Stavebný pozemok Dargov – 593 m², IS, pokojná lokalita, okres Trebišov

Reality Dargov

Pozemok pre rodinné domy | 0 m²

TUreality ponúka na predaj slnečný stavebný pozemok o výmere 593 m² v obci Dargov, okres Trebiš

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Dargov

63,000 €

Predaj 3i bytu na Banskobystrickej ulici

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Banskobystrická | 107 m²

Ponúkame na predaj jedinečný priestranný 3 - izbový , tehlový byt s výnimočnou atmosférou pria

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

478,000 € 4467 €/m²

ZĽAVA: Útulná záhradná chatka na Záhorí

Reality Senica

Záhradná chatka | 29.85 m²

Hľadáte miesto, kde si cez víkendy oddýchnete od mesta, vypnete hlavu a budete mať prírodu dosl

Publikované: 29.03.2026 Aktualizované: 21.04.2026
Chaty a chalupy na predaj Senica

57,800 € 1936 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

5-IZB. DOM - KRTOVCE

Reality Krtovce

Rodinný dom | Nezadaná | 170 m²

Rodinný dom na pozemku s výmerou 1 552 m² v obci Krtovce ponúka pevný základ a priestor pre býv

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 21.04.2026
Domy na predaj Krtovce

169,000 € 994 €/m²

NOVINKA V PONUKE IBA U NÁS! RK MIMAREAL vám ponúka väčšiu samostatnú uzatvárateľnú garáž v parkovacom dome na ul. Jasovskej ulici,18m2,úložný priestor

Reality Bratislava-Petržalka

Garáž | Jasovská | 18 m²

NOVINKA V PONUKE IBA U NÁS! RK MIMAREAL vám ponúka väčšiu samostatnú uzatvárateľnú garáž v park

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Objekty na predaj Bratislava-Petržalka

46,300 € 2572 €/m²

Len u nás! Predaj 3-izb.bytu ul.Nám.mieru v Detve.

Reality Detva

3 izbový byt | 78.7 m²

Ponúkame Vám na predaj priestranný 3-izbový byt v Detve. Rozloha bytu je 78,71 m2 a nachádza sa

Publikované: 22.02.2024 Aktualizované: 29.10.2025
Byty na predaj Detva

120,000 € 1296 €/m²

Len u nás. Predaj zariadeného rodinného domu v Hronskej Dúbrave-časť Horná Dúbrava .

Reality Hronská Dúbrava

Rodinný dom | Nezadaná | 85 m²

MM Grafic Art Studio s.r.o. Vám ponúka na predaj útulný a zariadený rodinný dom situovaný v pok

Publikované: 21.02.2026 Aktualizované: 21.02.2026
Domy na predaj Hronská Dúbrava

104,500 € 1229 €/m²

Predaj rodinného domu so zariadením - Hriňová.

Reality Hriňová

Rodinný dom | 220 m²

MM Grafic art studio s.r.o. Vám ponúka zariadený priestranný rodinný dom v Hriňovej. Rozloha po

Publikované: 26.08.2024 Aktualizované: 14.07.2025
Domy na predaj Hriňová

230,000 € 1136 €/m²

Predám 4izbový byt v Myjave.

Reality Myjava

4 izbový byt | 64 m²

TUreality ponúka na predaj 4-izbový byt na Myjave o rozlohe 64m2, nachádzajúci sa na 1. poschod

Publikované: 26.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Myjava

145,000 € 2266 €/m²

Exkluzívne ponúkame na predaj Rodinný dom

Reality Hontianske Nemce

Rodinný dom | 136 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj rodinný dom v obci Hontianske Nemce. Pozemok je slnečný, rovinat

Publikované: 26.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Hontianske Nemce

159,000 € 1169 €/m²

AZ. 5-izbový rodinný dom v tichej lokalite obce Hul

Reality Hul

Rodinný dom | 209 m²

Úžitková plocha: 209 m². Pozemok: 1 273 m² - rovinatý, slnečný, kompletne oplotený. Stav: Čiast

Publikované: 26.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Hul

160,000 € 766 €/m²

Predaj – 4-izbový rodinný dom, Bratislava I – Staré Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

Rodinný dom | Pod vinicami | 160 m²

LOKALITA Bratislava I – Staré Mesto. Jedna z mála adries v Bratislave, kde každodenný život fun

Publikované: 26.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Staré Mesto

807,000 € 5044 €/m²

*EXKLUZÍVNE* Penzión / rodinný dom s investičným potenciálom – Demandice (okres Levice)

Reality Demandice

Hotel, penzión, ubytovňa | 160 m²

V exkluzívnej ponuke vám prinášame poschodový rodinný dom, ktorý bol doposiaľ využívaný ako pen

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Objekty na predaj Demandice

220,000 € 1375 €/m²

Predám priestranný 4-izbový byt – Vihorlatská ulica

Reality Snina

4 izbový byt | Vihorlatská | 84 m²

Ponúkam na predaj 4-izbový byt nachádzajúci sa na Vihorlatskej ulici (pri Filovej), na 4. posch

Publikované: 26.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Snina

109,900 € 1308 €/m²

Rodinný dom na veľkom pozemku- Skvelá ponuka

Reality Trnava

Rodinný dom | Dolné Orešany | 130 m²

DK Real, s.r.o. pripravuje do predaja 4-izbový Rodinný dom vo výbornej lokalite v obci Dolné Or

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Trnava

155,000 € 1192 €/m²

Veľký, slnečný 2-izbový byt- Skvelá Ponuka

Reality Trnava

2 izbový byt | Biely kostol | 58 m²

DK Real,s.r.o.-Pripravuje do predaja, veľký, slnečný 2- izbový byt vo výbornej lokalite na Poto

Publikované: 21.07.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Trnava

129,990 € 2241 €/m²

Krásna chata v Suchej nad Parnou

Reality Suchá nad Parnou

Chalupa, rekreačný domček | Suchá nad Parnou | 100 m²

Ponúkame Vám na predaj krásnu 4 - izbovú murovanú chatu v nádhernom prostredí v obci Suchá nad

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Suchá nad Parnou

125,000 € 1250 €/m²

Veľký slnečný 5 izbový rodinný dom - Skvelá ponuka

Reality Trnava

Rodinný dom | Dolné Orešany | 200 m²

Ponúkame Vám na predaj 2-podlažný 5-izbový rodinný dom , v krásnej obci Dolné Orešany. Dispozič

Publikované: 31.01.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Trnava

175,000 € 875 €/m²

Útulná chata v Suchej nad Parnou- Skvelá Ponuka

Reality Suchá nad Parnou

Chalupa, rekreačný domček | Suchá nad Parnou | 64 m²

Hlľadáte oddych a relax? Táto ponuka je určená práve pre vás.Ponúkame na predaj útulnú chatu vo

Publikované: 16.10.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Suchá nad Parnou

69,990 € 1094 €/m²

Na predaj: Rodinný dom Daletice s veľkým pozemkom, blízko Prešova a Sabinova

Reality Daletice

Rodinný dom | Nezadaná | 339 m²

Len pár minút od Prešova a Sabinova sa nachádza obec Daletice, pokojné miesto obklopené prírodo

Publikované: 25.07.2025 Aktualizované: 19.03.2026
Domy na predaj Daletice

Cena dohodou

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj rodinný dom , Ďurkov, Košice - okolie

Reality Ďurkov

Rodinný dom | 580 m²

Ponúkame na predaj rodinný dom gazdovského typu nachádzajúci sa v centre obce Ďurkov, len 17 km

Publikované: 26.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Ďurkov

226,990 € 391 €/m²

Na predaj rodinný dom , Staničná ulica , Veľké Kapušany, okres Michalovce

Reality Michalovce

Rodinný dom | Staničná | 100 m²

Na predaj rodinný dom s veľkým pozemkom vo Veľkých Kapušanoch – ideálny na rekonštrukciu podľa

Publikované: 26.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Michalovce

84,990 € 850 €/m²

Na predaj chata Hadviga okres Turčianske Teplice

Reality Brieštie

Chalupa, rekreačný domček | 1,960 m²

Dohoda na cene je možná 🏡 VMREALITY ponúka na predaj jedinečný kamenný dom od pôvodných majite

Publikované: 09.08.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Brieštie

Cena na vyžiadanie

Na predaj rodinný dom Dubové okres Turčianske Teplice

Reality Dubové

Rodinný dom | 100 m²

💥 ZNÍŽENÁ CENA 💥 🏡 VMREALITY ponúka na predaj vidiecky rodinný dom v obci Dubové – Turčianske T

Publikované: 06.08.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Dubové

90,000 € 900 €/m²

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1396)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1300)
Rodinné domy na predaj (23065)
Byty na predaj v Bratislave (8538)
Reality v Martine (742)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30398)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Upresniť hľadanie