Moderný 2 izb. mezonet s predzáhradkou pri Retail Parku

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

2 izbový byt | Ligurčeková | 50 m²

PONUKA Moje centrum bývania ponúka na predaj útulný moderný 2i mezonet s predzáhradkou v 8 roč

Publikované: 09.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

244,900 € 4898 €/m²

Top
Top

„Priestranný a svetlý 2-izbový byt (56 m²) v tehlovej bytovke – Podunajská

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

2 izbový byt | Podunajská | 56 m²

SVETLÝ 2-IZBOVÝ BYT V KOMORNEJ TEHLOVEJ NOVOSTAVBE | PODUNAJSKÁ ULICA – BRATISLAVA Existujú by

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

238,000 € 4250 €/m²

Top
Top

Arvin & Benet | Kompletne zrekonštruovaný svetlý byt v tichej lokalite

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

2 izbový byt | Závodná | 36 m²

Arvin & Benet ponúka na predaj kompletne a nadčasovo prerobený 2i byt v príjemnej lokalite na Z

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

165,000 € 4583 €/m²

Novinka
Novinka

2-izbový byt, ulica Bodrocká, Podunajské Biskupice

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

2 izbový byt | Bodrocká | 49.4 m²

Ponúkame na predaj 2-izbový byt, nachádzajúci sa v mestskej časti Bratislava – Podunajské Bisku

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

178,000 € 3603 €/m²

Novinka
Novinka

NA PREDAJ: 2 izbový byt ESTÓNSKA - 52 m2.

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

2 izbový byt | Estónska | 52 m²

Na predaj slnečný, priestranný byt - mestská časť Podunajské Biskupice , Bratislava - voľný ihn

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

183,000 € 3519 €/m²

Novinka
Novinka

Exkluzívne: 2-izbový apartmán s lodžiou, balkónom a parkovaním

Hľadáte bývanie v tichej lokalite, kde máte súkromie, zeleň a bezproblémové parkovanie, no záro

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

180,250 € 4292 €/m²

Útulný 2 izbový byt v tichej lokalite so zeleňou a s bezproblémovým parkovaním

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

2 izbový byt | Bodrocká | 49 m²

Ponúkame na predaj útulný 2 izbový byt na Bodrockej ulici v Bratislave v mestskej časti Podunaj

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

178,000 € 3633 €/m²

2 izbový byt na predaj.

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

2 izbový byt | Bieloruská | 44 m²

Na predaj 2-izbový byt – Podunajské Biskupice Ponúkame na predaj prakticky riešený 2-izbový by

Publikované: 27.01.2026 Aktualizované: 27.01.2026
Byty na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

184,900 € 4202 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Predaj 2 izb bytu v novostavbe s garážovým státím

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

2 izbový byt | Kazanská | 55 m²

Ponúkame na predaj 2 izbový byt s garážovým státím v podzemnej garáži v staršej novostavbe na K

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

210,000 € 3818 €/m²

Predaj bytov v developerskom projekte NAKLASKU - Zlaté Klasy

STARS REALITY prináša projekt Na Klásku, novú ponuku moderného bývania, ktoré spája kvalitnú ar

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

108,000 € 1929 €/m²

Predaj zrekonštruovaného 2-izbového bytu, Podunajské Biskupice, Kazanská

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

2 izbový byt | Kazanská | 59 m²

Ponúkame na predaj 2-izbový byt v 16r bytovom dome v Podunajských Biskupiciach na Kazanskej ul.

Publikované: 03.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

215,000 € 3644 €/m²

Predaj moderný exkluzívne zariadený 2 izbový byt 77 m2 s dvorom, parkovaním v BA-Podunajské Biskupice

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

2 izbový byt | Perličková | 77 m²

Moderne zariadený exkluzívny 2 izbový byt s 2 x balkónom 77 m2, pozemkom, parkovaním v tichej l

Publikované: 09.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

281,000 € 3649 €/m²

Priestranný a slnečný 2 izbový byt v tichej lokalite s nádherným výhľadom na park

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

2 izbový byt | Lotyšská | 51 m²

Ponúkame na predaj priestranný 2 izbový byt na Lotyšskej ulici v Bratislave v mestskej časti Po

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

182,500 € 3578 €/m²

Novinka
Novinka

NA PREDAJ: 2 izbový byt ESTÓNSKA - 52 m2.

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

2 izbový byt | Estónska | 52 m²

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

183,000 € 3519 €/m²

**AKCIA ** Kompletne ZARIADENÝ LOFT s panoramatickým výhľadom

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

2 izbový byt | Podunajská | 67 m²

BD PODUN je víťazom v kategórii bytové domy na CE ZA AR 2024 Akciová cena 299.000€ Predstavuj

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 15.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

299,000 € 4463 €/m²

REZERVOVANÉ - Zariadený byt s balkónom a pivnicou v novostavbe na Kazanskej

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

2 izbový byt | Kazanská | 61.65 m²

Tento byt je perfektnou voľbou pre vlastné bývanie, ale aj ako investičná kúpa na zhodnotenie p

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 13.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

190,000 € 3082 €/m²

člen NARKS

PREDAJ >> PRIESTRANNÝ 2-IZBOVÝ BYT S KVALITNOU REKONŠTRUKCIOU – KAZANSKÁ

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

2 izbový byt | Kazanská | 70 m²

Investičný byt : - viď popis: byt sa predáva s nájomníkmi ktorí majú garantované bývanie do 02/

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

244,900 € 3499 €/m²

HALO reality - Predaj, dvojizbový byt Bratislava Podunajské Biskupice, Lotyšská

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

2 izbový byt | Lotyšská | 51 m²

Realitná kancelária HALO reality a Iveta Molnárová, kontakt: 0903 379 150, nehnuteľnosť s ID: B

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

187,000 € 3667 €/m²

Novinka
Novinka

HALO reality - Predaj, dvojizbový byt Bratislava Podunajské Biskupice, Uzbecká+garážové státie+neb.priestor - NOVOSTAVBA

Realitná kancelária HALO reality a Mgr.art. Mária Markus, kontakt: 0905 731 533, nehnuteľnosť s

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

243,000 € 4585 €/m²

Svetlý 2-izbový byt s parkovacím miestom

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

2 izbový byt | Priekopnícka | 59 m²

Ponúkame na predaj veľmi príjemný a svetlý 2-izbový byt s výmerou 59 m² nachádzajúci sa v pokoj

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

205,000 € 3475 €/m²

Útulný 2-izbový byt v pokojnej časti Podunajských Biskupíc

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

2 izbový byt | Latorická | 48 m²

Ponúkame na predaj príjemný 2-izbový byt na Latorickej ulici v tichej a pokojnej Podunajských B

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

175,000 € 3646 €/m²

Predaj 1,5 izbového bytu s predzáhradkou na Uzbeckej

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

2 izbový byt | Uzbecká | 58.99 m²

Ponúkam na predaj 1,5 izbový byt s predzáhradkou v novostavbe OPPIDIUM v časti Podunajské Bisku

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

232,900 € 3948 €/m²

SVOBODA & WILLIAMS | 107227 | Dizajnový 2-izbový byt v jedinečnom nízkoenergetickom bytovom dome

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

2 izbový byt | Podunajská | 41.53 m²

Dizajnový 2-izbový byt v jedinečnom nízkoenergetickom bytovom dome, ktorý získal prestížne ocen

Publikované: 18.07.2025 Aktualizované: 18.07.2025
Byty na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

249,900 € 6017 €/m²

SVOBODA & WILLIAMS | 107228 | Dizajnový loft s veľkorysou terasou a svetlou výškou dvoch podlaží

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

2 izbový byt | Podunajská | 47.62 m²

Dizajnový loft s veľkorysou terasou a svetlou výškou dvoch podlaží sa nachádza na 4. poschodí v

Publikované: 18.07.2025 Aktualizované: 18.07.2025
Byty na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

Info v RK

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Byty na predaj v Bratislave (8509)
Reality vo Vysokých Tatrách (182)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Byty v Banskej Bystrici (1412)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30330)
Rodinné domy na predaj (23082)
Reality v Martine (763)
Upresniť hľadanie