokalite s bezprostredným kontaktom s prírodou Ponúkame na preda

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Sever

130,000 € 4333 €/m²

Väčší 1-izb.tehl.byt,42 m²,Obrancov mieru,KE-Sever

Reality Košice-Sever

1 izbový byt | Obrancov mieru | 42 m²

Ponúkame na predaj väčší 1-izbový byt s rozlohou 42 m² v lokalite Košice-Sever na ul. Obrancov

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Sever

164,900 € 3926 €/m²

NA PREDAJ 1 IZBOVÝ BYT SKVELÝ NA INVESTÍCIU | BOŽENY NEMCOVEJ | KOŠICE - SEVER

Reality Košice-Sever

1 izbový byt | - | 39 m²

Ing. Ladislav Šosták vám ponúka na predaj 1 izbový byt skvelý ako investičná príležitosť na vy

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Sever

165,000 € 4231 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

1 - IZBOVÝ BYT KOŠICE / OBRANCOV MIERU

Reality Košice-Sever

1 izbový byt | Obrancov Mieru | 42 m²

Pripravená investícia: 1-izbový byt s okamžitým výnosom – Košice, Sever (Mier) Ponúkame na pre

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Košice-Sever

164,900 € 3926 €/m²

Novinka
Novinka

1+kk byt – WatsoNova Košice

Reality Košice-Sever

1 izbový byt | Nezadaná | 34.5 m²

WatsoNova Košice – moderné mestské bývanie s víziou WatsoNova je nový rezidenčný projekt v cen

Publikované: 27.05.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Košice-Sever

183,900 € 5330 €/m²

Lacnejšie ako u developera - Watsonova, 1.izbový byt

Reality Košice-Sever

1 izbový byt | Watsonova | 40.05 m²

Spoločnosť PROXIMITYREAL vám ponúka na postúpenie zmluvu na moderný 1-izbový byt v prestížnom d

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Sever

171,990 € 4294 €/m²

Postúpenie zmluvy v projekte WatsoNova, Košice 1-izbový byt 37,5m2

Reality Košice-Sever

1 izbový byt | Watsonova | 37.4 m²

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Sever

182,490 € 4879 €/m²

Ponúkame na predaj/prenájom 1 izbový byt na sidlisku Sever ulica Študentská.

Reality Košice-Sever

1 izbový byt | 38 m²

TU reality ponúka na predaj priestranný 1-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite ulica Študentská

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Sever

169,990 € 4473 €/m²

Na predaj 1-izb. novozrekonštruovaný byt, Hroncova + VIZUALIZÁCIA

Reality Košice-Sever

1 izbový byt | Hroncova | 40 m²

POPIS NEHNUTEĽNOSTI Ponúkame na predaj kompletne zrekonštruovaný 1-izbový byt na ulici Hroncov

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Sever

169,900 € 4248 €/m²

ANIČKA RESIDENCES – moderné bývanie -1-izbový byt

Reality Košice-Sever

1 izbový byt | Vodárenská | 35.32 m²

Hľadáte štartovací byt alebo výhodnú investíciu s potenciálom rastu len pár minút od centra mes

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Sever

169,900 € 4810 €/m²

ANIČKA RESIDENCES – moderné bývanie -1-izbový byt

Reality Košice-Sever

1 izbový byt | Vodárenská | 20.1 m²

Publikované: 01.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Sever

109,000 € 5423 €/m²

INVESTIČNÝ 1–IZBOVÝ BYT | SEVER | ODBORÁRSKA UL. | ZARIADENÝ | KOMPLETNÁ REKONŠTRUKCIA

Reality Košice-Sever

1 izbový byt | Odborárska | 30 m²

GH Realitná kancelária Vám ponúka na predaj 1-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii, nachádzaj

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Sever

137,000 € 4567 €/m²

Na predaj 1 izbový byt, Park Obrancov Mieru, Košice – Sever

Reality Košice-Sever

1 izbový byt | Park obrancov mieru | 42 m²

1-IZBOVÝ BYT V TOP LOKALITE KOŠICE SEVER – OBRANCOV MIERU Ponúkame Vám na predaj priestranný

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Sever

169,990 € 4047 €/m²

Slnečný 1-izbový byt na Národnej triede v Košiciach

Reality Košice-Sever

1 izbový byt | Národná trieda | 38 m²

Hľadáte bývanie, ktoré má atmosféru, praktické riešenie a skvelú adresu? Tento príjemný 1-iz

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Sever

170,000 € 4474 €/m²

REZERVOVANÝ - NA PREDAJ 1 IZBOVÝ BYT NA ULICI TOLSTÉHO 1, KOŠICE - SEVER

Reality Košice-Sever

1 izbový byt | Tolstého | 36 m²

REZERVOVANÝ Ponúkame na predaj 1-izbový byt na ulici TOLSTÉHO č. 1, nachádzajúci sa v obľúben

Publikované: 03.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Sever

180,000 € 5000 €/m²

1 Izbový byt, 36m2, Kisdyho ulica, Košice-Sever

Reality Košice-Sever

1 izbový byt | Kisdyho | 36 m²

Ponúkam na predaj 1 izbový byt na Kisdyho ulici v Košiciach na Severe. Byt je po staršej č

Publikované: 25.11.2025 Aktualizované: 29.01.2026
Byty na predaj Košice-Sever

163,000 € 4528 €/m²

Ponúkame na predaj 1 izbový byt na sídlisku Sever ulica Národná trieda.

Reality Košice-Sever

1 izbový byt | 54 m²

V TUreality ponúkame na predaj kompletne zariadený 1-izbový byt na ulici Národná trieda. Hľadá

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Sever

164,999 € 3056 €/m²

Jedno-izbový byt na Severe

Reality Košice-Sever

1 izbový byt | 36 m²

TU reality ponúka 1-izbový byt | 36 m² | 163 999 € | Košice – Sever Hľadáš štartovací byt alebo

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Sever

163,999 € 4556 €/m²

Na predaj 1,5 izbový byt po novej a kompletnej rekonštrukcii, Tolstého ulica, Košice - Sever

Reality Košice-Sever

1 izbový byt | Tolstého | 36 m²

Diamond Reality Vám exkluzívne predstavuje na predaj štýlový 1,5-izbový byt po kompletnej, nove

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Sever

199,999 € 5556 €/m²

Moderný 1-izbový byt v novom projekte GallaHome – Košice / Sever

Reality Košice-Sever

1 izbový byt | Študentská | 36.1 m²

Erik Kirchner a realitná kancelária H&Partners Vám ponúka v exkluzívnom zastúpení 1 izbový byt

Publikované: 04.09.2025 Aktualizované: 20.04.2026
Byty na predaj Košice-Sever

153,600 € 4255 €/m²

Rýchly výber

Reality v Martine (769)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Byty v Banskej Bystrici (1413)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Rodinné domy na predaj (23082)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Byty na predaj v Bratislave (8506)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30325)
Upresniť hľadanie