PREDAJ 3 izbový, zrekonštruovaný a zariadený byt na VII.sídlisku

Reality Komárno

3 izbový byt | 66 m²

Erika Őszi - realitná maklérka pre Komárno a okolie Vám ponúkam na predaj moderne zrekonštruova

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Komárno

125,000 € 1894 €/m²

Predaj: 3-izbový byt, Fedinová ulica, Bratislava-Petržalka

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Fedinova | 75 m²

Ponúkame Vám na predaj 3 izbový byt Bratislava-Petržalka, Fedinová ulica Byt: 3-izbový posch

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

267,000 € 3560 €/m²

Na predaj svetlý 3-izbový byt na Sihoti v Trenčíne - skvelá lokalita

Reality Trenčín

3 izbový byt | 63 m²

TUreality ponúka na predaj útulný a svetlý 3-izbový byt nachádzajúci sa vo vyhľadávanej lokalit

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Trenčín

169,000 € 2683 €/m²

TUreality ponúka na predaj: 3-izbový byt so ZÁHRADKOU!

Reality Ľubica

3 izbový byt | 62 m²

Hľadáte bývanie, kde si ráno vypijete kávu vo vlastnej záhradke, ale nechcete sa starať o veľký

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Ľubica

86,990 € 1403 €/m²

3 izbový byt 86m2,Nitra-Klokočina,klimatizácia,výťah,rekonštrukcia

Reality Nitra

3 izbový byt | Škultétyho | 86 m²

19 z 16 034 (bez predmetu) Doručené Romana Tóthová <romana.tothova18@gmail.com> ut 28

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Nitra

199,000 € 2314 €/m²

.ZNÍŽENÁ CENA ! 3-IZBOVÝ BYT NA PREDAJ !

Reality Rožňava

3 izbový byt | Kozmonautov | 63 m²

Ponúkame vám na predaj 3- izbový byt vo vyhľadávanej časti sídliska Podrákoš na ulici Kozmonaut

Publikované: 26.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Rožňava

93,000 € 1476 €/m²

PREDAJ 3iz.byt 70m2 s loggiou a pivnicou, sídl.Dubnička-Bánovce n/B.

Reality Bánovce nad Bebravou

3 izbový byt | Mojmírova | 70 m²

⨳⨳⨳ VYHĽADÁVANÁ LOKALITA ▻ IDEÁLNE POSCHODIE ▻ VYNIKAJÚCI POTENCIÁL REKONŠTRUKCIE PODĽA VLASTNÝ

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 09.05.2026
Byty na predaj Bánovce nad Bebravou

105,000 € 1500 €/m²

Krásny 3,5-izbový byt v BA-Staré Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Krížna | 88 m²

Krásny 3,5-izbový byt v BA-Staré Mesto, komplet. rekonštrukcia bytu aj bytového domu, 1/6, ploc

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

399,000 € 4534 €/m²

NOVOSTAVBA - NA PREDAJ 3 IZBOVÝ BYT S DVOMI BALKÓNMI VO VIVAPARK

Reality Komárno

3 izbový byt | 94 m²

3 izbový byt "NA KĽÚČ" – 94,19 m2, S DVOMI TERASAMI A PIVNICOU. (A8) TOP ponuka, byt v NOVOSTA

Publikované: 23.04.2024 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Komárno

214,930 € 2286 €/m²

NOVOSTAVBA - 3 IZBOVÝ BYT S TERASOU (111,08m2) VIVA PARK, KOMÁRNO

Reality Komárno

3 izbový byt | 111.08 m²

3 izbový byt "NA KĽÚČ" – 120 m2, S PRIESTRANNOU TERASOU A PIVNICOU. (A3) TOP ponuka, byt v NOV

Publikované: 18.04.2024 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Komárno

245,990 € 2215 €/m²

NOVOSTAVBA - 3 IZBOVÝ BYT S DVOMI TERASAMI, VIVA PARK, KOMÁRNO

Reality Komárno

3 izbový byt | 29. augusta | 94.19 m²

3 izbový byt "NA KĽÚČ" – 94,19 m2, S DVOMI TERASAMI A PIVNICOU. (A5) TOP ponuka, byt v NOVOSTA

Publikované: 18.04.2024 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Komárno

214,930 € 2282 €/m²

REZERVOVANÝ

Reality Komárno

3 izbový byt | Budovateľská | 56 m²

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS! Csaba Őszi - realitný maklér pre okres Komárno Vám ponúkam na predaj ZRE

Publikované: 20.09.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Komárno

85,990 € 1536 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

NA PREDAJ KOMPLETNE ZREKONŠTRUOVANÝ 3 IZBOVÝ BYT, UL. ZVÁRAČSKÁ, KOMÁR

Reality Komárno

3 izbový byt | Zváračská | 60 m²

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS! Csaba Őszi - realitný maklér pre okres Komárno Vám ponúkam na predaj KRÁ

Publikované: 09.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Komárno

85,900 € 1432 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

PREDANÉ!! NA PREDAJ ZARIADENÝ 3 IZBOVÝ BYT S BALKÓNOM

Reality Komárno

3 izbový byt | Nezadaná | 73 m²

Patrik Hegedűs – realitný maklér pre Komárno a okolie, vám ponúka na predaj priestranný 3-izbo

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Komárno

139,900 € 1916 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

NA PREDAJ KRÁSNY 3 IZBOVÝ BYT S VEĽKOU TERASOU V NOVOSTAVBE VIVA PARK

Reality Komárno

3 izbový byt | 111.86 m²

3 izbový byt "NA KĽÚČ" – 111,86 m2, S PRIESTRANNOU TERASOU A PIVNICOU. (A6) TOP ponuka, byt v

Publikované: 18.04.2024 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Komárno

249,980 € 2235 €/m²

NA PREDAJ KRÁSNE ZREKONŠTRUOVANÝ MEŠTIANSKY BYT V CENTRE MESTA

Reality Komárno

3 izbový byt | Centrum | 115 m²

HOME CENTER - Ponúkame na predaj kvalitne zrekonštruovaný a krásne zariadený 3 izbový, MEŠTIANS

Publikované: 25.01.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Komárno

299,000 € 2600 €/m²

NA PREDAJ 3 IZBOVÝ BYT s 2 balkónmi – skvelá poloha

Reality Komárno

3 izbový byt | Nezadaná | 70 m²

Patrik Hegedűs – realitný maklér pre Komárno a okolie, vám ponúka na predaj 3 izbový byt vo vyh

Publikované: 15.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Komárno

120,000 € 1714 €/m²

EXKLUZÍVNE na predaj veľkorozmerný 3 izbový byt s balkónom, K. Nagya

Reality Komárno

3 izbový byt | K.Nagya | 75 m²

Realitná kancelária HOME CENTER exkluzívne Vám ponúka na predaj krásny, prerobený 3-izbový byt

Publikované: 13.01.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Komárno

150,000 € 2000 €/m²

NA PREDAJ moderné bývanie Danube Residence v Komárne

Reality Komárno

3 izbový byt | Nezadaná | 100 m²

Patrik Hegedűs – realitný maklér pre Komárno a okolie, vám ponúka na predaj byty v modernom pro

Publikované: 08.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Komárno

83,000 € 830 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

EXKLUZÍVNE NA PREDAJ 3,5 IZBOVÝ BYT, VII. SÍDLISKO KOMÁRNO

Reality Komárno

3 izbový byt | Nezadaná | 74 m²

Patrik Hegedűs – realitný maklér pre Komárno a okolie, vám ponúka na predaj, exkluzívne iba u m

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Komárno

125,000 € 1689 €/m²

NA PREDAJ 3 izbový byt v projekte Danube Residence v Komárne

Reality Komárno

3 izbový byt | Nezadaná | 111.5 m²

Patrik Hegedűs – realitný maklér pre Komárno a okolie, vám ponúka na predaj modernú novostavbu

Publikované: 08.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Komárno

201,648.41 € 1809 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Reality Komárno

3 izbový byt | Nezadaná | 97.1 m²

Patrik Hegedűs – realitný maklér pre Komárno a okolie, vám ponúka na predaj modernú novostavb

Publikované: 08.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Komárno

214,630.08 € 2210 €/m²

PRIESTRANNÝ 3 IZBOVÝ BYT NA KĽÚČ S KRÁSNOU TERASOU, VIVA PARK, KOMÁRNO

Reality Komárno

3 izbový byt | 112 m²

3 izbový byt "NA KĽÚČ" – 112 m2, S PRIESTRANNOU TERASOU A PIVNICOU. TOP ponuka, byt v NOVOSTAV

Publikované: 17.04.2024 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Komárno

249,980 € 2232 €/m²

PREDAJ: 3 IZBOVÝ LUXUSNÝ BYT AJ SO ZARIADENÍM, CENTRUM, UL. LETNÁ

Reality Komárno

3 izbový byt | Letná | 68 m²

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS! Csaba Őszi - realitný maklér pre južné Slovensko ponúkam LUXUSNE ZREKONŠ

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Komárno

185,000 € 2721 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30340)
Rodinné domy na predaj (23101)
Reality v Martine (743)
Byty na predaj v Bratislave (8506)
Byty v Banskej Bystrici (1378)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (175)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1301)
Upresniť hľadanie