Na predaj 3-izbový byt v centre Martina

Reality Martin

3 izbový byt | Novomestského | 68.5 m²

Moderný maklér ponúka na predaj 3-izbový byt v centre Martina. Byt je v pôvodnom stave, vhodný

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Martin

159,900 € 2334 €/m²

Na predaj 3-izbový byt v centre Martina

Reality Martin

3 izbový byt | Novomestského | 68.5 m²

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Martin

159,900 € 2334 €/m²

| HF&HD | NA PREDAJ | 3izb. byt vo výbornej lokalite v Bratislave – Petržalke.

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | 70 m²

HF&HD realitná kancelária Vám ponúka na predaj veľmi pekný 3izb. byt vo výbornej lokalite v Bra

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 30.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

286,000 € 4086 €/m²

Rezervované - 3i Byt po Rekonštrukcii | Vígľaš | IBA 10 Minút od Zvolena

Reality Vígľaš

3 izbový byt | Železničná | 65 m²

Rezervované - LDreality, s. r. o. Vám exkluzívne ponúka na predaj kompletne zrekonštruovaný 3 -

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Vígľaš

119,900 € 1845 €/m²

ASTER predaj: 3i byt Vajnory, Rybničná ul. - NOVOSTAVBA

Reality Bratislava-Vajnory

3 izbový byt | Rybničná | 70 m²

ASTER Reality ponúka na predaj: 2 a 3 izbové byty a apartmány (nebytový priestor) vo Vajnoroch

Publikované: 18.02.2026 Aktualizované: 18.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Vajnory

271,475 € 3878 €/m²

Predaj – priestranný 3-izbový byt Senica PREDANÉ

Reality Senica

3 izbový byt | Hurbanova | 74 m²

PREDANÉ Ponúkame na predaj veľký a svetlý trojizbový byt s balkónom nachádzajúci sa priamo v ce

Publikované: 16.01.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Senica

129,900 € 1755 €/m²

Predaj, veľký trojizbový byt Senica Sotina, ZNÍŽENÁ CENA

Reality Senica

3 izbový byt | S. Jurkoviča | 88.5 m²

Ponúkame na predaj veľký a priestranný trojizbový byt v meste Senica, ktorý zaujme najmä svojou

Publikované: 05.03.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na predaj Senica

148,000 € 1672 €/m²

TOP PONUKA: Posledné dva 3-izbové byty v srdci Prievidze (ul. Nábrežná)

Reality Prievidza

3 izbový byt | Nábrežná | 81.5 m²

Hľadáte bývanie v centre diania, no zároveň vyžadujete súkromie a slnečný priestor? V budove bý

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Prievidza

Cena dohodou

Rezervované! Na predaj 3 izbový byt na Družbe, Trnava!

Reality Trnava

3 izbový byt | 59 m²

Ponúkame k predaju kompletne zariadený byt v Trnave na proslulom sídlisku Družba. Byt v tichej

Publikované: 18.02.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Trnava

190,000 € 3220 €/m²

Na predaj: 3-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii. *Rezervovaný*

Reality Martin

3 izbový byt | Jilemnického | 73 m²

Ponúkame na predaj priestranný 3-izbový byt o výmere 73 m², ktorý prešiel kompletnou rekonštruk

Publikované: 26.04.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na predaj Martin

167,000 € 2288 €/m²

REZERVOVANÝ, slnečný 3-izbový byt, loggia, výhľad, zeleň, Kramáre

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | L.Dérera | 76.15 m²

PREDAJ 3-IZBOVÉHO BYTU S VÝHĽADMI A DOTYKOM PRÍRODY – KRAMÁRE, BRATISLAVA III Na jednej strane

Publikované: 14.08.2025 Aktualizované: 09.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

249,000 € 3270 €/m²

Trojizbový byt vo Vrábľoch Sídl. Žitava na predaj - prvé podlažie

Reality Vráble

3 izbový byt | Sídl. Žitava | 77 m²

ByDoS Reality ponúkajú nehnuteľnosť: Trojizbový byt vo Vrábľoch Sídl. Žitava na predaj - prvé

Publikované: 15.10.2025 Aktualizované: 09.03.2026
Byty na predaj Vráble

169,410 € 2200 €/m²

Arvin & Benet | Moderný, elegantný 3i byt s veľkou loggiou a krásnym výhľadom

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Silvánska | 72.5 m²

Arvin & Benet ponúka na predaj 3i byt s dobrou atmosférou, výhľadom do tichej, kľudnej časti Ka

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 30.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

255,000 € 3517 €/m²

FOX * Veľký klimatizovaný 3 izbový byt 76 m2 s dvomi balkónomi a komorou * Spartakovská

Reality Trnava

3 izbový byt | Ulica Spartakovská | 76 m²

Ponúkame na predaj veľký 3 izbový byt 76 m2 v zateplenom panelovom dome s dvomi výťahmi. Byt s

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Trnava

206,000 € 2711 €/m²

člen NARKS

NUERA︱PREDAJ - 3i byt v pôvodnom stave v obľúbenej časti Petržalky

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Lenardova | 68.27 m²

Realitná kancelária Nuera ponúka na predaj veľmi príjemný 3-izbový byt v pôvodnom stave v obľúb

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

235,000 € 3442 €/m²

Predáme 3 izbový byt, možnosť kúpy garáž. státia, Žilina - Vlčince, ARBOREUM, LEN V R2 SK!

Reality Žilina

3 izbový byt | 91 m²

Lokalita : Žilina - Vlčince II, Arboreum
 Sekcia : predaj
 Druh : byt 
Počet izieb : 3+kk
 Ploc

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 30.04.2026
Byty na predaj Žilina

319,999 € 3516 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

OCCAM | 3i apartmán s balkónmi v projekte Metropolis, downtown Bratislava

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Bottova | 73.7 m²

Ponúkame Vám na predaj elegantný 3-izbový apartmán v prestížnom projekte Metropolis, ktorý pred

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

489,000 € 6635 €/m²

Ponúkame exkluzívne na predaj 3-izb. byt v Leviciach na ulici M.R.Štefánika o celkovej rozlohe 68,03 m2

Reality Levice

3 izbový byt | Ul. M. R. Štefánika | 68.03 m²

Ponúkame exkluzívne na predaj 3-izb. byt v Leviciach na ulici M.R.Štefánika o celkovej rozlohe

Publikované: 19.01.2026 Aktualizované: 27.01.2026
Byty na predaj Levice

104,500 € 1536 €/m²

Rezervované! Na predaj 3 izbový byt, ulica Slovenskej Jednoty, Staré mesto - Košice

Reality Košice-Sever

3 izbový byt | Slovenskej Jednoty | 65 m²

Rezervované! Na predaj priestranný 3-izbový byt s dvoma loggiami v atraktívnej lokalite Košice

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 09.05.2026
Byty na predaj Košice-Sever

209,990 € 3231 €/m²

H.MELIČKOVEJ 3izb.byt-80m2,klimatizácia,garáž,tehlový byt.dom

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Hany Meličkovej | 80 m²

Ponúkame na predaj priestranný 3 izbový byt vo vyhľadávanej časti BA IV - ul. HANY MELIČKOVEJ.

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

269,900 € 3374 €/m²

AVENUE | predaj moderný 3 izbový byt s predzáhradkou, Staré Grunty

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Staré grunty | 64.28 m²

Spol. AVENUE RE, s.r.o. ponúka na PREDAJ priestranný a slnečný 3-izbový byt v novostavbe v loka

Publikované: 08.12.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

359,773 € 5597 €/m²

AVENUE I 3-izbový byt v projekte VILLA RUSTICA-TERASY 2, Dúbravka

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | Martina Granca | 88.8 m²

Nadštandardný rezidenčný projekt VILLA RUSTICA - TERASY 2 vyrástol v novej mestskej štvrti ZÁHR

Publikované: 01.12.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

510,375 € 5747 €/m²

Sledujte priebežne výstavbu Vášho 3 izbového bytu vo Veľkom Mederi!

Reality Veľký Meder

3 izbový byt | Józsefa Nagy Rátza | 98 m²

Túžite po krásnom, modernom bývaní, v pokojnej lokalite, v kúpeľnom meste Veľký Meder? Chcete m

Publikované: 28.11.2025 Aktualizované: 28.11.2025
Byty na predaj Veľký Meder

139,900 € 1428 €/m²

REZERVOVANÉ | 3-izbový byt Bernolákovo na predaj | predzáhradka, 2 parkovacie miesta, novostavba, nízke náklady

Reality Bernolákovo

3 izbový byt | 75.24 m²

Tento 3-izbový byt na Oravskej ulici v Bernolákove predstavuje moderné a komfortné bývanie, kto

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Bernolákovo

249,900 € 3321 €/m²

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8506)
Byty v Banskej Bystrici (1380)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30341)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Reality v Martine (743)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (175)
Rodinné domy na predaj (23100)
Upresniť hľadanie