Sledujte priebežne výstavbu Vášho 3 izbového bytu vo Veľkom Mederi!

Reality Veľký Meder

3 izbový byt | Józsefa Nagy Rátza | 98 m²

Túžite po krásnom, modernom bývaní, v pokojnej lokalite, v kúpeľnom meste Veľký Meder? Chcete m

Publikované: 28.11.2025 Aktualizované: 28.11.2025
Byty na predaj Veľký Meder

139,900 € 1428 €/m²

REZERVOVANÉ | 3-izbový byt Bernolákovo na predaj | predzáhradka, 2 parkovacie miesta, novostavba, nízke náklady

Reality Bernolákovo

3 izbový byt | 75.24 m²

Tento 3-izbový byt na Oravskej ulici v Bernolákove predstavuje moderné a komfortné bývanie, kto

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Bernolákovo

249,900 € 3321 €/m²

SLOVREAL predaj kompletne zrekonštruovaný 3-izbový byt, Žiar n/Hronom

Reality Žiar nad Hronom

3 izbový byt | 69 m²

Realitná kancelária SLOVREAL ponúka na predaj kompletne zrekonštruovaný a plne zariadený 3-izbo

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Žiar nad Hronom

165,000 € 2391 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj kompletne zariadený 3-izbový byt v Podunajských Biskupiciach

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

3 izbový byt | Baltská úlica | 69.49 m²

Moderný maklér ponúka na predaj priestranný 3-izbový byt s nádherným výhľadom na Bratislavu, si

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

215,000 € 3094 €/m²

REZERVOVANÉ Slnečný 3izb. byt, 81 m2, loggia 8,5m2, 3 x balkón, BORIA

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | 79 m²

Popis: Exkluzívne ponúkame na predaj 3 - izbový slnečný byt (možnosť prerobiť na 4i byt) v blí

Publikované: 15.12.2025 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

365,000 € 4620 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

REZERVOVANÉ Svetlý, príjemný 3i byt 68m2, terasa, parkovanie, SLNEČNICE

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | 68 m²

EXPAT EXPERTS | Moderný 3i byt s veľkou terasou a parkovaním, SLNEČNICE Dispozícia a vybavenie

Publikované: 14.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

310,000 € 4559 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

REZERVOVANÉ 3-izb Byt, rezidenčný komplex pri Horskom Parku, 85m2

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | 75 m²

Základné informácie: • Úžitková plocha bytu: 75 m² • Celková úžitková plocha: 85 m² • Balkón 6

Publikované: 17.02.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

425,000 € 5667 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

REZERVOVANÉ Svetlý, priestranný 3-izb byt, 70m2, 2x balkón, pivnica

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | 70 m²

EXPAT EXPERTS |Svetlý, priestranný 3-izb byt, 70m2, 2x balkón, klimatizácia a pivnica Dispozíc

Publikované: 09.02.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

269,000 € 3843 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Na predaj 3 izbový byt na Prednádraží

Reality Trnava

3 izbový byt | Bedřicha Smetanu | 65.15 m²

3-IZBOVÝ BYT VO VYHĽADÁVANEJ LOKALITE – PREDNÁDRAŽIE, TRNAVA IDEÁLNE BÝVANIE AJ ISTÁ INVESTÍCI

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Trnava

179,990 € 2763 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

KRÁSNY VÝHĽAD - 3i byt v blízkosti centra Trnavy

Reality Trnava

3 izbový byt | Hlboká | 78 m²

Predstavujeme vám ideálne bývanie pre rodinu, ktoré spája priestor, lokalitu a príjemnú atmosfé

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Trnava

234,900 € 3012 €/m²

KOMPLETNE PREROBENÝ 3- izbový byt, Hlohovec

Reality Hlohovec

3 izbový byt | 65 m²

Moderný 3-izbový byt po rekonštrukcii – Fraštácka ul., Hlohovec Hľadáte bývanie, kde sa stačí

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Hlohovec

144,900 € 2229 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Biely Kostol 3i byt s garážou, parkovacím miestom a záhradou.

Reality Biely Kostol

3 izbový byt | Okružná | 226 m²

Tento krásny 3i byt v Bielom Kostole Vám dá presne to, po čom túžite: pokoj, súkromie a praktic

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Biely Kostol

229,990 € 1018 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

JEDINEČNÁ NOVOSTAVBA REZIDENCIA HVIEZDOSLAVOVA – Štýlový 3-izbový byt s výmerou 96,51 m² v historickom srdci Trnavy

Reality Trnava

3 izbový byt | Hviezdoslavova | 96.51 m²

Ponúkame na predaj výnimočný, novo dokončený 3-izbový podkrovný byt v exkluzívnom bytovom kompl

Publikované: 13.06.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Trnava

399,000 € 4549 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

STAROMESTSKÝ 3-IZBOVÝ BYT 90 m² PRI MEDICKEJ ZÁHRADE – BALKÓN DO VNÚTROBLOKU

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | 29.augusta | 90 m²

Byty s takouto výmerou a dispozíciou sa v centre Bratislavy na trhu objavujú len zriedka. Ponú

Publikované: 10.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

424,900 € 4721 €/m²

Rezervované!!! Na predaj 3izb. BYT, 66m2, park. miesto, Okružná ulica, 15r. bytový dom

Reality Trnava

3 izbový byt | Okružná | 66 m²

V exkluzívnom zastúpení klienta Vám Ponúkame na predaj krásny 3-izbový byt na Okružnej ulici v

Publikované: 12.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Trnava

217,000 € 3288 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

REZERVOVANÉ 3-IZBOVÝ BYT S VLASTNOU ZÁHRADOU NOVOSTAVBA MODRANKA

Reality Trnava

3 izbový byt | Sereďská | 70 m²

Realitná kancelária VAHOreal Vám ponúka na predaj moderný 3-izbový byt v 5-ročnej novostavbe na

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Trnava

225,000 € 3214 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

NA PREDAJ Veľkometrážny 3-izbový byt v srdci Trnavy s parkovaním a krytou terasou

Reality Trnava

3 izbový byt | 100 m²

Hľadáte kombináciu mestského života, priestoru a pohodlia? Tento priestranný 3-izbový byt priam

Publikované: 13.06.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Trnava

399,990 € 4000 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

REZIDENCIA HVIEZDOSLAVOVA!! EXKLUZÍVNE IBA u NÁS!! BÝVAJTE V SRDCI TRNAVY

Reality Trnava

3 izbový byt | Hviezdoslavova | 74 m²

V ponuke rezidencie nájdete 1 až 4 izbové byty s balkónmi či terasou v 3 bytových krídlach na 4

Publikované: 13.06.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Trnava

Cena dohodou

3-IZBOVÝ BYT S VLASTNOU ZÁHRADOU NOVOSTAVBA MODRANKA

Reality Trnava

3 izbový byt | Sereďská | 70 m²

Publikované: 22.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Trnava

225,000 € 3214 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Moderný trojizbový byt s loggiou

Reality Poltár

3 izbový byt | 79 m²

Predaj 3-izbového bytu s balkónom v meste Poltár Ponúkame na predaj 3-izbový panelový byt s ba

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Poltár

82,990 € 1051 €/m²

‼️ REZERVOVANÉ ‼️ PARTIZÁNSKE - JEDINEČNÝ 3,5 IZBOVÝ BYT NA PREDAJ ‼️

Reality Partizánske

3 izbový byt | Janka Kráľa | 72 m²

Center Reality. sk - Ponúka v EXKLUZÍVNOM zastúpení majiteľa 3,5 izbový byt na predaj. Predávan

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Partizánske

129,990 € 1805 €/m²

Predaj 3 izbový v Hornej Lehote

Reality Horná Lehota

3 izbový byt | 78 m²

Hľadáte zrekonštruovaný 3 izbový byt na Horehroní? Tu je alternatíva. 3 izbový byt s terasou

Publikované: 22.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Horná Lehota

90,000 € 1154 €/m²

REZERVOVANÉ Berg & Bauman – PREDAJ - 3-izbový byt, TOP REKONŠTRUKCIA

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | Bazovského | 1 m²

REZERVOVANÉ Berg & Bauman Vám ponúka na predaj krásny, novo zrekonštruovaný 3-izbový byt, na Ba

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 01.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

Info v RK

Praktický, slnečný 3-izbový byt

Reality Púchov

3 izbový byt | Chmelinec | 59.27 m²

LUHOVA reality Vám výhradne ponúka na predaj praktický a svetlom naplnený 3-izbový byt na ulici

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Púchov

159,990 € 2699 €/m²

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23101)
Reality v Martine (743)
Byty na predaj v Bratislave (8506)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1301)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (175)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30341)
Byty v Banskej Bystrici (1378)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Upresniť hľadanie